ot mądre sie znaleźli:)))))to macie taki problem: czy moge wystawic suke na konkurencje NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA suka czarno-srebrna, a dzieci w roznych kolorach:))))))
hahahaha dzieki!!!:))mysle pozytywnie ale jestem realistka:)))))porod najpiekniejszym przezyciem???kolejny mezczyzna????bo faceci tak twierdza!a sami umieraja z bolu jak ich zabek boli!:)))))))))
[quote name='linda_astor']Myślę, że najwyższa pora bym poddała się operacji plastycznej. Oto mój ideał. Chcę tak wyglądać. Czy ktoś zna chirurga, który mi takl zrobi? A może ktoś zna chirurga który z mojego pieska zrobi takiego nagiego kotka?
[IMG]http://img421.imageshack.us/img421/5994/heatherlocklear1024x768206952zq2.jpg[/IMG][/quote]
buhahahahhahahaaa
[quote name='Pasavera']Gucia super aniołki :loveu: :angel: :loveu:
Wogóle wszystkie foteczki boskie :multi: i te wystawowe i naturanle :angel:
[CENTER]... a to wakacyjna, bardziej wypłowiała i wyrudziała Fiśka :-)[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/4503/imgp2105rj7.jpg[/IMG][/CENTER]
[/quote]
PAss Kotus jestes???:)))))))))))))
ja pitole szok!!!:o :o :o to moze jezdzij w inne miejsce na spacerki?:)))chociaz wolalabym to niz to co moje kundle wyprawiaja-zawsze znajda gdzies kupe...LUDZKA i mniam...i cala broda w kupie!!!!i wez tu wymyj!!!wyparzyc nie idzie bo glowa-horror
porod jest zawsze straszny!!!!bleee te wody plodowe, i te lożyska-bleee trzeba liczyc no i stres czy wyleza wszystkie i w ogole te pepowinki aaaaa horror!!!!!!
[quote name='AngelOfDeath']to moze bedzie plus VAT :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
NIE, bo ja mieszkam na zad.... na koncu swiata, wiec musze miec konkurencyjna cene, a wiec jakis magnes ktory przyciągnie te dziewice do mnie:))))))))
no kurcze Dzidtka juz dzwoniła w sprawie lhasaczki!!!:))))))))))))))ja do Ciebie nic nie mam-poprostu oferowanie krycia w promocji jest czadowe:)))))gratuluje poczucia humoru! a mowili , ze to ja mam specyficzne!!!!
[quote name='spy77']sorki ale mi na audiotele zabraklo moze mnie wspomozesz w mysleniu:P[/quote]
niestety:)))moje IQ jest rowne ilorazowi inteligencji marchewki wiec Ci nie pomoge:))))ale skoro tyle osob uznalo to ogloszenie za zabawne to musisz przyznac, ze jest ono smieszne:))))))))))))))))hahahahaha