a jak domek to musisz miec jeszce odpowiednia gromadke do tej qtora tu dzis uzbieralas tak jak chcialas i slonia i zyrafe a od firmy gratis lew hahahah
[img]http://img183.echo.cx/img183/2450/zmianyzwierzaki1bi.gif[/img]
alez my ja kcemy rozpuscic
[img]http://img183.echo.cx/img183/2231/rechoczacydziecia5qw.gif[/img]
i nic nam nie zrobisz lalalalalalala bedziemy glosno sie zachwycac Lazy lalalallalalalala
hihihii daga to zapraszamy na rwanie do naszego miasta ;) hihihihi wiesz Czarnobyl sie otarl o moja dzielnice i takie cuda rosna ;)
Magda Ty mi tu nie zachwycaj sie tylko dawaj jakies foteCki cobysmy i my mogly troche powzdychac :D
fajny avantarek