Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hihihihihihihi Alicjo ten ogonek widze ze jest taki hipnotajjjjjjjjjjjjz ;)
  2. nie Natalka poszla do domku :D i pewnie obmysla plan kolejnej przygody ;) :D hihihihi a zreszta kto zliczy ile bylo lizakow tylko gang wie ;)
  3. hahaha narazie jest myszka bezpieczna bo gang spi ;) [img]http://img144.echo.cx/img144/4056/sta604408qk.jpg[/img] ale jak sie obudzi to strzez sie HA HA HA ;)
  4. lizak byl naprawde pyyyyyyyyyszny :D [img]http://img144.echo.cx/img144/7059/200504231725065rn.jpg[/img]
  5. buchnely lizaka i co wiecej uwazaj bo nie znasz dnia ani godziny czy nie buchna Ci myszki ;)
  6. [quote name='LAZY'][quote name='dbsst']dzieki Lothia ;) sayma a co tak malo poscikow ;)[/quote] A co tak mało zdjęc w szpilowej galerii??? :evilbat:[/quote] malo :o
  7. ona ma ogona jak waz hihihi tak mu sie wije ;)
  8. dzieki Lothia ;) sayma a co tak malo poscikow ;)
  9. o qrcze Lazy ma zolwia qtory wyglada jak zolw ;)
  10. [quote name='LAZY']Rewelacjna historia!! Dalej[/quote] hihiihih ale nie ma zadnrgo dalej ;) sayma widzisz to for u ;)
  11. no widzisz sayma ujawnienie sie bylo cool :D
  12. hihihihi nie dolaczylabys do naszego grona powalencow ;) kiedy avantarek wsawiamy ;) Brutuska
  13. hihihii ale juz najgorsze za Toba ;)
  14. wie-cej fo-tek
  15. juz z goreCki :D
  16. [quote name='sayma']o nieeee to ja już sie ujawniam tylko cos mi to wolno idzie :oops:[/quote] huuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa moja sayma :buzi:
  17. hahahahah sayma no i nie ma przebacz
  18. qrcze on ja szczypie w poope
  19. no dobra niech bedzie ;) :buzi:
  20. hahahahah Lazy ma wszystko procz ON ki ;) hihihiihii
  21. ehhhhhhhhhhhhhhhh jakie cuuuuuuuuudo
  22. [quote name='daga10011']historyjka rewelacyjna :lol: ..i sliczne bohaterki w rolach glownych :wink:[/quote] tzryma w napieciu nie ;) hihiihihihii no i macie nie dosc ze Szpie na dworku to jeszcze w doborowym towarzystwie :D
  23. oj troszku troszku zaspokojone :d i baaaaaaaaardzo stesknione :D Sliczny Amir wrooooooooooooooocil :D
  24. hihihii ale udaje jej sie prysnac w ostatnim momencie ;)
  25. hahahaha widze ze nie wiele mam juz do gadania Lothia wszystko zaplanowala :D chociaz to ja wolalabym byc narzeczona Matysia ;) :D
×
×
  • Create New...