Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. jaaaaaaaaaa jaka piekna fota i jakie piekne kwiaty wow a coz to za kwiaty bo siem nie znam a kce wiedziec :D
  2. ojeje kto biedakowi poplatal lapeczki :lol:
  3. oj Maju Maju nio nio nio ;)
  4. dbsst

    zakoceni.pl

    a jak domek to musisz miec jeszce odpowiednia gromadke do tej qtora tu dzis uzbieralas tak jak chcialas i slonia i zyrafe a od firmy gratis lew hahahah [img]http://img183.echo.cx/img183/2450/zmianyzwierzaki1bi.gif[/img]
  5. hihihi no co Ty mnie sie nie zbuntuje piankowemu potworkowie ma sie buntowac ;) [img]http://img183.echo.cx/img183/5621/1025fv.gif[/img]
  6. alllllle co tak malo :(
  7. dbsst

    zakoceni.pl

    koniecznie bo chyba nie wyrzucisz krokodylkow [img]http://img183.echo.cx/img183/9674/dziecko534fg.gif[/img] no powiedz ze nie wyrzucisz ;)
  8. i ani minutki wiecej bo.......................................... [img]http://img183.echo.cx/img183/2182/pirat3ux.gif[/img]
  9. alez my ja kcemy rozpuscic [img]http://img183.echo.cx/img183/2231/rechoczacydziecia5qw.gif[/img] i nic nam nie zrobisz lalalalalalala bedziemy glosno sie zachwycac Lazy lalalallalalalala
  10. mowisz [img]http://img183.echo.cx/img183/8523/oczy36db.gif[/img] :D
  11. no to brac sie do roboty Magda zeby ten niedlugi czas byl :roll: jutro 8)
  12. tak jest prosimy o galerie w trybie pilnym :D mmy lubic bokserki :D
  13. dbsst

    zakoceni.pl

    a to ja Twoj balkon dorzuce jeszcze roztancona ekipke coby wam nudno nie bylo ;) [img]http://img183.echo.cx/img183/396/croc108co.gif[/img]
  14. a ja pomyslalam o jaka ladna cepeliowska figurka ;)
  15. oj Dianka Dianka :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  16. Magda ale na tej galeri Amir jest mile widzianym gosciem i nie tyko on ;)
  17. dbsst

    zakoceni.pl

    qrcze takie obgadywanie i sie Poswiata zjawila ;) Swietny profil Dymka to istny potwor ten moj luby ;)
  18. dbsst

    zakoceni.pl

    Poswiata i takie dziwne stworzenia no coz cos sie tu dziwnego dzieje musimy to rozszyfrowac hahaha
  19. dziekuje bardzo teraz Twoja kolej na jakies zdjatko ;)
  20. dbsst

    zakoceni.pl

    a to dobrze ze do Poswiaty a nie do nas ;)
  21. dbsst

    zakoceni.pl

    i wszystkie prysly z obrazkow o nie
  22. [quote name='Koma']Ładny ma uśmiech to sie chwali!! Świetna jest!! :D :D :D[/quote] :buzi: ale dzis calusna jestem ;) [b]Amir Amir Amir[/b]
  23. ahahahaha bo balowala miala jak zwykle przerabane z aparatem za Szpinakolada non stop kolor juz jej bylo obojetne co jej robimy :D
  24. hihihii daga to zapraszamy na rwanie do naszego miasta ;) hihihihi wiesz Czarnobyl sie otarl o moja dzielnice i takie cuda rosna ;) Magda Ty mi tu nie zachwycaj sie tylko dawaj jakies foteCki cobysmy i my mogly troche powzdychac :D fajny avantarek
  25. dbsst

    zakoceni.pl

    to musimy cos z tym zrobic ;)
×
×
  • Create New...