Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. haha o faktico z Toba nie bede konkurowac nie mam szans ;)
  2. teraz Szpilka niezyje wymeczylam ja na spacerze i nie uda mi sie do niej dostac bo ma glowe nazwijmy to w dziwnym miejscu bo pod poslaniem pod stolem hmmmmmmm
  3. uczcie sie uczcie :D :D :D :D
  4. hahahah czyli cwiczysz na kazdym kroku nawet tym sennym ;) to dawaj jakas foteCke :D
  5. i znowu mam smierdziela calowac cholercia niech bedzie ;)
  6. [quote name='Ewelinaa'][quote name='dbsst']hahahaha faktycznie cos jest w niech Alfiego ;) hihihihi[/quote] zazwyczaj tak jest jak mały to alf jak duży to afgan :)[/quote] hahahaczyli taka mala metamorfoza ;) :D
  7. ze tak powiem Ozzy to kawal miecha :D slicznego miecha :D
  8. :angel: :angel: wyglada jak diabelek :D i ta czerwona obrozka cuuuuuuuuuuuuuuuudo
  9. :lol:
  10. bedzie problem bo po pierwsze primo nie mamy aparatu po drugie TZ z pracy nie moze wziasc sluzbowego :( a po trzecie teraz jak wychodzimy to mamy adoratorow kupe wiec moge was domowkami nekac albo rozmowa :D
  11. hahahahaha jakos nie moge go wypatrzec
  12. :-? nie mam na dworku :(
  13. mowisz ze jest gdzies w zielonych listkach :d
  14. wiosenne klimaty masz przez okno :D a gdzie Amir :evilbat:
  15. buuuuhahahah ateraz to juz Sayma jest nasza ;) swietne zdjecia brawo :D
  16. a tak Szpinakolada spi gdzie z tym fleszem [img]http://img203.echo.cx/img203/9863/200504022104041on.jpg[/img] [img]http://img203.echo.cx/img203/5315/200504022104141sg.jpg[/img] i juz mnie nie ma latam za paroweczkami ;) [img]http://img203.echo.cx/img203/9611/200504022106004nq.jpg[/img]
  17. sliczny jest i ma extra czolo do klepania sliczna ma glowe :D mniamusny jest :D
  18. ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo
  19. hihihi wycmokana hihihi jak fajnie ze moja Szpila potrafi kogos wystrachac ;) hahahahahahha :buzi: a to od smierdziela ;)
  20. [img]http://img66.echo.cx/img66/7261/img22564er.jpg[/img] i to by bylo na tyle spadam spac [img]http://img66.echo.cx/img66/5247/200504022015526yt.jpg[/img]
  21. hahahaha faktycznie cos jest w niech Alfiego ;) hihihihi
  22. :angel: :angel: piekne te jaszczurki :D
  23. fajny pies szczegolnie spojrzenie ma wypasone :D
  24. sliczna jest Sonia :D ciuuuuuuudo
×
×
  • Create New...