Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. to basenji jest kobieta???:o :o :o :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  2. a to miniaga bedzie w Sopocie???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. orsini

    DRACULA DOG SHOW

    Dzieki Przeolbrzymie Za Staweczke!!!!
  4. nio w USA to jedna rasa:)))ale jak trudno by bylo jakiegos caciba wtedy wygrac:))))
  5. Romasz moze byc fotka???wiekszego zblizenia nie mam
  6. [url]http://img152.imageshack.us/img152/9798/minutemanwr9.png[/url]
  7. orsini

    DRACULA DOG SHOW

    GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!poprosze uprzejmie o staweczke sznaucerkow miniatorowych pieprz i sol:)
  8. flaszi dokladnie o to pytam:))))ale jakby nie patrzec to sa rozne rasy:)))a pp i lysy to jedna rasa:)))))
  9. ot mądre sie znaleźli:)))))to macie taki problem: czy moge wystawic suke na konkurencje NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA suka czarno-srebrna, a dzieci w roznych kolorach:))))))
  10. aaa to ty ONA jestes:)))juz myslalam, ze facet!bo oni zawsze mowia ze porody sa super!sa super bo nie oni rodza:))))
  11. hahahaha dzieki!!!:))mysle pozytywnie ale jestem realistka:)))))porod najpiekniejszym przezyciem???kolejny mezczyzna????bo faceci tak twierdza!a sami umieraja z bolu jak ich zabek boli!:)))))))))
  12. [quote name='linda_astor']Myślę, że najwyższa pora bym poddała się operacji plastycznej. Oto mój ideał. Chcę tak wyglądać. Czy ktoś zna chirurga, który mi takl zrobi? A może ktoś zna chirurga który z mojego pieska zrobi takiego nagiego kotka? [IMG]http://img421.imageshack.us/img421/5994/heatherlocklear1024x768206952zq2.jpg[/IMG][/quote] buhahahahhahahaaa
  13. no dziady niezle!!!!Evita gratuluje wyboru reproduktora!!!sama mam 2 szczeniaki po Gienku w domku:))))daje bardzo fajne mioty!
  14. [quote name='Pasavera']Gucia super aniołki :loveu: :angel: :loveu: Wogóle wszystkie foteczki boskie :multi: i te wystawowe i naturanle :angel: [CENTER]... a to wakacyjna, bardziej wypłowiała i wyrudziała Fiśka :-)[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/4503/imgp2105rj7.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] PAss Kotus jestes???:)))))))))))))
  15. ja pitole szok!!!:o :o :o to moze jezdzij w inne miejsce na spacerki?:)))chociaz wolalabym to niz to co moje kundle wyprawiaja-zawsze znajda gdzies kupe...LUDZKA i mniam...i cala broda w kupie!!!!i wez tu wymyj!!!wyparzyc nie idzie bo glowa-horror
  16. jesuuuuu a to co???:o :o :o :o wspolczuje!!!!
  17. ja tylko jeden!!!i horror, potem 2 lozyska nie wyszly wiec musialam dac szpryce i potem wyszly, ale jakby nie wylazly???
  18. porod jest zawsze straszny!!!!bleee te wody plodowe, i te lożyska-bleee trzeba liczyc no i stres czy wyleza wszystkie i w ogole te pepowinki aaaaa horror!!!!!!
  19. Asiaczku nie dziekuje!!!jak tylko sie rozyspie to dam znac!ale stresa mam!nienawidze porodow!!!!bleeeee horror
  20. [quote name='AngelOfDeath']to moze bedzie plus VAT :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] NIE, bo ja mieszkam na zad.... na koncu swiata, wiec musze miec konkurencyjna cene, a wiec jakis magnes ktory przyciągnie te dziewice do mnie:))))))))
  21. no kurcze Dzidtka juz dzwoniła w sprawie lhasaczki!!!:))))))))))))))ja do Ciebie nic nie mam-poprostu oferowanie krycia w promocji jest czadowe:)))))gratuluje poczucia humoru! a mowili , ze to ja mam specyficzne!!!!
  22. [quote name='spy77']ze sama sobie to zafundowalam...[/quote] a co moze JA powiesilam ogloszenie o takiej tresci na necie?:)))))))
  23. [quote name='spy77']sorki ale mi na audiotele zabraklo moze mnie wspomozesz w mysleniu:P[/quote] niestety:)))moje IQ jest rowne ilorazowi inteligencji marchewki wiec Ci nie pomoge:))))ale skoro tyle osob uznalo to ogloszenie za zabawne to musisz przyznac, ze jest ono smieszne:))))))))))))))))hahahahaha
  24. pomysl...:)
×
×
  • Create New...