-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
to nie smieszne maluch byl dumny z siebie a jaki byl w nia wpatrzony szok hiii
-
:angel: :angel: mie sie podoba :d ten krajobraz :D
-
hehehehehe ten niewinny odpoczynek zmienil sie w leniuchowanie na maxa widze hihihiiihi
-
ooo jak to dobrze ze dzis to juz jutro :D :angel:
-
hihihii nio ale wiecie co bylo cool ten kolega ma synka i synek zawsze napoczatku boi sie Szpili mimo ze wychowuje sie ze Skero. szpila zawsze daje mu buziaka i go potem olewa i wczoraj pila sobie wode z kaluzy a syn kolegi sie patrzyl patrzyl patrzyl Szpila odeszla a on do kaluzy na kolana i do picia jak Szpila dobrze ze zobaczylismy hihihihi
-
ojjjjjjjjej Majko nie choruj nam [img]http://img237.echo.cx/img237/9206/chory4ds.gif[/img] mam nadzieje ze ktos Ci kapciuchy przynosi do wyrka ;) [img]http://img237.echo.cx/img237/525/zniebieskimikapciami0jj.png[/img]
-
hurka huuuuuuuurka Aston :D piekny cudny mam nadzieje ze dostanie role amanta coby zaostrzyc serialik ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[b]WASZKO[/b] jestes Aniolem :D [img]http://img230.echo.cx/img230/4690/amor7kg.gif[/img] rozczulilam sie :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']debeściaku czyzbyś aparaciq nabyła??? :angel:[/quote] niestety nie pozyczylam :( ale ma do konca tygodnia wiec looooooooz ;) no dobra pokaze Wam ze jednak ze Szpila czasem wychodze na dwor zeby nie bylo sami tego chcieliscie z milion razy probowalismy cos jej pstryknac ostrego i oto efekty rozaziuchy na ktore patrzec nie mozna ale prosze prosze ;) [b]Szpila i jej kumpel Skero[/b] [img]http://img230.echo.cx/img230/4972/obraz1403rw.jpg[/img] [img]http://img230.echo.cx/img230/5233/obraz1414br.jpg[/img] [img]http://img230.echo.cx/img230/4058/obraz1538gp.jpg[/img] kompromitacja normalnie te foty ale jest zielone tlo ;)
-
jupi jupi moj koffany dream team [url]http://img78.echo.cx/img78/9789/1592ma.jpg[/url]
-
no co Ty ucholami by zmylil Szpile i uciekl ;) suuuper brudas :D
-
no co Ty takie pikne pazurki zaslaniac jakimis trepami hahahah
-
dzis byly foty na dworze ale niestety Szpila jeszcze za szybka jest dla mnie [img]http://img164.echo.cx/img164/6559/obraz0875aj.jpg[/img] [img]http://img164.echo.cx/img164/2366/obraz0920ll.jpg[/img] [img]http://img164.echo.cx/img164/5172/obraz0934rt.jpg[/img]
-
Justa no tak mi sie podobasz w tej grzyweczce ze szok bez kiciora
-
[quote name='Tora']SBS - Szpila Brudna Stopa ;)[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahaha dobre :D
-
ale sliczne szczegolnie te dwa w oknie cuuuuuuuuuudo
-
nio dobrze dobrze dobrze bo by nas jak ten papier rozpracowal ;)
-
a to Szpilka a raczej jej brudne stopy :evilbat: [img]http://img213.echo.cx/img213/9219/img47895fm.jpg[/img] [img]http://img213.echo.cx/img213/390/img47927ss.jpg[/img] [img]http://img213.echo.cx/img213/6466/img47799mz.jpg[/img]
-
jaka dostojna :D sliczna
-
Tora bingo ;) Patka oczy Cie nie myla sexy pantalony na dooalu ;) sa Justa Patka to nie na TZ to na dziewczyny Cole Sayme i Lothie patrzylam :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wlasnie Zmorki cosik brak :( a my nie lubic brakow :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
suuuuuuuuuuuuuper foty tylko cos sompo :evilbat:
-
Magda&Amir normalnie do siebie pasujecie :D Tora no i warto bylo sie bac czekam z niecierpliwoscia na wiecej :d Patka ciesze sie ze sie podoba pijaca foteCka :popcorn:
-
hahahahahahaha no dobra ale na nic go nie bede przerabiac ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
malawaszko ale Lunetka jest slicznie obcieta :D i w ogole jest sliczna i ma przyjaciol swojego kalibru ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)