Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. No fakt ;) A pytam, bo jak nie przykrywam, to się tego gluta strasznie mało robi... Ale jeszcze mniej się go robi, jak wykipi :lol:
  2. Na razie wykrochamiła mi się kuchenka, bo mi glut wykipiał... A wczoraj ją do błysku doprowadziłam :evil: :lol: BTW czy wy gotujecie glutka pod przykryciem?
  3. Z tych trzech wymienionych najlepsze opinie czytałam o Nutro Choice. Ja swoje 8 letnie ONki wciąz karmię karmami dla psow dorosłych, a nie dla seniorów. Głownie Acaną Lamb&Rice, ale niedawno jadły też Acanę Adult Large, a teraz wcinają Purinę Pro Plan Salmon&Rice. Wszystkie trzy polecam, moim psom smakują i dobrze po nich wyglądają. Właściwie to chyba zależy od kondycji psa, moje, mimo, że właściwie już seniorki, cały czas sa w niezłej formie... Bento też wypróbowałam, wersję Lamb&Rice, ale im nie smakowała... Sabina zjadła jeden worek Royal Canina dla seniorów - tragedia :roll: Sierśc pasudna, świąd, ropienie oczu... Ale przyswajanie karmy to sprawa idnywidualna...
  4. Hahaha. Niestety rafalello zrobi się dopiero w sobotę 8)
  5. Sota, jest już wątek o tej karmie ;)
  6. Już pomógł :D Kupalonek był dzisiaj modelowy ;) Ale oczywiście glucimy się dalej ;)
  7. [quote][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8342/weekend0188vz.jpg[/IMG][/quote]Hahaha, jakie ma wcięcie w talii :lol: Normalnie kompleksów się można nabawić :lol:
  8. [quote name='Noelani']a ulica Relaksowa sie zwie.[/quote]To ta :D A maluchów to ja tam nigdy nie widziałam. Tylko dorosłe i spore już podrostki, zawsze całe stadko ;)
  9. [quote name='wendka']psy z kolei moga sie powachac ale ani paszczyc na siebie, ani przesadnie sie witac.[/quote] Ale doopki mogą sobie obwąchać? ;) A odtańczyć rytuał powitalny na sztwynych łapkach?
  10. Super :multi: Ale ja nie wiem, czy nie jestem wścibska. No bo w końcu jeśli nigdzie takich nie ma, to jest to twoja kuchenna tajemnica ;) A jak ją zdradzisz, to twoje pierogi już nie będa wyjatkowe :lol: ;) Więc jeśli nie chcesz zdradzać tajemnicy, coby mieć jedyne w swoim rodzaju pierogi, to możesz mnie poinstruować jak się robi takie normalne ozdobne farfocle na pierogach ;) (Kurczę, na kurtuazje mnie wzięło po nocy :lol: )
  11. Mieszkam w tym miejscu od pięciu lat, a te pieski widuję prawie od początku, ale ciągle są... No i są TYLKO tricolor. A ta hodowla o której piszesz ma może stronę www? A może wiesz przy jakiej ulicy sie miesci?
  12. [B]Noelani[/B], dawno juz miałam cię spytać, ale mi zawsze z głowy wylatywało. No to spytam teraz trochę temat offując ;) Czy w Warszawie jest może hodowla smooth collie? W necie nic nie znalazłam, a u jednego z moich sąsiadów 8 tricolorków sobie po podwórku biega... Ten człowiek jest trochę mało kontaktowy, kiedys go zagadnęłam, ale tylko mi odburkiwał, więc dałam spokój... Może ty masz jakieś wieści? Bo tyle smooth collie na raz to w Polsce dość rzadki widok i strasznie mnie ciekawi co to za pieski ;)
  13. Naprawdę. I głupio mi się zrobiło, bo skoro pytasz, to to musi być strasznie oczywiste :oops:
  14. Nie no, ja to wiem. Ale jakos nie widzi mi się idea robienia z psa pluszowej maskotki do głaskania... Po prostu nie widze związku między ochoczym przyjmowaniem pieszczot od obcych, a byciem "dobrym psim obywatelem"... Ja to określenie rozumiem tak, że pies ma byc opanowany i spokojny w kontakcie z obcymi ludźmi, a więc w sposób opanowany i spokojny może dac do zrozumienia, że nie życzy sobie być głaskanym ;) Nie wiem, jak wasze psy, ale moje do niektórych obcych ludzi się garną, mimo, że ci ludzie pochylaja sie nad nimi, głaszczą je po karku, itp. a więc psy maja prawo poczuć dyskomfort. A niektórych ludzi starają się uniknąć, mimo, że ci ludzie kucają, rękę wyciągają powoli i "z dołu"... Po prostu coś im w niektórych ludziach nie pasuje i już...
  15. Aaaaa, no to faktycznie :lol:
  16. Sliczne! :-o Dziewczyny pisały, że pierniczki muszą poleżeć kilka dni, ale nie w szczelnym pudełku, tylko tak, żeby miało do nich dostęp powietrze - wtedy miękną.
  17. O mniam :sabber: Moje mamicło też dzisiaj pierogi zrobiło. Ale nie pozwoliło mi jeśc :placz: Tylko parę udało mi się wyrwać. Pyyycha!!! Jedne z kaszą, drugie z kapustą (kiszona plus słodka) :eating: [B]Haniu[/B], jak się robi takie fantazyjne zawijasy w miejscu sklejenia?
  18. [quote name='PIKA']Asher ja mam w czwatek wolne to się spiesz z tym Rafaello 8)[/quote]A co ma moje rafaello do twojego wolnego? :hmmmm: Ala, Hanka, a własnie, że dodam i mąki i śledzi :grab:
  19. [quote name='PIKA']:o A ktorego podejrzewasz? :o Boogajskiego, czy Sabinę? :o[/quote]O rany :-o Wychodzi na to, że jestem leonową babcią :-o A na moim zadupiu nic nie zaczęło płynąc :evilbat: Przeciwnie, całe popoludnie śnieg padał i teraz jest fantastycznie :angel: :evilbat:
  20. O. wysłało mi się dwa razy i to na dodatek jakoś dziwnie :-?
  21. [quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4]A co byście powiedziały na ZAPOMNIANY KOMPOCIK ??? :evillaug: :evillaug: :evillaug: [/SIZE][/B][/quote]O. [SIZE=1]chciałam napisać tylko to "o", ale sie nie da[/SIZE] :-(
  22. [quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4]A co byście powiedziały na ZAPOMNIANY KOMPOCIK ??? :evillaug: :evillaug: :evillaug: [/SIZE][/B][/quote]O. chciałam
  23. No to chyba po nowym roku dopiero? ;)
  24. A ja będe upierdliwa ;) - a czemu pies ma pozostać w miejscu jak go głaskają? Jak się to ma do bycia wzorowym psim obywatelem?
×
×
  • Create New...