Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='aga1215']ja wpisuję ręcznie - jak za starych czasów....[/quote]Ja też wpisywałam cytaty ręcznie, ale mi Dogomania automatycznie podzieliła dwie wypowiedzi PIKI na dwa. I nie mogę tego zmienić... Dobija mie ta cywilizacja :Help_2: Dzisiaj jadę do PIKI, może uda jej się dociec, co jest z tym cholernym kabelkiem...
  2. [quote name='PIKA']znaczy wylapuje sprzet,ale co mówi?[/quote]A nic nie mówi. Na samym początku pokazywł sie dymek, że znaleziono nowy sprzęt, jak w dymek klikałam, to znikał, jak klikałam w ikonkę z której był dymek (w pasku narzędzi, na dole ekranu), to sie nic nie działo, potem mi sie jeszcze raz włączył instalator, tym razem chyba mój systemowy, a nie ten, co na płycie, więc raz jeszcze zainstalowałam, a potem ta ikonka z paska narzedzi znikła :roll: [quote name='PIKA']Jak w trakcie instalacji skierowaliście ją do "mojego komputera" do faktycznie mozesz tam to mieć, ale tylko jak nic się nie robi to takie rzeczy instalują sie "domyslnie" w folderach przez siebie stworzonych[/quote]Ja nawet specjalnie zwróciłam uwagę gdzie mi sie to instaluje, ale jak potem wchodzę w dyska na którym to powinno być, to tego tam nie ma :-o Na dodatek w trakcie instalacji nie miałam możliwości umiejcowienia programu w wybranym przez siebie miejscu... :-? [quote name='PIKA']wszytsko powinno być w Panelu sterowania w "Dodaj/usuń programy" lub "dodaj usuń nowy sprzęt.[/quote] W "Dodaj/usuń programy" to jest. Próbowałam to wyszukac wpisując nazwe tego programu - wyszukiwarka systemowa nic nie znalazła :niewiem: [quote name='PIKA']Nie wiem, ale z reguły takie programy tworzą skróty na pulpicie :hmmmm: [/quote]Też mi się takwydawało. Zazwyczaj program instalacyjny pyta, czy chcę skrót na pulpicie, czy nie. Tym razem nie zapytał. Nie mam skrótu ani na pulpicie, ani w Menu start... Wychodzi na to, ze ma m w kompie program widmo :evilbat: :ghost_2:
  3. No kuźwa, co z tymi cytatami??? Poprawiam poprawiam, i dupa, automatycznie mi wyskakuje, tak, jak jest!!! :evil: :evil: :evil:
  4. [quote name='PIKA'][SIZE=2]Jakie masz opropgramowanie kompa?[/SIZE][/quote] [SIZE=2]Windows XP [quote name='PIKA']czy zrestartowalas kompa po instalacji sterowników ?[/quote]Si, senora [/SIZE][SIZE=2][quote name='PIKA']czy wszystko z płyty zgralas zgodnie z instrukcją [/quote][/SIZE][SIZE=2]Instrukcji brak :evilbat: [quote name='PIKA']czy po podlaczeniu komórki komp daje ci info, ze masz podlaczony nowy sprzet, czy wcale nic nie mówi ?[/quote]Wydaje sygnał dźwiękowy. Taki sam, jak wtedy gdy np. drukarkę podłączam. [quote name='PIKA']gdzie szukasz zainstalowanego kabelka w Panelu sterowania, w "[/SIZE][SIZE=2]dodaj usuń programy[/SIZE][SIZE=2]” czy w [/SIZE][SIZE=2]“dodaj usuń nowy sprzet? [/SIZE][SIZE=2]J[/SIZE][SIZE=2]eżeli [/SIZE][SIZE=2]w tym drugim to co masz w okienku napisane?[/SIZE][/quote] [SIZE=2]W "dodaj usuń programy". Ja nie mam czegoś takiego, jak "Dodaj/usuń nowy sprzęt" :-o Gdzie to jest? :hmmmm: [quote name='PIKA']Zajrzyj jeszcze na “skanery apraty fotograficzne”[/quote]Zaglądałam. Nic tam nie ma... [quote name='PIKA']Czy masz [/SIZE][SIZE=2]ksiązkową instrukcje obługi[/SIZE][SIZE=2]” ?[/SIZE] [/quote] Czego? Ale bez względu na odpowiedź - nie mam :-(
  5. Hahaha, też mi było strasznie szkoda biednej świnki :cry: Ale pyyyszna była :eating: :evilbat: [B]Słuchajcie, jak używa tego piekielnego kabelka??? Mnie się wydaje, że coś jest nie tak, może nie z samym kabelkiem, a z dołączonym do niego oprogramowaniem[/B] :cry:[B] Za trzydziestą próbą wreszcie komputer odczytał dołączone do kabelka CD, udało mi się zainstalowac program... i dupa [/B]:-?[B] Jak patrzę w Panel sterowania, to to oprogramowanie jest, ale ja za cholerę nie umiem go znaleźć [/B]:niewiem:[B] A jak wtykam do kompa podłączony do komórki kabelek to [COLOR=red]NIC[/COLOR] się nie dzieje... I co teraz?[/B] :bigcry:
  6. [quote name='dbsst']ale bylabys za to w domu o 12 :HUT012:[/quote]A o 16-tej padłabym na pysk z niewyspania :lol:
  7. No chyba kpisz! :-o Musiałabym wstać o czwartej, żeby się wyrobić na ósmą. NEVER!!! :lol:
  8. Hehehe, mam fotki z tatusiowej imprezy. Niestety cenzura zadecydowała, że praktycznie żadna nie nadaje sie do publicznej prezentacji :shake: Ale pokażę wam gwóźdź programu :lol: Oto on :eating: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8461/mimg00151cv.jpg[/IMG][/URL]
  9. No niestety, mnie dwie godziny sam dojazd zajmuje :-( Nie wyrobię się :-(
  10. [quote][img]http://img436.imageshack.us/img436/8701/swieta0541sn.jpg[/img][/quote] Hahaha, robiłas Sarci zdjęcia rentgenem? :lol:
  11. [quote name='aga1215'][IMG]http://img314.imageshack.us/img314/3784/wekiramka15ub.jpg[/IMG] [FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=orange]spacerek po [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=orange]ścianie :baddevil: czyli pies "bez_głowy" [SIZE=1]się nie zmieściła[/SIZE] ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Aga, chyba z pięc minut wpatrywałam się w zdjęcie chcąc dociec, jak Wektor tę głowę zgiął, że jej nie widać! I dopiero potem przeczytałam, że się łeb po prostu w kadrze nie zmieścił :lol:
  12. Nie no, w sylwestra to ja się na spacerek nie piszę ;) Mułek musi poczekać. A tymczasem może go do zamrażalnika schowaj? Z tego parapetu to jeszcze go zwieje :nono:
  13. No ładnie, po prostu posłałas go do piachu... ;) Debe, weź Mułka na wspólny fprtowy spacer. Moje boorki mu śliczny dołek wykopią, im zamarznieta ziemia niestraszna ;)
  14. Debe, dzięki za zabawki ;) Ta piłka z wypustkami wydaje się super! A w normalnych sklepach tego nie ma? Tak sobie myślę żebyś dała znac jak będziesz zamawiać, to ja wezmę tę piłkę i się koszty przesyłki na dwa rozłożą. Co ty na to? :D
  15. O rany, nie wiedziałam :sadCyber: Biedny Mułek... [SIZE=1]Tylko dlaczego za oknem?[/SIZE] :hmmmm:
  16. [quote name='dbsst']waszka i jak Cie nie TOFFAC no ja nie wiem wezme Cie i ukradne na nastepnym zjezdzie DGM :D[/quote]Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenie. Mułek to już za mało, teraz Debe chce wieloryba? :lol: [SIZE=1](Waszko, wybacz, ja wcale nie twierdzę, że jesteś wielorybem[/SIZE] :lol: [SIZE=1])[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A propos, Debe, jak tam Mułek? Zyje jeszcze?
  17. Debe foty rewelacyjne :klacz: Naprawdę, miło popatrzeć :klacz: Zdradź mi tajemnicę, czy ta zabawka, za którą Szpila lata jak w amoku to się odbija od ziemi jak piłka? Tyle, że w różnych kierunkach? Bo chciałabym boorkom sprawić jakąś bardziej od piłki interesująca zabaweczkę ;)
  18. Carr, a gdzie ty się do licha podziewasz? :painting:
  19. [quote name='Maga100'][B]Posłanie służy do tego, że jak coś przeskrobie mogę mu kazać iść "na miejsce!" :lol:[/B][/quote]To pewnie niedługo śliczne nowe posłanie skończy jak kocyk od teściowej :evil_lol:
  20. Jak juz Zofia wytłumaczyła, panujące w stadach psowatych zasady hierarchiczne nie są takie proste i oczywiste, jak to opisuje pan Fischer ;) I ja nie doszukiwałbym się u Axy jakichś chorób... Jasne, wykluczyć tego nie można, a przebadać sukę nie zaszkodzi, ale mnie wcale nie dziwi, ze obecnie jest rozhisteryzowana i nadpobudliwa. Ona też przeżywa ogromny stres i napięcie. Nie zachowuje się - w naszym ludzkim rozumieniu - racjonalnie. [B]Greven,[/B] ja już ci pisałam, że moim zdaniem kojec wewnątrz niczego nie rozwiąże. Bedzie tak samo, jak teraz, kiedy psy są uwiązane. Czyli bezie coraz gorzej, napięcie będzie narastać... Tylko CAŁKOWITE odseparowanie Księżniczki pozwoli wyciszyć emocje u psów. No i praca, praca, praca. Najpierw pojedynczo, pote w dwójkach, a potem w grupie...
  21. Pewnie myśli, ,że jest taaaka malutka :puppydog: :lol:
  22. [quote][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9836/01008gb.jpg[/IMG][/quote] No tak, gówniarstwo sie na kanapie rozpanoszyło i biedna Didu musi się gnieść na mikroskopijnym materacyku. Nie ma sprawiedliwości na świecie :shake: KORONA, bardzo chętnie nadrobię. A kiedy? :megagrin:
  23. [quote name='Greven']Jak znaleźć dobrego szkoleniowca? Jakimi kryteriami się kierować?[/quote] Co prawda nigdy nie byłam ze swoimi psami na szkoleniu, ale kiedyś o tym myslałam... Dla mnie wyznacznikiem dobrego szkoleniowca jest m. in. brak schematyczności w szkoleniu. Człowiek, który wszystkie psy szkoli tak samo jest dla mnie spalony na starcie (np. wymaga od wszystkich bioracych udział w szkoleniu zakładania psu kolczatki, bez względu na to, czy to narzędzie jest potrzebne, czy nie. I w druga strone - z góry uprzedza, ze zadnej awersji nie stosuje...). Kazdy pies jest inny i do każdego szkoleniowiec powinien podejśc indywidualnie. Po drugie - to ciebie przede wszystkim ma szkolić ;) Ma cię nauczyć, jak szkolić psa. Po trzecie i chyba najważniejsze - musi miec kompetencje, a więc musi się miec czym pochwalic ;) Jakies lokaty na zawodach zajmowane przez wyszkolone przez niego psy, itp... [quote]Czy od razu trzeba się zapisać na kurs (i zapłacić), czy są jakieś... no nie wiem, lekcje próbne?[/quote] To raczej zalezy od danej szkoły. Ale na początku koniecznie idź bez psa, ot tak, zeby poobserwować. Raczej nikt nie powinien mieć nic przeciwko temu, a jeśłi by miał, to ja bym zrezygnowała z usług takiego szkoleniowca ;)
  24. [B]Patko[/B], tyle, że tu nie chodzi o kwestię przejęcia władzy przez którakolwiek z suk. Nie sądzę, zeby agresja Axy była spowodowana tym, ze czuje sie ona w jakiś sposób słabsza. Przecież nie zaczęła gorzej widziec z dnia na dzień. To nie jest walka o przywództwo, a przynajmniej z opisu Grevena tak nie wynika. Z opisu Grevena wynika, ze jest to klasyczne odrzucenie jednego z członków stada. Axa w swoim stadzie Księżniczki nie chce. Z takich, czy innych przyczyn. I ja raczej nie sądzę, żeby można było sprawić, by Księzniczka znów stała się członkiem tego stada. Można sprawic, żeby w obecności włascicieli pozostałe suki zachowywały się wobec niej poprawnie, ale nie wydaje mi sie, zeby ja zaakceptowały na takich prawach, jak to było przed pierwszą awanturą. Próby przywrócenia równowagi w stadzie, to moim zdaniem będzie zmarnowany czas, który moznaby poświęcic po prostu na ćwiczenie posłuszeństwa psów. [B]Greven[/B], jak juz poprzednicy pisali - raczej idź z Tangą na szkolenie grupowe. Niech się nauczy spokojnych reakcji w obecności innych psów, niech zrozumie, ze to ty sterujesz jej zachowaniem wobec innych psów. A dopóki sytuacja się nie uspokoi - odseparujcie Księżniczkę.
  25. Hahaha, co racja, to racja. Maga pocieszyłas mnie, dzięki :multi: :lol:
×
×
  • Create New...