-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Maga, ten kaganiec chyba jednak jest ciut za mały na niego. Mam na myśli koszyk, Leon chyba nie za bardzo może w nim pysk uchylić? W razie czego mam i większy ;)
-
No proszę, kokieteria widzę u Rupczewskich rodzinna? :cool1: Męcz nas Haniu, męcz!!!
-
[quote name='PIKA']To ja moge ;)[/quote]To super :multi: W takim razie chyba mogę iść z wami na łyżwy w tę sobotę :multi: Ktoś pamięta ile to kosztuje? :hmmmm:
-
Skoro ma apetyt to jeszcze nie jest najgorzej :) A Elfie Uszko biedne :-( Od pieluchy ją zapędzają albo do garów, albo do wózeczka :shake:
-
Nie chodze po żadnych skibach :pissed: Tamsą drogi i wydeptane ścieżki, których nie widać, bo zdjęcia kiepskie :lol: Do przyszłego poniedziałku ;)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Oooo, basir będzie miał szlaban!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, Tommy jest przepiękny!!! :loveu: Czy on jest rasowy? -
Pewnie można, ale ja nie za bardzo umiem :shake: No trudno, są jakie są, ważne że są ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher']Ja nie wiem, czy mnie się tylko wydaje, czy wy naprawdę mnie macie za gruboskórnego babona... :shake: [/quote] oj Asher nie smutkój , mój TZ zawsze mówi , że każda stwora znajdzie swego amatora , jak ja znalazłam to i tobie się trafi :razz:[/quote]Jednak macie mnie za gruboskórnego babona :-( [B]Haniu,[/B] śliczne!!! Faktycznie, aż się ciepło robi od Twoich fotek :)
-
Alu, ale twoje były zdecydowanie lepsze!!!
-
Ja nie wiem, czy mnie się tylko wydaje, czy wy naprawdę mnie macie za gruboskórnego babona... :shake: [quote][img]http://img238.imageshack.us/img238/9504/472ut.jpg[/img][/quote] Piękna stójka!!! :klacz: Tylko w łapki cuś zimno... :lol: Haniu, ślicznie miałaś na tych gościnnych występach...
-
Pysio tez ma fajny charakter, jego chyba nic nie jest w stanie wyprowadzic z równowagi ;) Szkoda tylko, że ma beznadziejnego własciciela :shake: Niestety Sabina na Pysia reaguje histerycznym strachem, pewnie nigdy wczesniej takiego ielkiego czarnego potwora nie widziała :lol: A to boorki na spacerkowych terenach, sprzed miesiąca bodajże ;) [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/3506/zdjcie0137nd.jpg[/IMG] [SIZE=1]Jeju, jakie tragiczne te zdjęcia :shake: Ale na lepsze się póki co nie zapowiada :shake: [/SIZE]
-
[quote name='zaba14']ale denerwuje się, gdy stoje na przystanku czekając na autobus,a ktoś za plecami zaczyna mi kopcić, a ja to musze wdychac... zawsze się odsunę. Tylko czy to jest powazne, w miejscu publicznym? nie kazdy to toleruje wrr...[/quote][B]Zaba[/B], a jak podjedzie ten autobus na który czekasz i ci wionie spalinami, to to cię nie denerwuje? :-o Mnie to bawią ludzie, którzy na ulicy zwracają mi uwagę, że zanieczyszczam im powietrze, które wdychają :lol: Jasne, że na przystanku staram sie tak stanąc, żeby nie dmuchac komuś dymem w nos. Ale nie przesadzajmy, przejeżdżające samochody smrodzą bardziej niż ja ;) [B]Pysia,[/B] zapraszam! Jest u mnie na osiedlu niufek, wczoraj dowiedziałam sie, że ma na imię... Pysio :lol: A troche dalej mieszka kolejny niufek - Pimpuś ;) Szkoda tylko, że moja Sabina się nifów panicznie boi :shake: [B]Waszka[/B], to jest Warszawa, pięć minut od mojego bloku są takie śliczne miejsca :cool1:
-
Ej, no babony, poczekajcie na mnie z tymi łyżwami :placz: No chyba, że mi któras ze trzydzieści zeta do poniedziałku pożyczy? :cool3: :evil_lol: [B]Hej Pysiu[/B] :hand: miŁo cię gościć w mych skromnych progach. Cieszę się, że moja galeria jest tak wielce pouczająca :lol: Szkoda tylko, że to nie moja zasługa :shake: Słuchajacie, okazało się, że wysłanie zdjęcia emailem kosztuje mnie tylko 59 groszy plus Vat :sweetCyb: No to wkleje wam, spragnionym moich fotek :cool1: dwa zdjęcia naszych spacerkowych terenów: [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9287/dzdjcie0052hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3552/zdjcie0179yh.jpg[/IMG] Dodam, że zazwyczaj jest tam dokładnie tyle ludzi, ile widac na zdjęciach :cool1: Czasami plus jeden, czyli ja :cool1: Fajnie mamy, co? :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']Fotka z malutka Oliwka i dwoma sznauciami wypas![/quote]A Malawaszki na niej nie zauwazyłaś? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja na Kabatach mieszkam ;) Ale dzisiaj akurat byłam z burkami na dłuuugim spacerze za lasem, po stronie Powsina. A w twoje okolice też mnie czasem nosi ;)
-
[B]Aggie[/B], no to niemożliwe, żebyśmy się choć z widzenia nie znały :crazyeye: :lol: Ja widuję pod lasem parkę ON, chodzą z kobietą i mężczyzną w srednim wieku, ale zazwyczaj są na smyczach, a na pewno zawsze sa brane na smycz, kiedy w pobliżu są inne psy. I wydaje mi się, że te pieski właśnie mieszkają tuz pod lasem, od kabackiej strony oczywiście ;) I jeszcze dwa ON mieszkają na posesji w mojej okolicy, ale te mają trochę dalej do lasu ;) Ja mam dwa "poniemieckie": długowłosa sukę, zołzę niedobrą i bardzo zrównoważonego samca kundliszona w typie ON. Prawie codziennie jesteśmy na łąkach pod lasem (tych w okilicy Nowoursynowskiej, za szkołą sióstr przy Zaruby).
-
[quote name='Aggie']Czy ktos z Was byłby taki miły i podał mi jakie przepisy regulują tę kwestię w Warszawie? Ja mam 2 ON-ki i oczywiscie mam kagance ale rzadko je w nich prowadzam[/quote]Chdzi o wyprowadzanie psów? W miejscach publicznych muszą być na smyczy, a jak są agresywne to również w kagańcu. W miejscahc publicznych mało uczęszczanych można spuścic psa ze smyczy pod warunkiem, ze ma kaganiec, a własciciel może sprawowac nad psem kontrolę. Ja też mam dwa ONki, zazwyczaj chodzą w kagańcach. Na szczęscie tu gdzie mieszkam (Kabaty) jest sporo terenów, gdzie oprócz mnie żadnego człowieka na horyzoncie nie uświadczysz :) :) :) Tam je puszczam bez kagańców. ps. Psa można łatwo i szybko nauczyć spokojnego noszenia kagańca. Polecam - miejskim psom taka umiejętnośc bardzo się przydaje ;)
-
A dlaczego? :crazyeye:
-
[quote name='Maga100'][B]Damy znać :cool1: Asher pewnie nie będzie, bo przepiła wszystkie pieniądze :angryy: [/B][/quote]Wbrew pozorom :cool3: ja naprawde mało piję!!! Za to dużo palę, a papierosów niestety za darmo nie dają :placz:
-
Debe kochana, może kojarzysz suczkę z [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20231]tego tematu[/url]? Znaleziono ją na Sadach żoliborskich, trafiła na Paluch. Może znasz jej właścicieli?
-
[quote name='dbsst']bedzie potrzebowal opieki po tym wyssaniu ;) i pocieszenia :cool1:[/quote]No ale ja właśnie takiego nie chcę!!! Ja chcę takiego, który otoczy opieką i bedzie pocieszał słabą, wiotką asher :placz:
-
Ech, tak myślałam :shake:
-
A taki wyssany to mi na co? :shake:
-
A w Polsce mamy klub rasy? Może wartoby zacząc kampanię, by do wymogów hodowlanych dodać u BF również te badania?