-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
slicznie ale zajete
-
jeszcze raz wszystkim gratuluje sukcesow!!!!!!!!!!!!!!! i dzieki za gratki. fotek na razie niet, bo wszystkie kluski wygladaja tak samo jak to szczeniaki, jak stana na lapki to wtedy
-
[quote name='malawaszka'] iiii :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8564/dscf1042cy1.jpg[/IMG][/quote] hahahaha to jest THE BEST!!!!!!
-
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1819/dscf0056nl4.jpg[/IMG][/quote] Waszko skad Ty masz bukowy las????? Bieszczady????
-
KaVanga jestes?to odpal GG bo Cie widze na dogo:)))
-
Martus odpal gg bo ja musze konto jakies zalozyc i potrzebuje rady:(((
-
to nie sa szczeniaki po Wiktorku:))) a po Tupaczku:))))
-
[quote name='marisia']:hmmmm: mam nadzieję, że się zróżnicują, bo jak wybierzesz te dogszoły :niewiem: :grins:[/quote] wyrownane to nie oznacza wszystkie takie same:)))))tylko podobne wzrostem:)))nie martw sie jak bedzie w tym miocie jakas gwiazda to ja zobacze, aczkolwiek jeszcze jest za wczesnie na to
-
jak beda ladne to tak:))
-
co racja to racja:)))
-
nie nie zamierzam sobie nic zostawic i nie wszystkie maja domki
-
[quote name='Elitesse']szybko sie pochwale i uciekam spac bo jutro caly dzien w pracy :roll: wlasnie wrocilismy z wystaw w [B]Bratyslawie[/B] . [U]sobota:[/U] [B]Wacio[/B] V1 kl. posrednia [B]CAC[/B] - zaczety Championat Slowacji [B]Tess[/B] V1 kl.honorowa [B]BEST IN SHOW Psow z Klasy Honorowej[/B] !! [B]Abi[/B] - V2 kl.posrednia [B]r.CAC[/B] [U]niedziela:[/U] [B]Wacio[/B] V1 kl.posrednia [B]CAC CACIB BOB final BOG[/B] [B]Tess[/B] V1 kl.honorowa [B]II BEST IN SHOW Psow z Klasy Honorowej[/B] :multi: :multi: :multi:[/quote] GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Tez ogromnie GRATULUJE wszystkim zwyciezcom:)))
-
jak to gdzie!!!!!!!!!!!!!!!
-
Wąski słoneczko Ty moje dlaczego wystaw była smutna???Martwię się o Ciebie!!!!!
-
Orsini, ciebie jednak ustawa nie przewiduje:placz: WĄSKI JAKA ZNOWU USTAWA??????????????????????????????????n\NIE BARDZO NADĄŻAM ZA TWOIM TOKIEM ROZUMOWANIA CZYŻBYS WYGRAL INTELIGENCJE W AUDIOTELE????????????????????:diabloti:
-
[quote name='Pastela']brrr Ci [B]pseudo hodowcy[/B] którzy to robią to tylko dla zysku (gdyż niby łatwiej sprzedać szczenię) a psiaki cierpią i nie mają czym machać :angryy: .[/quote] chyba zwariowalas?????? tak sie zdarza, ze wlasnie te osoby maja najlepsze w tym kraju sznaucerki!a ty ich nazywasz pseudohodowcami!!!ja dziekuje!!!wole juz w takim razie kupic szczeniaka od tych "pseudohodowcow" i miec zajefajne zwierzatko, niz od tych wybitnych [B]CHODOFCUF[/B] co to tak mowia i zostawiaja uszi i ogon i miec cacuszko:)))a ci co licza zyski wlasnie nic nie kopiuja bo wiadomo ze trzeba isc do weta a to kosztuje i to sporo,a cena pozniej bedzie taka sama, wiec jaki jest tego sens:))
-
[quote name='Dzidtka']a fotki gdzie ? a co z twoja strona www ? ja to bym chciała sobie poogladać, poczytac a tu d :shake:[/quote]fotków niet bo ja nie mam kamiery:(((
-
[quote name='nimtif']Dzień dobry, bardzo proszę o informacje, jakie parametry ma mieć sznaucer miniaturowy w wieku sześciu tygodni? Jaką powinien mieć wagę i jaki wzrost? Kiedy należy obawiać się o przerośnięcie?[/quote]wiesz co ja nie wiem, co do wagi to dla mnei w ogole jest absurd, bo wiadomo, ze ten co je wiecej bedzie ciezszy a wcale nie oznacza to ze przerosnie, poprostu jest obrzartuch, a wzrost u takiego malucha to nie znam, a jacy rodzice???przerosty czy tez nie?
-
nio dobra pochwalimy sie:))) a wiec kilka dni temu urodzily mi sie szczeniaczki po psie Repitition's LIFE OF CRIME. 7 sztuk!!!!!wszystkie zdrowe, zywotne, i bardzo wyrownane, wiec jestem super zadowolona ze szczenkow!!!mamusia sie nimi swietnie zajmuje. dzieki za gratki!papapa
-
nio tez GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='anna1']nie ma za co :cool3: zawsze powtarzalam ze 50 % sukcesu (a moze i wiecej czasami, przy srednim psie) to przygotowanie psa i twarz handlera; wazne jest wrazenie; w koncu nie na darmo handling sie rozwija i u nas w polsce;a np.w usa to podstawa; ;[/quote] no SP Elke Pepper mowila, ze 2/3 to hendler i przygotowanie a tylko 1/3 to piesek. Wiec wąski widocznie masz takiego pieska gdzie ta 1/3 to zbyt malo , zeby wygrywala sama sobą:diabloti: :diabloti: :diabloti: ale i tak gratuluje Sopotu:)))))w koncu masz te duze CWC wiec i championat skonczysz:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
7 sztuk!!!!!!!!!!to duzo jak na taka mala sznaucerke!
-
nio:))wczoraj:)))stwierdziłam, ze mam w nosie po pierwszym szczenku jak mi godzine wychodzil, wiec ja juz mialam przed oczami atonie macicy itp, no i stwierdziłam, ze mam w nosie i takie porody sa nie na moje nerwy:)) i pojechalam na wete, w koncu kobiety tez rodza w szpitalu nie???:)))a tam juz sie fachowo sunia zajeli:))))a ja widzialam ANIOŁA:))))))ehhhhh i teraz po nocy mi sie sni:)))
-
No kochaniutcy i kochaniutkie, co sie z Wami dzieje????co sie dzieje z Lindą???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: pomarli wszyscy????