Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. oj zaraz, ja sie chyba skusze:)))zamiast jednej suczki pokryje sobie 2 w tej samej cenie, a wiec wiecej zarobie:))))jak promocja na lato to promocja:))))))
  2. no to sie nazywa DUMPING:))))600zl za krycie?i to przyszlym championem?dumping jak nic:))))
  3. WALKER ZWYCIĘZCA jest dalej:)))))dzieki:))))))
  4. [quote name='orsini']Elitesse buuuu-to horror bedziesz miala hahahaha, omina Cie takie kwiatuszki jak to ogloszenie:[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,1014555.asp:)))))))promocja"]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,1014555.asp:)))))))promocja[/URL] na lato:)))krycie 600zl:)))))na rozpoczecie sezonu:))a jakbym chciala pokryc 2 suki to dostane znizke?:o :o :o hahahahahaha, no i czy moj podpis nie jest rewelacyjny?:)))))))))))))))[/quote] uuuu ogloszenie zniknelo hahahahahahaha a szkoda:))))zabawne:))))sprzedajacy chyba gra w audiotele jak nic:))))))
  5. no wlasnie nie wiem-male czarne i biegloooooooooooooo superrrrrrrrrrrrrrrr poprostu oblednie!!!!!!!!!!
  6. ja zachorowalam na Mauritius......:(((
  7. Elitesse buuuu-to horror bedziesz miala hahahaha, omina Cie takie kwiatuszki jak to ogloszenie:[url]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,1014555.asp:)))))))promocja[/url] na lato:)))krycie 600zl:)))))na rozpoczecie sezonu:))a jakbym chciala pokryc 2 suki to dostane znizke?:o :o :o hahahahahaha, no i czy moj podpis nie jest rewelacyjny?:)))))))))))))))
  8. [quote name='resuruss'][SIZE=4][COLOR=darkred]Wielkie GRATULACJE dla Flashki ,ktora odniosła ogromny sukces na zagranicznych ringach!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :terazpol: :laola:[/quote] racja racja, GRATULUJE!!!!!!!!!!!!
  9. no wlasnie nie wiem czy o nim mysle-widzialam takiego zajeb... pudelka w Sopocie w zeszlym roku-to ten????
  10. no no dziewczyny szalejecie na tych shows!!!!!!!!!!super!!!
  11. Romas to slij dzis!!!!jest dopiero 8 sierpnia , a wystawa za poltora miesiaca:)))wiec na pewno jeszcze beda przyjmowali zgloszenia:))))
  12. a ktos sie zna na tych pudlach???ten co mial 1wsze miejsce to taki co tak sie fajnie rusza czy ja zle kojarze???
  13. Gucia fajowy!!po czy,???po Alwaysie????i wklej moze w koncu swoje Piwowarki co?:)))
  14. No No Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!
  15. a jak wygladalo Best of Group 9 w Legnicy?
  16. GRATULACJE, aczkolwiek moje typy sie nie do konca sprawdzily:((((((starzeje sie czy jak?:)))))
  17. Agatko-wygralas z Koniakiem????no no to jest sukces!!!!!
  18. Nic z Was pozytku nie ma Linda ma racje!!!!!!!!!!! CZY DOWIEM SIE KTO ZOSTAL [B]MISS INTELEKTU[/B]?????????????????
  19. Linda jak wybory miss intelektu??????pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie wygrywa...????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Orke???to juz sa kolejne dziela sztuki a ja ich nie mam????:o :o :o :o :o :o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Dominika jesli potrzebujesz foty na wzor jak to zrobic to sluze pomoca:)))))))))))))))))))))))))))))
  22. Dominika Ty sie ciesz ze Ci nie kaze grac roli pani MAGISTER,DYREKTOR i zarazem PREZES:))))))))))))hahahahhaahhahahaa wilkołaka juz nie zagrasz, ale troche charakteryzacji i TROLA mozesz zagrac hahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahaahhahahahahahhahahahahahahahaahahaaahahah
  23. In preparing this article, I am concerned that the alleged 'Dr.' Linda Astor may appear in 'Timbuktu' or 'wherever' and get another job in the medical field. Should any investigator have any information as to the possible location of either Linda Astor or Richard Bergman, please call me at 1-800-782-0445 or email me at [email][email protected][/email] . Lloyd W. Davis Davis Investigative Services, LLC Washington, D.C. & Maryland 1-800-782-0445
  24. [quote name='ChandlerTheDog']Widze, że wyznajesz zasadę, że nie ma takiego wagonika, którego nie dałoby się odczepić :)[/quote] hahahahahaha dobre!!!!podoba mi sie!!!!
  25. Sasquehanna GORDONa???????czy jakiegos innego Gordona????witaj witaj:))))
×
×
  • Create New...