[quote name='Cola']:loveu: jaki on był słodziaszczy za mikrusa :angel: teraz też jest :wink:
Z kangurka uśmiałam się po pachy. Dobrze, że kawkę przełknełam :lol:[/quote]
haha ja wlasnie tez kawe lykalam i w ostatniej sekundzie ocalilam monitor
qrcze u mnie w chacie bbuszuja kangury a ja nic o niech nie wiem ;)
normalnie caly Demonic klasa :D