No no,ale zdjecia nie oddaja nigdy wygladu psa:)))
Tzn.Poznania nie lubisz???A tak rekreacyjnie tez nie?az tak daleko nie macie i chyba droga calkiem OK?
Krysia sama czyta to forum:)))tylko teraz cos odsypia ten Klub,a ja nie rozumiem dlaczego?bo ona jak tylko wsiadzie do auta od razu spi,wiec co ona tam odsypia???hmmm...chyba,ze na Klubie sie nie skonczylo...:))))))))))))))))))))
Ja tam jade do Poznania,chyba z suka,aczkolwiek pani sedzina nic mi nie mowi-jakas Szwedka