Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='spy77']ale z tym nabijaniem to zwyczajnie przegielas...[/quote] w ktorym miejscu przepraszam?????hahahaha, ze zaoferowalam mniejsza cene za Wiktora THE KINGA?????no cóz prawa rynku!!!przykro mi:)))))))))))hahahahaha
  2. Dorotko nie-znam Cie z wystaw jestes bardzo sympatyczna i w ogole. dlatego szczerze Ci powiem zaskoczylas mnie tym ogloszeniem!!!!w ogole to myslalam, ze to nie Twoje ogloszenie, ale skoro Twoje to trudno. Tyle lat hodujesz wlasnie, jezdzisz po wystawach, obracasz sie w tym srodowisku i wystrzelilas takie ogloszenie???:o :o :o ze promocja na rozpoczecie sezonu?????toc to tak zabawne, ze szok!!!:))))))))))))))))
  3. oczywiscie masz od tego prawo, a ja mam prawo sie z tego nabijać, bo czegoś takiego nie widziałam jeszcze, i myslalam wprawdzie ze mnie juz nic nie zdziwi a tu jednak:)))))no coz-za krotko zyje. W zwiazku z czym ponawiam moja propozycje krycia Wiktorem THE KINGIEM za 499zł minus Vat plus 3 puszki coca-coli i długopis:))))
  4. [quote name='spy77']1000 zl??? i tyle Ci placa??? no to powodzenia!!! zycze DUZO szczeniat po tym Twoim KINGU...serio:P[/quote] aha, czyli tu Cie mamy!!!Ciebie interesuje ILOŚĆ tak???mi nie zależy na wielkiej ilości szczeniąt:))))a ja za krycia płacę w tej chwili więcej, więc te 1000zl to i tak mało. Wiesz przyjmuje się , że krycie to równowartość szczenięcia. Ty z innego ogłoszenia widzę krzyczysz za swoje 1400zł i przy takich cenach szczeniąt krycie za 600zł????w PROMOCJI dodam:))
  5. [quote name='spy77']a co ten Twoj pies tak spadl na wartosci????:P ....[/quote] przeciez pisałam, że chcę żeby Wiktor THE KING pokrył, a mając taką konkurencję za 600zł-pieska który niewątpliwie jesczze zdobędzie dużo na wystawkach to muszę obniżyc cenę prawda?[quote name='spy77']a przy okazji zaznacz te tresci ktore mowia o tym ze w demokratycznym kraju mozna osmieszac innych i poddawac w watpliwosc ich inteligencje....[/quote] nie, ale zaznaczę Ci te o wolnosci slowa:)))))a nie moja wina , ze to co napisalas to tylko swiadczy o Tobie:)))))
  6. [quote name='spy77']BUHAHAHA ze niby sama siebie osmieszylam??? teraz to juz pomowienie a nie tylko znieslawienie .... kk - kodeks karny[/quote] dobrze sie czujesz????:o :o :o a wg. Ciebie CZYM jest oferowanie krycia w promocji???????dla mnie i nie tylko to ZAbaWNE:)))))))))i to na maxa:)))a dumping to dawanie takiej ceny zeby wykosic przeciwnikow, doskonale wiesz, ze krycie kosztuje w tej chwili 1000zł w GÓRĘ!!!!!!1000 to mało, więc dając 600zł to co to jest?>????oczywiście masz do tego prawo, ale nie dziw sie , ze innych to smieszy!!!
  7. a co nie znasz angielskiego???:))))))to popros kogos o tlumaczenie:)))))no nie jest smieszne masz racje!ja teraz musze krzyczec za krycie zamiast 1000zł to 499zł minus Vat i dorzucić jeszcze 3 puszki coca-coli i nawet długopis!!!to ja niedługo będę dopłacać do tego biznesu:)))))hahahaha
  8. a powaznie to widzialam go na zywo w Sopocie jak BOBa wygral i wtedy sie super prezentowal!!!!gratuluje!!!
  9. hihihihi no coz bywa:)))ale warto!
  10. ooo super!!!!juz sie doczekac nie moge!!!:))
  11. ok, Poznan niechaj bedzie:)))))))))a kiedy 5ta grupa???
  12. no dobór hodowlany rewelacyjny!!!zreszta tak jak i dzidtka nasza kochana!:)
  13. wiem:((((((buuuu bo wszyscy super ludzie jada:((((wiec impra sie szykuje niezla:((((
  14. zapomniałam dodać minus Vat:)))))wyjdzie jeszcze taniej:))))
  15. jasne to jest, ze to DUMPING:))))Dumping (pricing policy), a practice of charging a very low price in a market for such economic purposes as putting rival suppliers out of business. -definicja dumpingu:))))ale to nic, ja proponuje za Wiktora THE KINGA 499zł pluz 3 puszki coca-coli i długopis, więc chyba mnie nikt w ofercie nie przebije mam nadzieję! a jak się komuś to nie podoba to na najbliższej wystawie porozmawiam z nim o tym!!!!:))))))))i sa w powyzszym poscie same ukryte treści (cokolwiek to oznacza:))))
  16. Dziewczyny z Wami to ja na koniec swiata bym pojechala!!!tez zaluje ze mnie w Sopocie nie bedzie, ale suka moze mi sie sypac na dniach, wiec niestety musze zostac buuuuuuu
  17. ooo no!!!!super!!!!!!!!kurcze ale Ci zazdroszcze!!!!zreszta nie tylko pewnie ja:)))
  18. co???:o :o :o jeszcze dlugopis mam dorzucic????ehhh ale wiesz czego sie nie robi dla tych pary groszy:))))OK niech strace, dorzucam długopis!!!!:)))))))))
  19. cholera....zle sie dzieje....to ja do Wiktora THE KINGA dorzucę 3 puszki coca-coli w takim razie!!!!pomysl teraz:)))moze sie skusisz:)))))
  20. Dzidtka którym???Walkerem - ZWYCIĘZCĄ czy Wiktorem THE KINGIEM?:)))))))))))))))))))
  21. [quote name='Dzidtka']dostałam dzisiaj wiadomość od Iwony, będą nowe lhasaczki po moim [B]DJku[/B] :) :multi: :multi: :multi: z moich obliczeń wynika że: ok 23 sierpnia powinna rodzić [B]AVENA Rawipon :loveu: [/B] a ok 31 sierpnia [B]Ruda [/B]czyli [B]SILVER SPRITE Sylena[/B] :loveu:[/quote] WOW!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!Dzidzia to sie szykuja naprawde sliczne mioty!!!i papierowo jakie superasne!!!szkoda, ze nie moge sobie pozwolic na kolejnego pieska, bo z TAKIEGO skojarzenia to naprawde moze wyjsc cos fajnego w sam raz for me!!!!jeszcze raz gratuluje!!!
  22. Kochani , przemyślałam sobie wszystko i mam MAŁO czasu, bo Walker ZWYCIĘZCA (tak była fota podpisana:)))) niedługo będzie miał statut reproduktora, a więc muszę się streszczać, żeby przechwycić te "panny na wydaniu":))))i zarobić trochę kaski-może starczy na waciki???A więc Kochani właściciele suczek proponuję Państwu UNIKALNĄ okazję krycia psem Wiktorem - THE KINGIEM!!!!! Wiktor THE KING kryje w promocji z okazji zbliżającej się długimi susami zimy!!!Cena krycia to 499zł minus Vat!!!a teraz uwaga, uwaga, achtung, achtung, wnimanje wnimanje: DO KAŻDEGO KRYCIA DORZUCAM 2 PUSZKI COCA-COLI!!!!!!!!!!Dzwońcie o każdej porze dnia i nocy na ten numer: - 0 - 700 - THE - KING :))))))))))))
  23. Dorotko cos Ty taka nerwowa????Zlosc pieknosci szkodzi!!!!to ogloszenie bylo/jest na onecie, a nie w prywatnym mejlu do kogos. Poniewaz jest "powieszone" PUBLICZNIE kazdy moze je komentowac!!!Przykro mi , ze nie rozumiesz PODSTAWOWYCH praw rzadzacych demokracja. Tym bardziej jest to przykre gdyz Ty akurat pracujac gdzie pracujesz masz tej demokracji bronic!!!Moze nie zapomne i na najblizsza wystawke wspolna wydrukuje Ci z netu KONSTYTUCJE RP:))))))albo podesle Ci linka-poczytasz sobie-przyda Ci sie w pracy. Chyba , ze chcesz aby dowcipy o Twojej grupie zawodowej znowu staly sie modne???:))))))Wkleilas idiotyczne jak to nazwalas ogloszenie!dla mnie ABSURDALNE w swej tresci a bronisz go jak lew, zamiast wykasowac. Zauwaz , ze nikt nie krytykuje psa, a TRESC ogloszenia!!!PROMOCYJNE KRYCIE NA ROZPOCZECIE SEZONU?????To co, za chwile zaczniesz sprzedawac szczeniaki w promocji???Kup pan 2 - trzeciego dorzuce gratis??????:o :o :o hahahahaha
  24. zjadlo mi:(((no chyba ze tak do tego podchodzisz to wtedy serio olac fax:)))
  25. [quote name='Romas']A nie ,bo mnie wnerwili .W koncu to ja place wiec skoro taki maja problem z przyjeciem mojej forsy to ulokuje ja na innej wystawie i tyle.
×
×
  • Create New...