-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
ja obstawiam tak: NPwR Hazard, Mlodziez Sekret Pan i Wladca o ile pojdzie, suki Grzywacz Corwette.
-
kto to jest Kościsław???no do staweczki jeszcze Hazard doszedł widzę
-
[quote name='resuruss'][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1007/131093pc4.jpg[/IMG][/quote] no to Ci wyszlo BOMBA!!!!
-
Ress to nowa zabawka?????fajna!!!!!
-
Kochaniutka sama sobie wystawiasz swiadectwo:)))tylko potem jak bedziesz przed niektorymi uciekac tak jak to w Gdyni sie balas, zeby Ci niektorzy nie zwrocili uwagi na super przygotowane psy to patrz pod nogi, zeby znowu nie zaryc twarzyczka w glebę:)))))))))))))))))a po alkoholu sie super wystawia!niektorzy sedziuja po alkoholu, inni ida do lozka tez po alkoholu i potem sa efekty prawda?:)))))))))))))))))))))))))))
-
super!!!a gdzie palisada i inne atrakcje?:))))))))))))serio podloze to macie jak na plazy!:o :o :o :))))))))))))))))
-
[quote name='Marta Chmielewska']Podstawowe formy grzecznościowe: [B]Przechodzenie na ty:[/B] - możemy poprosić osoby starsze, aby zwracały się do nas per Ty, nigdy jednak nie możemy oczekiwać wzajemności - zawsze przejście na Ty proponuje osoba o wyższym statusie wg zasady pierwszeństwa - nawet jeśli jesteśmy prywatnie na Ty z osobą na wysokim stanowisku, zwracamy się do niej tytułem (niedopuszczalne jest, aby kierowca zwracał się do głowy państwa per Lechu) - bruderszaft umarł śmiercią naturalną i jest sprzeczny z etykietą - gdy mówimy o osobie nieobecnej nie należy nazywać jej tylko po nazwisku, należy dodawać imię lub tytuł. Mówienie o kimś per Kowalski jest obraźliwe i wywołuje bardzo negatywne emocje. [/quote] zwlaszcza punkt ostatni!!!dziekuje Marta!ale tego Mazurek nie zrozumie:)))))))bo poprostu u niej same negatywne emocje, wiec skoro brak pozytywnych to ich nie moze od siebie odroznic, wiec pisanie o kims po nazwisku tylko jest dla niej czyms normalnym:))))))))))))))))no mnie w domu mama starala sie wychowac, i mowila np. ze nie mozna tak wlasnie mowic o nieobecnych, ze nie mozna pluć na podłogę w pomieszczeniach zamkniętych u kogoś w domu, że nie można puszczać bąków, czy też bekać w towarzystwie itp. Dziękuje Ci mamo, ze mi to przekazałaś, bo jak widać nie każdy miał taką mamę.
-
miniaga nie musze byc zatrudniona u nikogo, zeby zauwazyc chamstwo i brak kultury, bo pisanie o kims po nazwisku tylko bez pan/pani jest czyms wlasnie takim, nawet jesli sie kogos nie lubi.Zycze powodzenia w wychowywaniu dzieciatka-niezly ma wzor do nasladowania:))))))ja dlatego np. nie mam dzieci:))))))))))))))))))
-
noooooooooooo:))))nieglupia:)))))to juz mamy faworytow, czy ktps obstawia co innego????
-
[quote name='resuruss']Orsini !No jeden z moich typow...taki sam jak Twoj.... Nie wiem jak wyglada Genesis z Lubuskiej Wsi...bo badz co badz ,niektore skojazrenia byly w tej hodowli fajne. Poza tym podoba mi sie suczka Grzywacz Corvette - bardzo ładnie sie prezentuje w ringu.[/quote] aaa widzisz ja nie widzialam suki:((((masz jakies fotki?
-
[quote name='miniaga']Nie widziałam Ostroskiego w roli sędziego i dwóch psów nie widziałam nawet na zdieciu, ale myslę, że Najlepszy bedzie pies:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie wiedzialam, ze jestescie z Adamem na TY:o no ale ok zalozmy ze tak. ALE JAKI PIES?ja podalam nazwe psa:))mimo, ze nie widzialam 90% z tych chinczykow:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
[quote name='resuruss']Orsini ,a kogo Ty obstawiasz????[/quote] ja Sekret Pan i Wladca o ile pojdzie!!!onka psa na smych i na dworzec trenowac a nie liczyc na cud, bo cudow nie ma!!!!!do roboty leniu:))))))))))teraz Wasza kolej ja powiedzialam:)))))
-
dorotak ale my mamy miniaturki:))a one sa ciutke mniej szalone niz te sredniaki:))))))))))))))))))
-
wirtualnie-realny:))))))))))))))))))albo inaczej kto wg. Was powinien wygrac?
-
[quote name='flashka-g']:eviltong: ja nie pamietam jak polowa psow wyglada:eviltong: :oops: .. Boba bierze weteranka..jakby tylko sie dało:eviltong:[/quote] ale sie nie da, wiec?:))))))typuj jakas sabake:))))))
-
[quote name='miniaga']Ja myslę, że wybór jest oczywisty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja mysle ze nie i ze to nie jest odpowiedz:))imie psa poprosze albo suki!:)))))i zobaczymy kto wygra toster PO legnicy hihihihi
-
no ciekawe kto wygra bob:)))))))))))))))obstawiamy????
-
Puenta a po co ja kapiesz na plecach?ona i tak czarna wiec brudu nie widac:))))ja tam swoim kapie tylko lapki regularnie, bo koltuny, a plecy zostawiam w spokoju, tylko jak mi sie wytarzaja w jakims syfie to wtedy sila wyzsza:))))trzeba umyc:))))
-
ooo super, a gdzie foty>?:)))))
-
Romas no nie bardzo na focie sa gory:))))raczej Mazury i Wolfschanze czyli Kwatera Hitlera:)))))ale piesek jest:)))))i moja stara miłość z lat mlodosci:)))))czlowiek dzięki któremu pokochałam Bieszczady:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a Wiktor sie stal normalnie maskotką:))))))takze weekend mialam cudowny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i chce jeszcze!!!ale teraz to musze chyba w Bieszczady pojechac wlasnie:)))))zabiore cale stadko i juz:))))niestety inne fotki z Wilczego SZanca nie nadaja sie do publicznej prezentacji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wiem jedno ze jak mi bedzie smutno to jak na nie popatrze to bede sie zawsze smiac:)))))tzw. wspomnienia:))))))))) [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4208/orsini11yh7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Elitesse'][B]szorka[/B] w Oberwarcie wystawiala sie twoja coreczka Emila !! :loveu:[/quote] to dawaj foty:))a nie wkleila tylko 3 i zadowolona:)))))))
-
hahahah super:)))))a propos Bieszczad to ja tez zaraz wstawie moja byla milosc:))))))
-
hahahahaha, to zapraszamy na drinka, zapraszamy:)))w Wawce to chyba bylo Martini Bianco:))))wania:))))i szampanskoje, ktore zostalo i pojechalo do Gdyni i dzieki niemu jakos strasznie szybko nam minela podroz powrotna a podobno byl mega korek pod Elblagiem, a ja go nie bardzo pamietam:)))))))))))))
-
[quote name='Romas']A moich to nie chcesz ogladac,tak sie nameczyla z wstawianiem i tak malo zachwytow :-( :lol: :evil_lol:[/quote] Romas Twoje TEZ chce ogladac!!!!!!!!!!!!!!!i innych TEZ:)))zeby zaraz sie wszyscy nie zaczeli odzywac w tym samym temacie:))))))))))foty generalnie sa super i sie swietnie je oglada
-
[quote name='marisia']Pomerdało Ci się Krosno z Nowym Sączem :grins: :grins: :grins: my tu na południu mamy sporo wystawek wiosną, latem i jesienią – ZAPRASZAMY SERDECZNIE :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] aha, moze:)))ale to chyba niedaleko jedno od drugiego w sumie?i to w gorach i to w gorach:))))Wy i tak macie lepiej niz my na polnocy bo dodatkowo macie blisko na Slowacje i inne kraje, a od nas trzeba cala Polske przejechac a wiadomo jakie mamy super drogi:(((((