-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Kochani, niech Yboty zostawią tam, gdzie sunia przychodzi jakąś rzecz z ich zapachem... Może to ją zatrzyma? :kciuki: -
Z tego co zauważyłam Dziecek jest bardzo delikatnym psychicznie pieskiem. Ale nie sądzę, żeby miał po Leonie aż taką traumę ;) W pewnym momencie zaczął mu się naprawde nieźle odgryzać :diabloti: To oczywiście nie była agresja, tylko bardzo dobitne danie do zrozumiena, że mu się Leon nie podoba. A Jo Jo jest chyba spokojny, prawda? Więc pewnie Dziecek raz dwa sobie przypomni, że nie ma się czego bać ;)
-
Jak sobie szliśmy, to żył :lol: Ale nie wiem, cz Hexi nie będzie musiała z nim do psychoanalityka iść, inaczej jeszcze się biedak pogubi w swej tożsamości płciowej... :lol: A wobec Jo Jo Leon zachował się bardzo przyzwoicie. Mądry qń, wiedział, że tu raczej nie podskoczy :cool1:
-
[quote name='PIKA']To ile Ty masz postow na stronie ustawione? :crazyeye:[/quote]Łatwo policzyć :cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:siara::Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool::BIG::laola::drinka::drinka::drinka::cunao::drinking::drinking::drinking:[SIZE=6][COLOR=red][I][B]900[/B][/I] [I][B]stronka :p[/B][/I] [/COLOR][/SIZE][/quote]U mnie dwieście dwudziesta piąta dopiero. Nie piję :shake:
- 78403 replies
-
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
asher replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo mi przykro... Mam nadzieję, że policja znajdzie tego zwyrodnialca. I że sąd stanie na wysokości zadania.... I że kiedyś ten człowiek ZROZUMIE co zrobił... To faktycznie byłaby największa dla niego kara... -
[quote name='malawaszka']:crazyeye: czy rumakowanie zawsze kończy się zniknięciem?????? :crazyeye: :placz:[/quote]Ino glany się ostały :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jakie znów :mad: tamten raz to strzygłam Bolusia :evil_lol: [/quote] :oops: Na tych zdjęciach to bardziej Luna na chorą wygląda :evil_lol: Z zazdrości? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='r_2005']Oby nie MEGA[B]USTERKA:evil_lol: [/B][/quote]:mad: :mad: :mad: KORONA, piękne, to one są teraz. A ten, o którym piszesz będzie wręcz idealny :) A póki co uśmiechnij się do jakiegos grafika komputerowego, niech zrobi symulację idelanego doga :modla: ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Luna obrażona na mnie po strzyżeniu :evil_lol: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/104/p10100107lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5413/p10100135jf.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7409/p10100168fo.jpg[/IMG] [/quote] Waszko, znów sama ją strzygłaś i dlatego zdjęć całej Luny nie wklejasz? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alka']Ja sobie kazałam umyć wszystkie drzwi w mieszkanku [/quote]Tak bez okazji??? :crazyeye: W środku tygodnia??? :crazyeye: Choraś? :crazyeye:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']I co wlomotal mu? :diabloti:[/quote]Na początku chciał do mamusi na rączki ;) Ale potem zaczął się nieco odgryzać... Niestety Leon też zaczął, siłą chciał go brać :stupid: Więc sobie poszliśmy... :shake:
-
Negra faktycznie była przepiękna!!!! Rany, to chyba najpiękniejszy dog, jakiego widziałam :-o Nic dziwnego, że te twoje dzieci takie piękne, jeśli mają taką mame i babcię :) No i dziękuje za poświęcenie dla mojej magosterki :modla:
-
[quote name='r_2005']Jesteś seksualną rasistką?:crazyeye: :diabloti:[/quote]Ja to może i nie, ale biednemu Achillesowi niezbyt się awanse Leona podobały :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, mierzenie temperatury - rewelacyjne :roflt: W takich chwilach doceniam małe gabaryty psów, mnie mierzenie temperatury Sabinie trochę gorzej wyszło :lol: I cieszę się bardzo, że z Bolusiem nie jest źle :multi: Czy ta "mała powietrzność" jest spowodowana przez nacieczenia - zrosty w płucach? Moja Sabina tak ma, przez te jej słabe płuca serce jest powiększone i wolniej bije... Czy będziecie jakoś to leczyć, czy weterynarz tylko na astmie się skupia? No i jak się czuje Oliwka?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Leon może jest cudny, ale robi się niedobry :angryy: Spotkalismy dziś Hexi z Achillesem, Leonowi odbiło na jego punkcie! Zachowywał się tak, jakby Achilles miał cieczkę :crazyeye: To, że chciał go kryć z każdej strny, to nic, ale on go pod ogonem wylizywał :stupid:
-
Iza, ja też bezustannie trzymam kciuki :kciuki: I dawaj znac, co u Malutkiego...
-
PIKA, dobre :lol: A ja mam zdjęcia :multi: Zrobił je dziś Artur, pancio Spidiego :cool1: [B]To jest Leon, którego wyprowadzam na spacerki. Śliczny, prawda? :)[/B] [B]Boogie, jak zwykle - na drugim planie[/B] :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/923/leonispidi00097ki.jpg[/IMG][/URL] [B]No i teraz Leon i Spidi[/B] :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2388/leonispidi00100tx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6350/leonispidi00115sy.jpg[/IMG][/URL] Pidi jest rewelacyjny, w ogóle się nie bał :multi: A ma dopiero sześć miesięcy!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, bardzo dobrze, ze go prześwietlasz, bo jeśli coś się tam niedobrego dzieje,to raz dwa się to wyleczy :kciuki: A z Oliwką tez będzie dobrze :kciuki: Grypa jest niebezpieczna tylko wtedy, jak się jej nie leczy :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Lucy*']Ja mam czarny :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]To uważaj! Ta pani też miała czarny :diabloti:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A nie jakieś takie pokręcone. Jak mój Gezesław ... Nigdy nie wiadomo, kto mu się spodoba - a komu chętnie by dogryzł ...[/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote]To dokłądnie, jak moja Dziuba :p :p :p
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
[quote name='YBOT']sa 4 osoby w tym 1 naprawde aktywna...inni maja po 2-3 posty:([/quote]Piszesz o dogomaniakch z Poznania? :crazyeye: Ich jest dużo, dużo więcej! Mnie wyskakuje 149 osób, w tym wiele aktywnych! Może zrobiłas literówkę jakąś, np. napisałas Poznan, zamiast Poznań? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
YBOT, okazuje się, że wszystkich, już przeredagowałam posta ;) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że sunia się odnajdzie :kciuki: Nie wiem, czy już to zrobiliście... Tutaj jest lista użytkowników Dogomanii z Poznania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php"]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php[/URL] Może warto napisać do nich priwy z prośbą o pomoc? Nie każdy wchoodzi do tego działu... -------- Kurczę, własnie sie zorientowałam, że wkleił się link do ogólnej listy... I inaczej się nie da :roll: Trzeba kliknąć w "Szukaj użytkowników" (po prawej, na górze), a następnie - "zaawansowane", otworzy się okno wyszukiwarki. Tam w odpowiednie okienko ("location") wpisujecie Poznań, klikacie "szukaj" i wyskakuje wam lista ludzi z Poznania. -
[quote name='PIKA']nie glodzi a pic mu nie daje :angryy:[/quote]Jak to nie daje, przeciez widzisz, ile tam śniegu jest, caluśki może sobie Wektorek wypić :evil_lol: