-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']poznańskie dogo niestety nie jest tak liczne jak warszawskie. I w takich sytuacjach to wielka szkoda.[/quote]Na Dogo sporo jest ludzi z Poznania, aktywnych użytkowników, czy w końcu ktoś wysłał do nich wiadomości? [B]YBOT[/B], umowę adopcyjną powinno podpisać nie tylko schronisko, ale [U]również wy[/U]. Zawsze przy przekazaniu psa do nowego domu powinno się podpisywać stosowny dokument. Przeczytałam wczoraj poprzedni wątek Bordie i niestety zgadzam się ze wszystkim, co napisała AśkaK... -
Ja nie bardzo mam przekonanie do tego makaronu. On chyba jest z jakimiś przyprawami, pachnie identycznie, jak chińskie zupki :-/ Mimo, to kupowałam go, bo marna ze mnie kucharka i psie posiłki zazwyczaj wychodziły mi w konsystencji zupy :oops: Wtedy dosypywałam trochę tego wynalazku ;) Jednak nie zdecydowałabym się na stosowanie tego, jako głównego, albo jedynego wypełniacza. ps. konserw też nie polecam ;) Szkoda pieniędzy, lepiej kupić tanie mięso, np. drobiowe - na pewno jest dużo wartościowsze.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a wogóle to Oliwkowa mi podarowała grypę żołądkową :placz: :placz: :placz:[/quote]No widzisz, jak ona cię kocha? :loveu: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja stosowałam, Salvikal, kiedy jeszcze gotowałam psom. Boogie jadł go przez długie lata. Polecam. Jeden minus - mojemu psu nie bardzo smakował :shake:
-
[quote name='Teklunia']Ale pojawil sie problem - otoz w wiadomosci moze byc max. 30 obrazkow (czyli zdjec, emotek, obrazkow...). Tak zdecydowal admin. I w tym momencie w pierwszym poscie jest juz 30 obrazkow (a i tak 2 emotki juz wywalilam :() To oznacza, ze juz ani jedna gwiazdka sie nie zmiesci :( Co teraz??? Evelina, ratuj :oops:[/quote]A może dawac zwykłe gwiazdki z klawiatury? Beda mniej widowiskowe, ale będą ;)
-
[quote name='mila_2']witam, zdecydowaliśmy się z TZ na sterylizację naszej suńki (obecnie 5.5 m-czna sznaucerka olbrzymka). Wczoraj specjalnie pojechaliśy z nią do weta z zapytaniem o sterylkę. Powiedział, że jest jak najbardziej "za" ale żebyśmy poczekali do pierwszej cieczki...Przeczytałam cały temat i są różne teorie na ten temat. Ja nie zamierzam przekonywać swojego weta do starylizacji "przed". [/quote]Przekonywac nie musisz ;) Ja bym jednak spytała go - czemu? Sama piszesz, że nadmiar wiedzy nie zaszkodzi ;) Spytałabym też na jakiej podstawie opiera swoje zalecenie.
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Ale tych płuc to mu nie podaruję. Tak się cieszylam, że je kupiłam:mad: [/B][/I][/COLOR][/quote]Trzeba je było ususzyć. Jestem pewna, że zjadłby ze smakiem. Ale piekarnika chyba nigdy byś nie dowietrzyła :evil_lol:
-
[quote name='ogromek']linia happy life jest wersja tansza więc jakosc jej jest na pewno gorsza, mysle ze jakościowo jest podobna do purriny dog chow[/quote]A że Dog Chow ma jakośc porównywalną z Pedigree... :razz:
-
To fioletowe jest w rzeczywistości niebieskie i to jest napis, jaki to rozmiar kołnierza :lol: Mnie chodzi o tę żółto - brązową plamę na górze :lol:
-
[quote name='PIKA']:hmmmm: chyba gencjanką :roll:[/quote]Na butelce jest napisane jodyna, więc jaka znowu gencjanka? :hmmmm:
-
A ja widząc te foty zorientowałam się, że lampeczka jest ubabrana jodynką :mad: A to oznacza, że sobie w raneczkach sznupie :mad: [SIZE=1][B]Waszka[/B], widzisz, jaka ja uzdolniona językowo jestem? :cool1: [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2][B]Alu,[/B] pamiętaj, że ten model lampki grozi zawszeniem[/SIZE] :evil_lol: [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [B]Aga[/B], kiedy jemu ino w tę łapkę było zimno... :niewiem:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']spytaj :loveu: spytaj koniecznie :cool1: a pewnie juz pytałam ale nie pamiętam - kto był pierwszy??? dziamdzioły??? :evil_lol:[/quote]Pierwszy w jakim sensie? Dziamgania? owszem, dziamdzioły :diabloti: A w domu chyba tez one pierwsze, wydają sie starsze ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote][img]http://images1.fotosik.pl/20/n0q7sux7rarbxocg.jpg[/img][/quote] [B][COLOR=magenta]Och, cóż ja widzę! :-o Doskonały materiał na śliczny różowy moherowy berecik! I na kubraczek też powinno starczyć[/COLOR][/B] :p
-
[quote name='PIKA']no wlasnie nic nie ma :roll:[/quote]JoJo chce wzmóc nasze pragnienie... Rzuca przynętę... i się wycofuje... Drażni się z nami :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, nastęonym razem spytam, z jakiej on jest hodowli. Bo jego opanowanie naprawdę robi wrażenie! Inna sprawa, że to jeszcze bardzo młody pies ;) No i chyba ciut sterroryzowany :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']Nie psa a siebie,:roll: zeby dopuścić do tego, zeby pies mial wszy :shake:[/quote]A bo to da się taką łajze upilnować??? :angryy: :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo']ykhym Jojo też ma pare takich foteczek :lol: ale głęboko schowane a ja sobie zraaz chyba klubówke obejrze i inne wystawy :diabloti:[/quote]No co ty, takie foty są najfajniejsze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Fafle to jeszcze nic, ale przyjzyj się, jaka ęteligencja maluje się w tej chwili na leonowym obliczu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']ale odważne byly jak podeszly do tego dużego, :evil_lol: to się dopiero wtedy rozdziamgotaly :evil_lol: [/quote]A jak one się rozdziamgotały, to rozdziamgotał się i Leon. A jak się Leon rozdziamgotał, to rozdziamgotała sie Pikowa Saba :evil_lol: I tak sobie wspólnie dziamgotały, my pialiśmy ze śmiechu, a leśna zwierzyna pewnie czmychała w popłochu :lol: Tylko rusek zachował stoicki spokój :loveu: Siedział i patrzył, jak na głupków :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ależ nam dozujesz te fotki :shake: :cool3:
-
[quote name='Teklunia']aha PIKA, ja Ci radze - sprawdz dobrze Sabe, bo [COLOR=darkred][B][I][U]WSZY[/U][/I][/B] [/COLOR]to lubia przechodzic z psa na psa...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]:eviltong: :angryy: :eviltong: :angryy: :eviltong: PIKA, nie moge się napatrzeć na to zdjęcie: [img]http://img205.imageshack.us/img205/6642/dsc024740wz.jpg[/img] Widac nie każdemu dogowi z faflami jest do pyska :roflt: :roflt: :roflt:
-
O matko, szkaluję własną sukę :oops: Od wszarzy ją wyzywam :oops: :lol: [B]JoJo[/B], za zdjęcia pięknych psów nigdy nie zabijam ;) Nie pamiętam, mówiłam już, że Jojek jest śliczny? :loveu:
-
A, no i :drinking: :drinking: :drinking: za jubileuszowy Pikowy post! :BIG: Bo stronę, to ja mam dopiero 51 :lol:
-
Hahaha, ------ napisała asher i zapomniała co ją tak ubawiło :oops: No kurna, mam dziury w mózgu :angryy: [B]PIKA,[/B] dzięki za zdjęcia i za miłe spotkanie :buzi: Ale jak ty masz urlop do końca tygodnia, to może jeszcze do nas wpadniesz, co? :cool3: A jak wam się do domu wracało? Straszny tłok był? [B]JoJo[/B], myśmy sie spotkały o 13, ty o tej porze, to chyba jeszcze w szkole? ;) Jeśli uda mi się namówic Pikę na kolejne spotkanie, to jak najbardziej zapraszamy :multi: [B]Haniu[/B], boorki sie jak najbardziej spotykają z Leonem, ale teraz Sabina ma w sobie wszy i ja zdecydowanie wolę, żeby usunął je chirurg, a nie Leon ;) A Bugajskiego nie zabierałam, bo Pikowa dziewczynka charakterna jest i jakbyco, to łatwiej jest zapanowac nad jednym qniem, niż nad jednym qniem i psem ;) [B]Tekluniu[/B], burki dziękuja za komplement :buzi:
-
[quote name='aga1215']Beata - a przepis gdzie?????[/quote]A to nie jest przypadkiem omlet robiony wedle przepisu z tego wątku? :cool3: