Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :angel: :angel: :angel: :angel: sliczne :D
  2. hahah amen ;)
  3. jaka piekna wygladajaca Poświatka :D a zdjecia do Makro raz ;) :lol: 8)
  4. hehehehe bo tam Wielki Fafel moze sobie szalec ma wolna szczene do przedpokoju a ze w kibelku znajduje zawsze jakies oparcie na uciekajace gnaty to tam konsumuje ;) chyba ze cos jest malego to wtedy niesie na poslanie ;) na perskich dywanach kategoryczny zakaz jedzenie hihihihihi l;)
  5. jaaakie piekne maskotki a kiedy beda pieski ;) hihihiiihihi Majka a z bokserkami sa takie gify :D
  6. Gizmiak jest WIELKIM kosmita :D suuuuuuper jest piekny przystojny i w ogole w maju w kalendazu mam mopsika :D na biureczku ale nie doruwnuje Gizalkowi ;)
  7. narazie nie mam czasu wstawiac szykuje foty do galerii makro
  8. zartowalam ;) ztym malo :D
  9. WKONCU moja PIEKNA PRZECUDOWNA Poświatka ma galerie tylko cos malo zdjeci ;) :lol: wspaniala jest :D
  10. jak mu do twarzy w pomaranczy :D sliczny jest
  11. Bry! piekny Amirku :D
  12. to ni ewiele starsza od nas ;)
  13. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    jakie cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda :D
  14. 22 miesiace :D Justa bo jest atrakcyjna babka ;)
  15. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :D
  16. qrczaki jakie smieszne sa male afgany wygladaja jak wielki ptak z ulicy sezamkowej ;) extra
  17. Justa jak tylko Szpila zgubi lancuszek kawalerow to znaczy za jakies 10 dni ;) no pewnie ze samam upolowala ja jej jesc nie daje hihihihiihii
  18. ale Alicji nic nie widac oprocz odblaskow i kurtalki :D ;)
  19. Dasiunia :buzi: od Szpili ;)
  20. hihiiiihi :oops: dziekuje Ewelinko :D i czekam na foteCki ;)
  21. to szybciorem wlep jego foteCke :D
  22. hahaha jkby byly kolorowe to niestety musialabym umiescic czerwony kwadracik ;)
  23. hahahahahahaha wiesz mozliwe ze masz racje ;)
  24. a oto Szilinska jakiej jeszcze nie znaliscie ;) [img]http://img241.echo.cx/img241/5792/img21985xb.jpg[/img] drapieznik nad drapieznikami [img]http://img241.echo.cx/img241/518/img21891ch.jpg[/img] ta ktora nie zna litosci i zjada wszystkie kosci ;) [img]http://img241.echo.cx/img241/2627/img22025ae.jpg[/img]
×
×
  • Create New...