Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahahaha mowisz ;)
  2. jaki slodki spioszek :D
  3. hahaha juz sie nie moge doczekac jak beda chodzic po sklepach ;)
  4. [url]http://img102.echo.cx/img102/364/bosko3ys.jpg[/url] to zdjecie jest kosa hihihii
  5. cieszymy sie anettko ze Ci sie podoba :D
  6. hahahahaha :D cuuuuuuuuuuuuuuuuudo
  7. Justa dziekuje :D :angel: ale slodki ogon :D
  8. hahaha jak bedzie nowa strona to wstawie ;) zartowalam cos mi sie net zacina :(
  9. przejzalam Wasza charcia galerie i jestem pod wrazeniem przepiekne psy widzialam i jestem szczerze zauroczona (od niedawna na puinkcie charcikow dostaje leTkiego zwichniecia, mimo ze nie oszukujmy sie jestem raczej molosowtym typem to charty robia na mnie neprawde wrazenie) mam nadzieje ze nie bedziecie sie opuszczac i ze foteCki nowe beda calutenki czas :D
  10. no prosze dobroc Ludzka nie zna granic ;)
  11. Szilodrom wycmokany i WSZYSTKIM CALUSNYM wysyla [img]http://img197.echo.cx/img197/6103/calus6ay.gif[/img]
  12. dbsst

    zakoceni.pl

    szaraduszko czemu Ty nas zawsze zostawiasz :cry: wolisz jechac na wypoczynek niz z nami siedziec :roll: ;) baw sie dobrze
  13. hahahaha oczywiscie ze smierdziela wycmokam od wszystkich qtorzy sobie tego zycza ;)
  14. [b]wiecej zdjec wiecej zdjeci[/b]
  15. dbsst

    zakoceni.pl

    no dobla nie podlizuje sie jus ;) a dinozalry kosmiczne :D [img]http://img153.echo.cx/img153/17/aligator9jb.gif[/img]
  16. qrcze macie takie sliczne majoreczki wlepiac zdjecia bo normalnie................................... [img]http://img153.echo.cx/img153/1741/zielonyzdyszany1zr.gif[/img] ;)
  17. dbsst

    zakoceni.pl

    co wiecej waSecka byc taka ladna jak ten koteCek badz na odwrot ;) [img]http://img191.echo.cx/img191/5544/gcatblue6ke.gif[/img]
  18. dbsst

    zakoceni.pl

    nie waSecka tylko te dinozaury z trawnika waSecki :D
  19. :angel: :angel: jaka fajna galeria jest jednego boksia mowie wam ciekawe czy zalozyciel galerii bedzie tak dobry i sie tu zjawi i pochwali sie nia dajac linka ;)
  20. dbsst

    zakoceni.pl

    :o o rany waszka to istny potfor
  21. zyje i mam sie dobrze [img]http://img191.echo.cx/img191/9853/592st.gif[/img] hihihihiihi
  22. hahahaha ajka jestes niemozliwa :lol: :popcorn:
  23. [quote name='Magda&Amir']jee jaki śliczny Tysonek :angel: :angel: ucałować go ode mnie i Amirka :buzi:[/quote] :o i od Amirka [size=1]wez chlopaka nie zmuszaj do calowania sie z innym facetem[/size] ;) :lol: 8)
  24. dbsst

    zakoceni.pl

    a to dla naszej kochanej [b]Poświatki[/b] to jest taki [u]magiczny kotek qtory wypedza Systkie migreny [/u]a sczegolnie te co maja sie dobrze trzeba go tylko wlozyc pod kolderke i ju [img]http://img191.echo.cx/img191/9827/poesdeken5ke.gif[/img]
×
×
  • Create New...