-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='daga10011']to przygotuj je off line :evilbat: ...bo mnie oczy znowu beda bolec jak wroce :lol:[/quote] hehehehehehe nie 8)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']do mnie :D[/quote] haha musiałabyś ją niezle przekupić :lol:[/quote] spoko spoko ja znam juz kilka sztuczek ;) :lol:
-
[quote name='daga10011']lo matko-bylam sie wykapac a wy juz :evilbat: ...dziewczyny-wpadnijcie wieczorem,idzcie na spacerek z pupilami :evilbat: :lol:[/quote] ja za sekunde spadam tylko zdjecia sobie przygotuje ;) daga dla Ciebie bedzie tez cos ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Każde Szpili zdjęcia są świetne,że nie uwieże,że są take se :D[/quote] mam kilka trufli for U ;)[/quote] Ooo a midałków też masz dla mnie? :lol:[/quote] o migdalach zapomnij :evilbat: :lol:
-
[quote name='KaRa_TC']Każde Szpili zdjęcia są świetne,że nie uwieże,że są take se :D[/quote] mam kilka trufli for U ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']skombinujesz ;)[/quote] hehe :lol: Wiesz co wolę jakoś kupioną siatkę niż przez Ciebie splecioną :lol: :lol: :lol:[/quote] :bigcry: :eviltong: ja bym Ci zaplotla w piekny chinski wzorek :lol:[/quote] Pewnie jakby Delta nosem dotkła siatki, to już jej nie było bo by się rozpadła :lol:[/quote] mialaby specjalne WIELKIE dziury ;)
-
[quote name='Koma']:klacz: :klacz: :klacz: JEEEEEEST!!!!!! Będzie Szpila!!! :D[/quote] wlasnie przegladam te foty takie se sa :(
-
buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha jaki sedzia :D a to widac ze bokser pierwsza klasa ;) spi przykryty tylko czubek kinola wystaje ;) [url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8391_127426.jpg[/url]
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst to niecierpliwie czekam na fotki :D[/quote] hahaha okej ale to do wieczora
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']skombinujesz ;)[/quote] hehe :lol: Wiesz co wolę jakoś kupioną siatkę niż przez Ciebie splecioną :lol: :lol: :lol:[/quote] :bigcry: :eviltong: ja bym Ci zaplotla w piekny chinski wzorek :lol:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']ja tez :D .ale zaraz ide z Dalim popracowac-wiec jak wroce to pewnie bedzie co nadrabiac :lol:[/quote] ale masz PIEKNY avantarek ja zaraz tez spadam ;)[/quote] Taa Daga masz śliczny awatarek i podpisik nowy :D I ja też spadam niedługo :lol:[/quote] no to cool nie bede sie denerwowac ze piszecie a ja nie ;) mam nowe foty ale to wieczorkiem :D
-
[url]http://foto.onet.pl/upload/13/25/_318934_n.jpg[/url] no nie wierze jaki kudlaty dinozaur pod wyrkiem :D :lol:
-
skombinujesz ;)
-
[quote name='daga10011']ja tez :D .ale zaraz ide z Dalim popracowac-wiec jak wroce to pewnie bedzie co nadrabiac :lol:[/quote] ale masz PIEKNY avantarek ja zaraz tez spadam ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']o Kara bierz sie do roboty ;) a jakies czekoladowe nosy z bliska :D[/quote] Hehe kojec jest wytyczony,są bloczki ułożone, drewniane słupy czekają lecz siatki nie mam.... A chciałam im zrobić duży kojec bez betonu.[/quote] to daj druty ja C siatke uplote ;) :lol:
-
Kati widze tylko jedn fote reszta sie ni kce otworzyc :bigcry:
-
no widzicie to wszystko tylko dla Was :D
-
o Kara bierz sie do roboty ;) a jakies czekoladowe nosy z bliska :D
-
[quote name='KaRa_TC']Dziewczyny koniec pisania bo ja idę spać, a nie chcę mieć zaległośi :lol: :lol: Dobranoc[/quote] hehehe mowisz i masz Daga to wczesniej na dogo buszuj ;) agabass normalnie :brawo: 8) :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Bo kotka się jedna okoci, i tylko byś została odemnie prezent :lol: A to się wprowadzaj, bierz Szpile :lol:[/quote] hehehehe po dwoch dniach bedziesz miala nas dosc ;) :lol:[/quote] To wtedy zamieszkasz w garażu, chyba ,że Spike,Saba i Delta będą takie miłe i Ciebie przygarną :lol: :lol:[/quote] hehehehe a czy w garazu jest stale lacze :evilbat:
-
to skutki wczorajszego spaceru ;) tyle atrakcji :D
-
[quote name='KaRa_TC']Bo kotka się jedna okoci, i tylko byś została odemnie prezent :lol: A to się wprowadzaj, bierz Szpile :lol:[/quote] hehehehe po dwoch dniach bedziesz miala nas dosc ;) :lol:
-
hehehehe Goscie Wasze zdrowko :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: bawcie sie niegrzecznie dalej ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst a Ty szybciej wpadaj do tego Lusówka :lol: Lubisz Dbsst kotki?[/quote] lubie ale nic mi nie wcisniesz bo moj TZ mnie do domu nie wpusci i bede musiala z Toba zamieszkac ;)