a tak Szpinakolada spi
gdzie z tym fleszem
[img]http://img203.echo.cx/img203/9863/200504022104041on.jpg[/img]
[img]http://img203.echo.cx/img203/5315/200504022104141sg.jpg[/img]
i juz mnie nie ma latam za paroweczkami ;)
[img]http://img203.echo.cx/img203/9611/200504022106004nq.jpg[/img]