Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. juz nie moge sie w takim razie doczekac :D
  2. :angel: :angel: ciudne biale niedzwiatki :D
  3. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: Saint w koncu moge zobaczyc jednego z bardziej utalentowanych dgm super
  4. Linka rewelacyjne zdjecia sliczne i maja przewspaniale kolory poprostu miodzio
  5. o rany jaki on cudowny i jaki romantyczny ehh ci faceci
  6. u mnie smierdzielow cal mnostwo ;)
  7. och nie afara sie szykuje :D a raczej rozwiazuje hahaha i komisja mama nadzieje ze poradzi sobie w osadzie lepiej niz te ktore mamy mozliwosc podziwiac w TV ludzkiej ;) ale mama rowniez nadzieje ze bedzie tak zabawna jak ta nasza z reala ;)
  8. hihihi nio ja taka jakas niewyzyta ;) :lol:
  9. malo mi.............................................
  10. [quote name='Wojtek']hehehe, ... są takie hehehe a jakże... 8)[/quote] hahahaha mowisz o moze jak podrosne to sie dowiem jakie ;)
  11. [img]http://img246.echo.cx/img246/7389/45dl.jpg[/img] hahahaha pan i wladca na skraju brodzika jest de best hahahahhaha normalnie mi sie szkoda chlopaka zrobilo ze musi takie boje staczac hahahaha
  12. [quote name='Wojtek']poza naturalnym pięknem 8) konieczny jest makijaż i gustowne wdzianko i te rzeczy... :D[/quote] i te rzeczy powiadasz........................ ale jakie to rzeczy :roll:
  13. [quote name='"Wojtek']O mamo :o Ja tu z jakąś geriatrią się zadaje... :lol: :D, ja uwielbiam takie podrasowane i stuningowane 8)[/quote] hahahaha jaka geriatrie przeciez tez masz 16 na karku no moze 17 ;) hihihiihiihii a jak duzy ma byc tuning :D
  14. o bożena jaka siczna jest Agacia :D i jak milo ze nas odwiedzila duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuze buzi w noseczek :buzi: i sto lat :d jaki wielki :tort: mniam
  15. [quote name='Daga&Oskar'][b]dbsst[/b] tak mi głupio :oops: ze zaniedbałam Szpilunie i tyle jej nieodwiedzialam, ale ostatnimi czasy non stop robiłam cos ze stronka i pohłaniała cały mój wolny czas, a moze podzrzucisz mi kilka fot Szpiluni + krotki opis (jak na str) i umieszcze ja w dziale przyjaciele? co ty na to ? A co do suńci to wsyztskie foteczki cudaśne a ten jęzorek taki piękniutki, długaśny i rózówiutki jest beautifulllllllll[/quote] pewnie ze podrzuce zdjecia tylko qtore chcesz? a co do nieodwiedzania szpili no no hihihiiii dziekuje za mile slowa przekaze smierdzielowi ;)
  16. qrcze tak sie nameczylam z tym ozorem a i tak to nie jest jeszcze to ;) to znaczy ten rulonik to to tylko rozmazany :(
  17. qrcze jaka ma cudowny tors wow
  18. hihihihii nio a wiesz jaki ten ozor jest natretny ;)
  19. to fakt przekupstwo na maxa ale czego sie nie robi dla dobra sprawy ;)
  20. oj olekg olekg w protescie nie bede ogladac linkow jak komp czegos nie widzi to znaczy ze jest gdzies blat niestety najczesciej te bledy robimy my ;) dasz rade ;)
  21. hahahaha dobre Camara ;) ale to fakt i wirnik i jezyk jest poprostu nie do ogarniecia
  22. hihihihihii nio na cale szczescie mam dopiero 16 lat :D ;)
  23. http://img30.echo.cx/img30/199/10002439qz.jpg jaki sliczny zawstydzony mis :D
  24. [quote name='Diana14'][b]dbsst[/b] chyba się nie zakochałaś :P ;) hehehe ehh no Lazy już zajęta :P :roll: 8) :lol:[/quote] hihihihi nio wiem nie mam szans ;)
×
×
  • Create New...