no i tak zblirzylismy sie do konca
- Natalko no to co teraz robimy ?
- smierdzielu a moze zwedzimy myszke temu przed monitorem ;)
- Natalko powiedz tylko juz
[img]http://img229.echo.cx/img229/5885/obraz2356xg.jpg[/img]
-.......................... :D ;)
- o qrcze smierdzielu Mama idzie udawaj ze nic sie nie dzieje
czeeeeeeeeeesc mamo ( ciekawe czy lyknela ;))
- łyknela łyknela ;)
[img]http://img229.echo.cx/img229/9241/obraz2296og.jpg[/img]
- dobra smierdzielu robimy tak ty z ozorem na tego ludzia a ja mu lizaki wyrywam i w nogi
- dobra Natala powiedz tylko juz a ;ece przodem
[img]http://img229.echo.cx/img229/6986/obraz2232ad.jpg[/img]
hahahah wiecie co sama nie moge sie doczekac tej niespodziewanki wiec zaczynam ;)
A oto Gangsterowa nr 1 osiedla Natalka i jej brytan wsciekly bokser Szpila ;)
-Natalko daj buziaka przed skokiem tak na szczescie ;)
- o fu smierdzielu spadaj ;)
[img]http://img229.echo.cx/img229/6753/obraz2212kg.jpg[/img]
[quote name='Alicjarydzewska']Już długo dziś jest jutro a tu nic ,jeszcze troche i będzie pojutrze . :wink:
GDZIE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat:[/quote]
hahahahahaha :popcorn: normalnie wariaci hihiihiihi