-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Yorkies']eee tam marudze... :P stwierdzam fakty... 8)[/quote] e tam jakies te Twoje fakty inne od moich :roll:
-
hehehehe dobra jest pokemonka musze to i ja dzis przyznac na glos ;) a naj ze ona taka skupiona zawsze ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
heheheheheheeh modelujesz te ciastoliny na starsznie smieszne psy ;) super wariaty :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja jestem wierna w moich milosciach jednemu method men sie zowie i go ..........:iloveyou: ;)
-
[quote name='Yorkies']no co? :roll:[/quote] marudzisz koffanie :d ;)
-
[quote name='Yorkies']Heh serio nie ma co tu wiecej pokazywac mojej niefotogenicznej twarzy... 8) :wink: jeszcze odstarszę ludzi od galerii... :evilbat:[/quote] o Chryste :roll: (to wzdechniecie )
-
zostalam zlapana w szatni 15 minut przed koncem pracy ;) a to pokemonowa Szpila dla mojej kochanej pokemonowej Saymy :buzi: [img]http://img188.echo.cx/img188/2471/obraz0264me.jpg[/img] sayma a tak nie umiesz lalalalaala ;) [img]http://img188.echo.cx/img188/9231/obraz0305ej.jpg[/img]
-
extra :D mnie nie jest dosc :D
-
[quote name='KaRa_TC']Papa Roach oraz Good Charlotte :evilbat:[/quote] eee okej to nie moje klimaty juz to widze ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']czemu śmieszne :-?[/quote] bo sie nigdzie nie wybierasz moja panno :D [/quote] Hehe ja mam szkołe rano, nie mam tak dobrze jak Wy :evilbat:[/quote] ja mam prace wrrrrrrrrrr i opitol jutro pewnie :evilbat:
-
ciekawe jak Siostra i Jej nowy nabytek :D
-
[quote name='KaRa_TC']są jeszcze 2koncerty na których mi bardzo zalezy,a le to już nie do zralizowania :-?[/quote] a jakie
-
[quote name='KaRa_TC']czemu śmieszne :-?[/quote] bo sie nigdzie nie wybierasz moja panno :D no co Ty :o tamten mial zawila historie pani go wziela bo ktos chcial go oddac czy cos juz nie pamietam a pies to taki bysiobyl
-
hihihihihi :D to bedziesz na jeszcze lepsiejszych ;)
-
[quote name='Alfik']Boskio nazywa się Bono i mieszka przy Duracza. Na spacerki chodzą do pobliskiego parku. Bono ma niecałe 2 lata.[/quote] o cholercia to chyba nie znam chociaz raz spotkalam pania z Bono przy Duracza jak sie tam zapuscilam zolty byl ale to pewnie nie ten 8) Kara HA HA bardzo smieszne ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o[/quote] jakiej galeri?[/quote] no na str glownej ;)[/quote] Ja dziś nie myśle, a to jest spowodwoane,że powinnam się teraz bawić w Katowicach[/quote] oj Kara nie marudz mi tu ;) :lol: jeszcze nie jeden koncert Ci przejdzie kolo noska ale i na niejednym bedziesz i zeby kazdy byl taki udany jak moje na ktore udalo mi sie wybrac to nigdy nie bedziesz zalowac tych na ktorych cie nie bylo ;)
-
[quote name='Alfik']Dbsst, moje Szwagrostwo mieszka na Żoliborku i też mają boksia :wink: Trzeba umówić małą randeczkę dla Szpilencji :D[/quote] tak tak tak jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D a prosze powiedz mi gdzie moze znam juz tego boksia :D Kara dla Ciebie na koniec ;)
-
no nie wierze jaki to zart musial byc ze sie piechol wywalil ze smiechu ;) Kama co z moja sesja pasztetowa :evilbat:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o[/quote] jakiej galeri?[/quote] no na str glownej ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
masz nrmalnie w domu juz nie modeline a wrecz ciastoline z tej dwojki ;) :D super- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Yorkies']oj serio lepiej nie a po drugie i tak dużo wstawiłam juz... 8)[/quote] :o duzo nie przesadzaj 8)
-
[quote name='daga10011']ale sie usmialam :lol: ..rewelacja-dziekujem bardzo :lol: :lol: :lol:[/quote] ;) :D cala przyjemnosc po naszej stronie :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o
-
piekna mordenka w sam raz do calowania :D :buzi: w nochalopagusa :D
-
[quote name='Yorkies']Powiem wam ze normalnych fot to ja za dużo nie mam 3/4 to takie zakręcona a połowa z nich do pokazania sie nie nadaje... 8) :lol: pozdrawiam :angel:[/quote] nadaje sie nadaje ;) jak juz o niech wspomnialas top teraz pokaz a my ocenimy ;)