Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a tak Szpilla wyglada po powrocie moim z pracy ;) [img]http://img221.echo.cx/img221/5094/obraz0058rw.jpg[/img] [img]http://img221.echo.cx/img221/9323/obraz0063bv.jpg[/img] czy ktos mowil ze boksery sa zywotne ;) spoadam spac dobranoc :drinking: za kosteczki :D
  2. heheheheehe cos w tym jest Kara oczywiscie sayma ze zmeczona tancami ;)
  3. dziekujemy z calego Szpilowego serducha :D [img]http://img221.echo.cx/img221/5861/zaj1sr.gif[/img]
  4. a tu moj anoilek przed moim wyjsciem do roboty :D [img]http://img221.echo.cx/img221/7798/obraz0037tg.jpg[/img] [img]http://img221.echo.cx/img221/5640/obraz0046fg.jpg[/img]
  5. [quote name='Alicjarydzewska']za kosteczki i piłeczki :drinking: :drinking: :drinking: :pepsi:[/quote] za :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :pepsi: komus polac ;)
  6. a teraz znowu spanko zamecze Was tymi fotami ale uwelbiam jak ona spi :D tak wczoraj po spacerku spala czyz nie slodko ze swoja swinka [img]http://img221.echo.cx/img221/2875/obraz0017my.jpg[/img] [img]http://img221.echo.cx/img221/3408/obraz0028dj.jpg[/img]
  7. [quote name='daga10011']a wy sie z Loonety esesmanki smiejecie :lol: ..ona na PO w sam raz sie nadaje :lol: :lol: :lol:[/quote] hahaha a kto mowi ze nie taki cicho ciemny skrzat hihihihi ale niebezpieczna jak diabli ;) :lol: waszeczko :buzi: oj Kara zapomnialo mi sie :oops:
  8. [quote name='KaRa_TC']Chciałabym żeby jeszcze wpadli do Polski :D Ale czy wpaqdną do tego za doopia :lol:[/quote] a kto te gwiazdy tam wie ;)
  9. [quote name='sayma']:pepsi: Kara to pepsi dla Ciebie a ja za Szpilę żeby kosteczek nigdy nie zabrakło :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hihihii :drinking: :drinking: :drinking:
  10. no to fakt a przy tym wygladaja jak latajace mopiki hiihihi ja bym umarla na atak serca ze smiechu hahahahhahahaha czyli atak jak najbardziej dopracowany Kara oczywiscie ze czysty napoj :D
  11. [quote name='malawaszka'][quote name='Justi0022'][quote name='malawaszka'] mam chętkę troszkę w obronę z Luną wejść ale nie mam śmiałości :lol:[/quote] hehehe - monitor opluty :cunao:[/quote] no jestem oburzona!! :evil: :lol: jest taki jeden sznaucerek mini, który zdobywa laury w PT i PO :D znaczy że się da :fadein: :lol:[/quote] hihiihi chcialabymm zobaczyc atak ;)
  12. [quote name='KaRa_TC']chyba,że macie pepsi to wypije :lol:[/quote] prosze mowisz masz ;) :lol: :drink1:
  13. [quote name='KaRa_TC']Raczej już nie pojade, bo nie planują w Polsce więcej koncertów :( A co do nosków nie mam żadnego :-?[/quote] to do aparatu i do noskow a nie planuja teraz narazie :evilbat: Guru tez nie planowal a byl juz 2 albo 3 razy Afrikabambata 2 x hahahahaha
  14. [quote name='KaRa_TC']Co w tak pijecie? :o widać jedynie ja trzezwa :lol:[/quote] hihihi pij pij wielki dzis swieto mam ;) :drinking:
  15. jeszcze pojedziesz na ich koncert ;) a jakis nosek w makro sie znajdzie :D
  16. hihihihihihihihihihihihihihi :D gosci sie porobilo az milo ;) :drinking:
  17. [quote name='KaRa_TC']Ja muszę powiedzieć kumplowi co ma zespól o nazwie Gremlin, że znam osobe co ma gremlina w domu, jakby chciał do teledysku :lol: :lol:[/quote] hahhahahahahaha obawiam sie ze ona jest bardziej gremlinowa niz niejeden gremlin ;) nie wiem czy kolega sie nie przeleknie ;)
  18. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h13.jpg[/url] hahahahahahahahaah
  19. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h13.jpg[/url] hahahahahahahahaah
  20. Wy jestescie niesamowite ze chcecie ogladac te zdjecia :D
  21. i jeszcze tak bylo ;) [img]http://img199.echo.cx/img199/1152/obraz0782ph.jpg[/img] i tak :D [img]http://img199.echo.cx/img199/8056/obraz0668rk.jpg[/img] to tyle skokow :D
  22. hihihihihihii :D nio troche ma torpede w lapach ;)
  23. sliczne sa te psy :D szkoda ze zycie jest takie brutalne :( dobrze ze pan mimo wszystko nie zapomina o niech Kara no no :D
  24. [img]http://img199.echo.cx/img199/7959/obraz0765bc.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/667/obraz0777lr.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/4368/obraz0790hm.jpg[/img]
  25. a teraz troche prawdziwej doroslej zabawy :d [img]http://img199.echo.cx/img199/3373/obraz0681jb.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/3921/obraz0701lf.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/7938/obraz0757bg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...