-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[img]http://img146.echo.cx/img146/4486/obraz0238wl.jpg[/img] [img]http://img146.echo.cx/img146/6683/obraz0252lb.jpg[/img] [img]http://img146.echo.cx/img146/8124/obraz0545ok.jpg[/img]
-
dobra spedzilam dzis ze Szpilkowym jezorem kilka chwil i mamy tego efekt zenujacy ale efekt hihihihii [img]http://img146.echo.cx/img146/6508/obraz0036tm.jpg[/img] [img]http://img146.echo.cx/img146/4070/obraz0102wd.jpg[/img] [img]http://img146.echo.cx/img146/6361/obraz0134uy.jpg[/img]
-
[url]http://img239.echo.cx/img239/4731/ada61ej.jpg[/url] hahahaha o rany niech mu tylko zeladek nie peknie z przepicia hahahah
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
no w koncu doczealam sie galerii bialych niedzwiedzi :D -
hihiihihi prosze fani sa steskinieni pikanterii ;) moze teleaudio hiihiiii
-
Ty mi tu oczu nie mydl tylko bierz sie w garsc i badz zawsze wtedy kiedy ja jestem na forum ;) zreszta Agga i waszeczka tez :evilbat: maja pewne obowiazki ;) :lol:
-
prawie Ci sie udalo ;) hahaha ja bym powiedziala ze Lazy jest czujna zaden smakolyk ni ebedzie grasowal jej pod nosem precz ze smakolykami smakolyki do paszczy ;) :lol:
-
[quote name='Wojtek'][quote]mowisz ze kuchenny tez idzie na ta metode no coz trzeba sprawdzic [/quote] choc w tym przypadku może lepiej byłoby zrobic to z TZem. Idzie szybciej. :wink: :lol:[/quote] cholera jasna TZ wlasnie uciekl do sklepu a stol jak zapyzialy stal tak zapyzialy stoi ;) Lazy ma naprawde niesamowite rzesy i oczy i w ogole jest niesamowicie sliczna i to bez rasowania wiem widzialam na wlasne oczy :D
-
a ja mam nadzieje ze przystojny amant zamiesza w zwiazku Inspektora i jego pieknej lubej :D
-
no niech bedzie ale naciagane ;) zrtowalam na Ciebie moge godzinami patrzec :D
-
tak jest cala SWIETA TROJKE czyli CIEBIE, AGGE i WASZKE opuszczacie sie strasznie nigdy Was nie ma i w ogole normalnie tesknie :( i do tego jeszcze nie ma fot :(
-
Twoje czekoladki sa swietne
-
ups zostalo mi 5 minut :(
-
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst'][quote name='LAZY'][quote name='dbsst']a czemu tu tak pusto :roll:[/quote] :oops: Obiecuję poprawe...[/quote] ale kiedy he.........[/quote] Dzisiaj??? :oops:[/quote] a za ile bo za chwile TZ mnie wywala z kompa i siada do pracy :evilbat:
-
[quote name='Wojtek']metoda sprawdzona też na stole kuchennym... :D Dbsst, błagam zmień emblemat na poprzedni, byłaś bardziej podobna do siebie... 8)[/quote] hahahahahaha a teraz Ci sie nie podobam no wiesz 8) :lol: [size=1]i jaki mialam poprzedni emblemat [/size]:roll: mowisz ze kuchenny tez idzie na ta metode no coz trzeba sprawdzic ;)
-
[quote name='Evelina'][quote name='dbsst']wspanialy odcinek i ten amant jak wam sie udalo zatrudnic najlepszego amanta w Dogowood :lol: wspaniala gra Asotora i cudowna rola a Ruda jakia niebianska siersc miala widac ze serial zarazbia bo stylisci sa naprawde wysokiej klasy :D i ta nutka nipokiju pojdzie za tym wysokim gosciem czy nie wspaniale no i Inspektor jakie opanowanie kamienna twarz łoł robi postepy bo kiedys targaly nim emocje a traz :klacz:[/quote]Recenzja dorownuje odcinkowi :lol: :lol: :lol:[/quote] :oops: o jej dziekuje :lol:
-
[quote name='Wojtek'][quote]Wojtek nie dosc ze Tytan pracy z Ciebie to jeszcze masz idealny porzadeczek na biurki normalnie łoł [/quote] Haha, pospadało jak giczoły wywaliłem :D[/quote] to stolu chyba tak nie sprzatne ;)
-
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst']a czemu tu tak pusto :roll:[/quote] :oops: Obiecuję poprawe...[/quote] ale kiedy he.........
-
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst']qrcze ale koparki wrazie co zglaszam sie jak bede musiala przekopac doniczki to mi pozyczycie soich psow dobLa[/quote] zwariowalas?? te harpagany do doniczek??? przeciez ona tymi swoimi "malymi" lapkami nie trafia w doniczke :lol:[/quote] hahahaha mowisz :roll: moze im sie uda ;)
-
[quote name='Agga']postarma sie niedługo cos dac :lol:[/quote] czy juz jest niedlugo
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a co tam u Luny i Bola :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a czemu tu tak pusto :roll:
-
siupelowy naj weselszy starszy pan :D extra
-
qrcze ale koparki wrazie co zglaszam sie jak bede musiala przekopac doniczki to mi pozyczycie soich psow dobLa
-
[quote name='Basenji']Paryż, Wieża Eiffla. [color=blue]Lissa: [i]Wiesz, tak tu pięknie. Jestem oczarowana........[/i][/color] Inspektor: [i]To jeszcze nie koniec na dzisiaj. Może chcesz parę fotek?[/i] [color=red]Przechodzień[i]:..????, L'hm ???[/i][/color] [color=blue]Lissa: [i]Wiesz kochanie, ten wysoki, chudy gość tak mi się przyglądał...[/i][/color] Inspektor: [i]Fakt, ale jesteś taka ponętna![/i] Wiesz.... :iloveyou: [img]http://img104.echo.cx/img104/7030/0004paryznawiezypieskiiprzechl.gif[/img] cdn 00-04 Zdrówko[/quote] wspanialy odcinek i ten amant jak wam sie udalo zatrudnic najlepszego amanta w Dogowood :lol: wspaniala gra Asotora i cudowna rola a Ruda jakia niebianska siersc miala widac ze serial zarazbia bo stylisci sa naprawde wysokiej klasy :D i ta nutka nipokiju pojdzie za tym wysokim gosciem czy nie wspaniale no i Inspektor jakie opanowanie kamienna twarz łoł robi postepy bo kiedys targaly nim emocje a traz :klacz: