[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dobra spadam bede wieczorem :D ;)[/quote]no prosze TZ na wyjezdzie ,gotować nie musi to fruwa po świecie :-? I znów nas zostawiła :( , ja tez chyba pójdę dokończyć te gołębie bo nie zdążę do jutra jak się zasiedzę na dogo :lol:[/quote]
wrocilam ;)
kupilam piekn prezet TZ na imieniny :D