przejzalam Wasza charcia galerie i jestem pod wrazeniem przepiekne psy widzialam i jestem szczerze zauroczona (od niedawna na puinkcie charcikow dostaje leTkiego zwichniecia, mimo ze nie oszukujmy sie jestem raczej molosowtym typem to charty robia na mnie neprawde wrazenie)
mam nadzieje ze nie bedziecie sie opuszczac i ze foteCki nowe beda calutenki czas :D