Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='mrowka'][b]Bosko nie? :oops: :angel: :iloveyou:[/b][/quote] nioooooooooooooooo niesamowita jest ta praca i niesamowicie przystoiny Mejk :D
  2. Daga for U puszczam do Ciebie oczko :D [img]http://img229.echo.cx/img229/465/obraz0188fy.jpg[/img] i przesylam buziaczka :D [img]http://img229.echo.cx/img229/9500/obraz0228mc.jpg[/img]
  3. [quote name='daga10011']ahaha....moje za pilka to jak perszingi-czasem szybsze niz pilka :lol:[/quote] szpila tez i przez to zerwala sobie pazur cholera jedna i przez kilka dni zero biegania :evil:
  4. hehehe asher wyjelas mi to z ust i co wiecej moja tajna bron jest tak wsiekla jak ja syper foty :d uwielbiam wlasnie taki :D
  5. a najlepsze to ze pilka jak zwykle kilometr dalej a moj posokowiec tropi ;) (wiecej sie nafuka niz nawacha ;) )
  6. moj pies mysli ;) (zaczynam skromnie:D) [img]http://img229.echo.cx/img229/9876/obraz0109vm.jpg[/img] oczka ma jeszcze zaspane bo to foty z rana :D (i nie zdarzyla sie zolza jeszcze wytrzec o moje spodnie :evilbat: ) [img]http://img229.echo.cx/img229/6763/obraz0114jx.jpg[/img] a tu moj pies gamon szuka pilki (wiem jest chuda ;) ) [img]http://img229.echo.cx/img229/3866/obraz0138ji.jpg[/img]
  7. [quote name='KaRa_TC']Śmieszny ten krawacik taki kolorowy :lol: bardziej jak na imieninki, niż na jakieś delegacje.[/quote] ona ma taka fajowa koszule i do niej bedzie jak ulal ;) chyba :roll:
  8. [quote name='Justi0022']bardzo elegancki krawacik :D[/quote] baaaaaaardzo dziekuje ulzylo mi :D
  9. ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:
  10. slodziachna jak miod :D
  11. [quote name='daga10011']nie znam sie na krawatach ani modzie-ale mi sie podoba :lol:[/quote] uff ;) wybieralam wybieralam inny mi sie podobal a wzielam ten bo z jedwabiu ;) :lol: chyba na pierwszej focie najlepiej kolor widac ;) pobuszuje chwile na makro i wrzucam szpile
  12. o kurde :o :modla: przepiekne
  13. no nie takie leniuchowanie w srodku dnia :o :lol:
  14. [img]http://img176.echo.cx/img176/8720/obraz0012id.jpg[/img] [img]http://img176.echo.cx/img176/2540/obraz0027fw.jpg[/img] [img]http://img176.echo.cx/img176/8666/obraz0059pf.jpg[/img] qrcze nie potrafie zrobic mu zdjecia zeby podkreslic jego mienienie sie :D
  15. krawat [img]http://img176.echo.cx/img176/752/obraz0036io.jpg[/img] mam nadzieje ze takie sa w modzie :roll:
  16. zaczne od krawata dla Ali ;)
  17. hehe jestescie debesciaki kto mowil o zdjeciu karwaty :o ;) ale zrobilam z tym ze nie wyszedl taki jaki jest w rzeczywistosci bo w realu sie tak pieknie mieni ;)
  18. [quote name='Koma']a można wiedziec jaki?? :lol:[/quote] krawat jedwabny :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dobra spadam bede wieczorem :D ;)[/quote]no prosze TZ na wyjezdzie ,gotować nie musi to fruwa po świecie :-? I znów nas zostawiła :( , ja tez chyba pójdę dokończyć te gołębie bo nie zdążę do jutra jak się zasiedzę na dogo :lol:[/quote] wrocilam ;) kupilam piekn prezet TZ na imieniny :D
  20. dobra spadam bede wieczorem :D ;)
  21. mniaaaaaaaaaaaaaam a ja na truskawkach ciagne TZ wyjechal i nie kce mi sie gotowac ;) ale jutro chyba zrobie tarte szpinakowa 8)
  22. [quote name='daga10011']a w to wierze :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihihihihihihi :D ;)
  23. [quote name='daga10011']maupa :evilbat:[/quote] z dluuuuuuuuuuugim ogonem :D
  24. [quote name='daga10011']maupa :evilbat: :lol: ...postaram sie zignorowac zielona zaroweczke i ide :roll: ..tylko prosze za duzo nie plodzic pod moja nieobecnosc :cry: no chiba ze fotasy :P[/quote] z fotasami poczekam na ciebie ;) :D
  25. [quote name='sylwiaskalska']Łeeeeeeeeeee a ja myslałam ze to tylko mój tak pływa :lol: :lol: :lol:[/quote] hihii no wlasnie juz widzialam tu kilka "plywajacych" bokserow i nie moglam sobie odmowic pochwalenia sie moim zawodnikiem :lol:
×
×
  • Create New...