Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a teraz cos z przed kilku chwil :D tandettna pileczka jest mniam [img]http://img199.echo.cx/img199/1971/obraz0506nq.jpg[/img]
  2. o jaaaaaaaaaaaaaaaaaa czuje sie wyrozniona moja Agacia :D
  3. jakie slodkie mniam :D mniam :D mniam :D
  4. [quote name='agabass']Szpila musi mieć karnecik na tańce i wygibasy, bo do tańca zaprazzają wszystkie rasy.[/quote] hehehe jestes niemozliwa :D :angel: Kara samo sie napisalo :D
  5. no nie maly i duzy mnie powalil :D extra zdjecia :D
  6. [quote name='sayma']ihihhi no właśnie to za zdrowie SZpilakówny żeby jej sie piłeczki juz więcej nie psuły :wink: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: czy moge prosić solenizantkę do tańca: [img]http://img53.echo.cx/img53/4680/brutus2qb.jpg[/img][img]http://img12.echo.cx/img12/6425/obraz0443yw.jpg[/img] [size=1]tylko proszę nie zadeptać kruszyny :wink: [/size][/quote] alez oczywiscie ;)
  7. [quote name='Alicjarydzewska']Kurcze , co Szpila zeżarła :o[/quote] ta pilka jest pleciona z gumy wilo kolorowa i w laczeniech puszcza :-? zrobili to tak na odchrzan sie ze szok :o i te laczenia zszylam a na zdjeciu jedna ze zdewastowanych pilek :evil:
  8. zdradze Wam sekret pilki to moja pasja :D [img]http://img299.echo.cx/img299/7163/obraz0437sv.jpg[/img]
  9. samo sie popsula :evil: ale narazie naprawione ;) i zabawa wre ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  10. Twoja mam to laska pierwsza klasa :D
  11. Twoja mam to laska pierwsza klasa :D
  12. [quote name='Alicjarydzewska']dbsst a gdzie ty :o no tak pewno ze Szpilą gdzieś leżą :evil: Sayma :drinking: :drinking: :B-fly: :B-fly: :beerchug: :BIG: :beerchug:[/quote] naprawialam ta beznadziejna poilke szpili bola mnie paluchy :evil: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  13. [quote name='sayma']buuuuuhahhahaha mój chętny ale Szpilakówna dla niego za duza troszkieee :roll: :D :D :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hehehe Alu nieporozumienie :D wracajcie tanczyc :D
  14. Dziekujemy [img]http://img165.echo.cx/img165/3606/rybki6xb.gif[/img]
  15. [quote name='sayma']buuuuuhahhahaha mój chętny ale Szpilakówna dla niego za duza troszkieee :roll: :D :D :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] alez to sayma powiedziala a nie Szpila sayma jest zazdrosna :D :eviltong:
  16. dobra czekam [img]http://img12.echo.cx/img12/9044/obraz0351iu.jpg[/img]
  17. czy jest jakis chetny do poloneza :D [img]http://img12.echo.cx/img12/6425/obraz0443yw.jpg[/img] :drinking:
  18. heheh pyszota nie ;) a jak chrupie ;) hahahahha :drinking:
  19. [quote name='Alicjarydzewska']no to czekam :wink: chłopaki dziękują za całusy w nos :P :B-fly: :beerchug:[/quote] :popcorn:
  20. [img]http://img12.echo.cx/img12/4256/obraz031q4jf.jpg[/img] dzis sa moje urodzinki, Wszystkich kostka dzis czestuje, a zabawa uraduje ;) :lol: 8)
  21. spoko bateryjki sie laduja zaraz jej schowam i oddam pozniej pilke ;)
  22. to na dowod jeszcze jedna fote ;) 8)
  23. Szpila dostala prezent naj naj Pilke pleciona z gumy ktora gra i spiewa oraz pali sie na czerwono ja sie nia rzuci odpowoednio mocno posiusialam sie teraz na nia patrzy ale co ona z nia robila to ja nie wierze szok chyba jej sie podoba (a pilka sama w sobie tandetna jak 150) :(
  24. no nie moge jakie milosci :D
  25. [quote name='agabass']Urodziny urodziny na imprezkę uderzymy. Parę kości, uszy świni i imprezkę rozkręcimy. Mięsa szponder, dwa kurczaki, no i tochę wołowiny, pobrykamy, polatamy, bo są Szpili urodziny. Oczywiście trochę coli, piwa, wina i radości, kabanosy, psie przysmaki można tego pozazdrościć. A w prezencie od Gomeza niech dziś Szpila w świat uderza i do Baskokraju zmierza. Pozdrawiam[/quote] o jaaaaaaaaa :modla: niesamowity wierszyk dziekujemy :buzi:
×
×
  • Create New...