Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. qrcze jaki zabek klasyczny :D cuuuudo a moze zle sie zarejestrowala niech jeszcze raz sprobuje [color=white][size=1]ja sama zle sie rejestrowalam i w koncu TZ mnie oswiecil gdzie zrobilam blad[/size][/color]
  2. wlasnie moczylam ja woda w ten upal tylko spi jutro o 4 z nia wstaje zeby mogla z godzinke pobiegac :evil:
  3. [quote name='Pasavera']8) Co do faflunków :P Dawno Funia nie było 8) [img]http://img218.echo.cx/img218/9153/fpict00149wn.jpg[/img][/quote] hihih wlasnie teraz mialam uderzyc w ta nute ;) :d
  4. to dalej fotki z wczoraj tak spal ten moj menel :D [img]http://img230.echo.cx/img230/6085/96rm.jpg[/img] a teraz wrocilysmy z dworu i zaluje berdzo ze nie mam aparatu wietrzenie fafli zawodowe :D
  5. [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab23.jpg[/url] jaka mordka do koffania czekoladki sa superasne :D
  6. [quote name='Pasavera']Dbss nie no wcale się nie domyślam kto tam był :evilbat: :lol: :evilbat: :calus:[/quote] no wlasnie tak sobie pomyslalam ;)
  7. [quote name='Pasavera']nio :lol: czekamy :angel: :evilbat: :angel: :evilbat: :angel:[/quote] a widzialas juz spiaczego menela z wczoraj :D
  8. Atomic sliczna dziewuszka jestes i masz slicznego piechula
  9. [quote name='Pasavera'][quote name='dbsst'][url=http://www.fuks.dog.pl/]stronka Pasavery :D[/url][/quote] stronka nie moja :lol: Mojej psiapsiółki :wink: Zarejestrowała się na forum jakis tydzień temu a hasła jej nie przysyłają :( :-? :angel: foty :angel: foty :angel: foty :angel:[/quote] ale zrobiona przez Ciebie :D ju szukam
  10. bylam na stronce Pasavery i nie zgadniecia kogo tam spotkalam :D Pas :buzi:
  11. on jest najslodszym kundelkiem jakiego widzialam jest poprostu de best
  12. prosze uprzejmie jaka Szpila jest slawna :D [url=http://www.fuks.dog.pl/]stronka Pasavery :D[/url] hehehehe daga widzisz kazdy sposob na podryw jest dobry ja kiedys o 24 wybralam sie na cmentarz no i niby sie nie balam itd z kolezanka i z dwoma kolegami weszlismy w ten cmentarz koledzy latarami po nagrobkach i po krzaczkach bylo strasznie lae co ja nie dam rady ;) w pewnym momencie gdzies pekl znicz powiem tak nie wiem czy to ja ich zostawilam w tyle czy to oni mnie w kazdym razie rekord na 100 m do kogos z nas nalezal ;) w zycu\iu tak szybko nie bieglam ;) odprowadzilam TZ poszukam Wam w spokoju czegos :D
  13. daga ja kupie ta ksiazke i poprosze o autograf :D
  14. [quote name='daga10011']ja sie po prostu zawsze w tarapaty ladowalam za mlodu :lol:[/quote] cholera ja uielbiam takich ludzi zawsze sie cos dzieje :D kolezanka kiedys na plocie zawisla i wisiala pol dnia az jej brat wrocil z pracy i ja zdjal :D ale to taki maly miki przy Twojej opowiesci :D
  15. [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz1/ab7.jpg[/url] :o o qrde Sharuńka polknela deche :D
  16. :o [url]http://qbaszym.fm.interia.pl/bania.jpg[/url] rewelka Saint czekam na kolejne :D
  17. :o :eek2: :laugh2_2: :klacz: nie no jestes mistrzem
  18. no nie z kim ja sie zadaje z przestepcami a moze nam opowiesz jak to sie stalo 8)
  19. [quote name='daga10011']jestem za :lol: .moze ja domowa restauracje otworze?????z plastikami w roli glownej :lol:[/quote] hehehehe jestem za ;) Alu to nie ganga tylko Partia (to samo a inaczej patrza ) :lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Daga to już szykuj liste dogomaniaków na obiad, żeby wiedzieć ile załatwić plastików :lol:[/quote] hehehe zrobimy wlot do hurtowni :lol: o widze ze i Alicja lubi jesc z plasitku :D[/quote]tysz nie lubi zmywać :lol:[/quote] no to juz mamy kilka postulatow mozemy zalozyc GANG :D za italia Za plastikiem Nie zmywaniu
  21. [quote name='KaRa_TC']Daga to już szykuj liste dogomaniaków na obiad, żeby wiedzieć ile załatwić plastików :lol:[/quote] hehehe zrobimy wlot do hurtowni :lol: o widze ze i Alicja lubi jesc z plasitku :D
  22. [quote name='daga10011']na weekend majowy mielismy 14 osob w gosciach-tez jedlismy z plsatikow :lol:[/quote] Boże poblogoslaw plastiki ;) :d sa takie stylowe ;) :D
  23. [quote name='daga10011']haha-a jak u mnie bylas to nie chcialas nic zjesc :evilbat: .jak przyjedziesz,to sie nie wymigasz-bedzie pasta :D[/quote] jak przyjechalam to bylam pod wrazeniem dywanikow ruchomych ;) :D no i WIKI qtora jest PRZESLICZNA
  24. [quote name='KaRa_TC']Ja też Daga wpadam na włoską kuchnie do Ciebie :lol: :lol: Jak Ci sie tyle dogomaniaków wprosi, to nie starczy Ci talerzy :lol:[/quote] spoko ja mam plastiki "imprezowe" moge wziasc ze soba ;)
  25. [quote name='daga10011']zapraszam-ale czesciej-bo jak ugotujemy z kazdego rodzaju kuchni po jednym daniu-to nie dacie rady zjesc na raz :lol:[/quote] jak nie damy ja sie tak najadlam ze 30 minut lezalam i dopiero teraz wstalam.wczesniej mi sie "ulewalo" ale warto bylo ;) a teraz juz mysle o czyms to przekaszenia :D ja uwielbiam Italie i uwielbiam makaron no oczywiscie uwielbiam Szpile czy pasuje do Waszego grona ;) i pizze uwielbiam i kuchnie wloska mexsykanska tez qrde tak blisko raju bylam ;)
×
×
  • Create New...