Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hihiiiiii normalny diabel wcielony ;)
  2. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    hihihi szprytna bestia i z jakim apetytem zajada widac ze wegetarianin ;)
  3. kazdy pies to morderca ;) [img]http://img229.echo.cx/img229/9241/obraz2296og.jpg[/img]
  4. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    hahahahaahaha spryciaz jak sie patrzy ;)
  5. super pozuje jaka cierpliwosc extra
  6. zakladam sie ze Amir z nia gdzies sie wyleguje :(
  7. ju sie poprawilam tak to jest jak sie w jednej chwili kilka rzeczy robi ;) dzieki Alicjo za spostrzegawczosc :buzi:
  8. no i tak zblirzylismy sie do konca - Natalko no to co teraz robimy ? - smierdzielu a moze zwedzimy myszke temu przed monitorem ;) - Natalko powiedz tylko juz [img]http://img229.echo.cx/img229/5885/obraz2356xg.jpg[/img] -.......................... :D ;)
  9. - o qrcze smierdzielu Mama idzie udawaj ze nic sie nie dzieje czeeeeeeeeeesc mamo ( ciekawe czy lyknela ;)) - łyknela łyknela ;) [img]http://img229.echo.cx/img229/9241/obraz2296og.jpg[/img]
  10. podoba sie to dobrze bo to jeszcze nie wszystkie gangsterskie odslony ;)
  11. Magda kce nas wykonczyc :( pewnie siedzi juz na jakis wyspach i zdjec nie wlepi ;)
  12. - dobra smierdzielu robimy tak ty z ozorem na tego ludzia a ja mu lizaki wyrywam i w nogi - dobra Natala powiedz tylko juz a ;ece przodem [img]http://img229.echo.cx/img229/6986/obraz2232ad.jpg[/img]
  13. jakos tych wiekowych nie widze na tym zdjeciu chyba pod stolem sie schowali :D super Ozzy Rodzice :D
  14. hahahah wiecie co sama nie moge sie doczekac tej niespodziewanki wiec zaczynam ;) A oto Gangsterowa nr 1 osiedla Natalka i jej brytan wsciekly bokser Szpila ;) -Natalko daj buziaka przed skokiem tak na szczescie ;) - o fu smierdzielu spadaj ;) [img]http://img229.echo.cx/img229/6753/obraz2212kg.jpg[/img]
  15. hahaha i jak ja moge pokazac Wam ta niespoddziewanke jak mnie smiech ogarnia jak patrze na to z niecierpliwienie ;)
  16. hihihii widzisz Magda normalnie nie ma serca nic a nic ;)
  17. fajeranckom ;) :buzi: dla zniecierpliwionych odwiedzajacych ;)
  18. amen normalnie amen ;) mam dzis dla Was niespodziewanke ;)
  19. [quote name='Alicjarydzewska']Już długo dziś jest jutro a tu nic ,jeszcze troche i będzie pojutrze . :wink: GDZIE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat:[/quote] hahahahahaha :popcorn: normalnie wariaci hihiihiihi
  20. qrcze lubie wiosne strasznie :D
  21. o qrcze suuuuuuuper tak sielankowo :D
  22. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka śłodka :D miodzio :angel: :angel:
  23. qrczaki te nasze boksie sa najpiekniejsze na ziemi Sylwio jakos Tekilki nie widze ;)
×
×
  • Create New...