[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe ja wale jak z karabinu a potem jedna wychodzi ;)
wniosek szpila nie pozuje najlepiej ;) :lol:[/quote]
:o
ale efekty za to niesamowite :D[/quote]czyli Szpila od efektów specjalnych :wink:
Komka jeszcze skromna , ale jak ją Szpilek poduczy to ho ho... :lol: ,ale beda foty[/quote]
hihiihihii Szpila chetana do nauczania ;)