[quote name='Saint'][quote name='dbsst'][size=1]niech tylko podrosnie [/size][/quote]
[color=cyan][size=1]juz podrósł, bo to zdjecie jest juz "troszke" stare. zobaczycie jak sobie cykne nowe fotki jaki ze mnie fajny chlopczyk :lol: [/size][/color][/quote]
trzymam Cie za slowo ;)