-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Atomic']wiem, widziałam :)[/quote] nio to narazie tyle bo dgm peka w szwach od mojej osoby
-
tylko szkoda ze tak malo fot :evilbat: :lol:
-
to sa w formie linkow WSZYSTKIE foty qtore wczoraj wlepilam
-
[url]http://img77.echo.cx/img77/1189/obraz0331zo.jpg[/url] [url]http://img77.echo.cx/img77/2408/18hd.jpg[/url] [url]http://img77.echo.cx/img77/2858/24rw.jpg[/url] [url]http://img194.echo.cx/img194/9159/40xh.jpg[/url] [url]http://img194.echo.cx/img194/3834/38cl.th.jpg[/url] [url]http://img194.echo.cx/img194/683/54rw.jpg[/url] [url]http://img91.echo.cx/img91/387/63ad.jpg[/url] [url]http://img91.echo.cx/img91/525/73hp.jpg[/url] [url]http://img91.echo.cx/img91/8163/6i7rm.jpg[/url] [url]http://img230.echo.cx/img230/6085/96rm.jpg[/url] [url]http://img230.echo.cx/img230/113/113vd.jpg[/url]
-
[quote name='Atomic']Nie dziekuje tylko dawaj nastepne fotki ;)[/quote] musze poczekac do wieczora bo teraz fotki gdzies sie "pogubia" i wieczorem sobie nie dam rady z tymi sepami :lol:
-
[quote name='Atomic']Aktualnie wiecej nie mam :)Tylko te co kiedys wstawiałam :) A moze teraz Ty ? :evilbat: :D[/quote] hehehe nie ma szans kilka stron dalej widnieje moje zdjecie :D a na psy i my kilka moich zdjec ;)
-
[quote name='Atomic']:oops: :oops: :oops: ;)[/quote] daj spojoj i daj nowa fote :D
-
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: siupelowa :D
-
[quote name='daga10011']sliczne sa te zblizenia :D[/quote] nio normalnie dziekuej :D
-
[quote name='Atomic']No to zaraz coś poszukam ... I jak znajde coś co można opublikować to wkleje ;)[/quote] hehehe odbra czekam :D
-
no nie kto mojej Szpili dorysowal ten tegez i ja sfotografowal jak spi :lol:
-
[quote name='Atomic']Lepiej nie, bo bedziecie mieli koszmary w nocy ;)[/quote] hehehe to ja kce miec takie koszmary ;) :d zreszta dzis nie spie tylko szaleje na dgm ;) :D
-
[quote name='Atomic']Rewelacyjna fota ;) ![/quote] kuje baLdzo :buzi:
-
[quote name='Atomic']Że piesiorek śliczny to ja wiem ( ;) ) ale że ja........... :roll: :o :D[/quote] niom Ty Ty czekam na wiecej fot :D
-
[quote name='Pasavera']:lol: nie no cudoffne :angel: :angel: :angel:[/quote] :oops: :oops: kuje bardzo bardzo :D
-
o jaka stopenka sliczna :D
-
[quote name='malawaszka']nie będzie nie będzie bo już zmyka zaraz :-? :([/quote] nie nie nie gdzie sie wybiersza mloda panno ja mam dzis kompa wolnego przez cala noc 8)
-
a tu ciag dalszy bokserskich chrap ;) [img]http://img230.echo.cx/img230/113/113vd.jpg[/img] narazie koniec z fotami bo nie bede nic na wieczor ;)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='Pasavera']jakszczurki szybko biegają :lol:[/quote] jakie jakszczurki/???? "ja" należy odjąć :roll: :lol:[/quote] ooo ooo ooo sloneczko w waszuni nowe sily witalne podkrecilo i dzis na dg waszka bedzie dokuczac ;) :lol:
-
[quote name='Pasavera'][quote name='dbsst']a juz sie tak rozmazylam[/quote] :cunao: :cunao: :cunao:[/quote] nio cio romanse mi w glowie :oops: :lol:
-
[quote name='Pasavera'][quote name='dbsst']sprobujcie jeszcze raz ;)[/quote] dzisiaj po południu była druga próba :P Tylko napisali, że podany mail już istnieje :roll: Musiałyśmy inny wpisać :lol: No zobaczymy :wink:[/quote] qrcze trzymam kciuki :D
-
[quote name='malawaszka']haha debeściaku nie widzisz Lissy??? :lol: a jakie szczurasy błeeeee :-?[/quote] choleracia :oops: slepa jak mopsik jestem :oops: a juz sie tak rozmazylam
-
[quote name='Pasavera'][quote name='dbsst']a moze zle sie zarejestrowala niech jeszcze raz sprobuje [color=white][size=1]ja sama zle sie rejestrowalam i w koncu TZ mnie oswiecil gdzie zrobilam blad[/size][/color][/quote] Nie wiem w sumie :-? Ja już ne pamięta jak ja się rejestrowałam :oops: Ale teraz jak z nią, to jakoś tak mało tzreba było wypełniać :o Tylko nick i maila :roll: Tylko tyle? :lol: 8)[/quote] hm ale to dziwne ze tak dlugo czeka sprobujcie jeszcze raz ;)
-
[quote name='daga10011']no upal jest niemozliwy :roll: a moj TZ jeszcze nie wrocil-wyszedl o 10 rano,boje sie,ze mi psice zamorduje tym goracem :evil: Szpilcia jak zwykle slodziak..no i jaka slawna :lol:[/quote] no co Tyt pewnie psow z wody wyciagnac nie moze zaszyly sie w jakiejs blotnej kaluzy i powiedzialy ej tatulek wrzuc na looz my tu do wieczorka posiedzimy ;0 dziekuje w imieniu wielkiego fafla
-
:o czyzby Lissa czmychnela z pieknym Astorem nie zdziwilabym sie on taki przystojny, wysoki, z gesta czupryna, jasna gesta czupryna, wlos lsni , oczy rozpalone IDEAL akurat do schrupania i z Lissa pasuja ona taka elegancka i taka urocza :D