[quote name='Aga&Czips']No coś ty dbsst-ty stara? :o Qrcze nie wiedziałam, ze 16 lat to stary wiek :roll: :lol: :wink:[/quote]
no wiesz ;)
widze ze doszlysmy do porozumienia to ja poprosze o kolejne zdjecie zebym mogla sprawdzic jaki jest ten moj stary 16 tolatkowy wzrok ;)