-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']hihii nawet nie calkiem tylko bardzo bo MOJ ;) :lol:[/quote] ahhaah spokojnie nikt ci Go nie zabierze :lol:[/quote] wole dmuchac chuchac i polerowac zimne ;) :lol: moj moj moj :D Pay taki troche zmelanzowany ;)
-
[quote name='daga10011']ja tez kce obydwie :lol: masz mi cos do zarzucenia???? :evilbat:[/quote] nie ma foty z dedykacja 8)
-
[url]http://foto.onet.pl/upload/46/12/_487764_n.jpg[/url] skad ja znam to spojrzenie :roll: :lol: 8)
-
[quote name='Koma']obydwie :evilbat:[/quote] nie nie nie a czy u ciebie sa nowe foty :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']sepy to teraz ja czekam na foty od Was :evil:[/quote] ja dałam wcoraj :D[/quote] tak Alicja ma zaliczone odbebnione ;) to co Wy w koncu chcecie Szpile czy moje :evil: hihi o moich zapomnijcie ;)
-
[quote name='Justi0022']dbsst a TZ te imieniny już miał? podobał się mu prezent :wink:[/quote] imieniny byly wczoraj a Tz przeetu nie widzial bo jet w delegacji :evilbat: w zeszlym roku mnie nie bylo w tym jego :evilbat: [size=1]w zeszlym roku w koncu udalo nam sie byc na nasza "rocznice" razem pierwszy raz :evil: [/size]
-
sepy to teraz ja czekam na foty od Was :evil:
-
hehehe jaki wielko uchy Demon duzy juz :D
-
[quote name='mrowka'][quote name='bardzo skromna debesciara']hihii nawet nie calkiem tylko bardzo bo MOJ :wink: :lol: [/quote] :roflt: [size=1]daj kawalek :oops: :evilbat: :loveu:[/size][/quote] eee eee nie ma mowy ;) nio kucyk byl baaaaaaardzo szalony tego wieczora ;) :lol: Ewelina wiecej :D
-
hihii nawet nie calkiem tylko bardzo bo MOJ ;) :lol:
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']nadal nie rozumiem :niewiem:[/quote] na piatkowych zdjeciach nie ma Szpili ;) i to najwazniejsze ;)[/quote] ale są za to zdjęcia jej pani i to zapewno supeeeranckie z tego co słyszałam. a teraz muszę żyć w niewiedzy i o niczym innym nie myślę tylko o tych fotkach a Dbsst taka bez serducha dla mnie, trzyma mnie w niepewności i nawet błaganie i warczenie nie pomaga................ :cry: :cry: :cry: (to może płacz pomoże ??)[/quote] eee eee a jak kiedys bede prezydentowa a moje foty takie foty dostana sie w niepowolane rece ;) jak przyjedziesz to zobaczysz ;) jedna widac w avantarze ;)
-
[url]http://img172.exs.cx/img172/6076/i7je.jpg[/url] a tu odsiwezam mojego kochanego TZ, bo juz kilka osob sie o niego dopytywalo i chcialo go zobaczyc ;) a nie kazdemu sie kcialo szukac (co mnie wcale nie dziwi ;) )
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']nadal nie rozumiem :niewiem:[/quote] na piatkowych zdjeciach nie ma Szpili ;) i to najwazniejsze ;)[/quote] chyba coś mało kumata dziś jestem :oops:[/quote] to sa moje zdjecia z imprezy ktore sayma mysli ze umieszcze ale ja ich nie umieszcze
-
[quote name='Koma']nadal nie rozumiem :niewiem:[/quote] na piatkowych zdjeciach nie ma Szpili ;) i to najwazniejsze ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']:hmmmm: bo już się pogubiłam... o czuje foty tu chodzi??[/quote] sayma cos bredzi boli ja dzis szyja i wiecie :evilbat:[/quote] ojjj boli, boli :cry: , ale nie bredzę :evilbat: :D JA KCEEMMM FOTYYYYYY wwwwrrrrrrrrrr[/quote] daj najpierw cos swojego :evilbat:[/quote] łłłłłoooooo matko to jest szantaż :roll: :evilbat: :D[/quote] tak tak tak :D
-
ja czekam az ja zobacze i bede mogla sobie poczytac co tam pisza ;) no i moze kupie jakies 500g zeby zobaczyc czy "srotowe" kulki zmienily sie w wilgotniejszcze i bardziej pachnace ;) [quote name='Agnes']cene mogli podniesc tak ot niekoniecznie podnoszac jakosc karmy.[/quote] czy tylko tak jak mowi Agnes cena zwyszkuje a w worku ciagle siano ;) i ja nie ufam tej karmie teraz do przyjaciela psa dodawali saszetki 100 ja mialam z wolowina (nie wiem czy inne daja) tyle to ani oddac komus ani "nie zaszkodz" dalam Szpili ot tak i pies mial rozwolnienie a to tylko 100g po "naturalnym" miesku nic sie nie dzieje po mojej galaretce nic sie nie dzieje a tu po zwyklej probce luzny stolec ciekawe o czym to swiadczy ;) :lol:
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']:hmmmm: bo już się pogubiłam... o czuje foty tu chodzi??[/quote] sayma cos bredzi boli ja dzis szyja i wiecie :evilbat:[/quote] ojjj boli, boli :cry: , ale nie bredzę :evilbat: :D JA KCEEMMM FOTYYYYYY wwwwrrrrrrrrrr[/quote] daj najpierw cos swojego :evilbat:
-
[quote name='Koma']:hmmmm: bo już się pogubiłam... o czuje foty tu chodzi??[/quote] sayma cos bredzi boli ja dzis szyja i wiecie :evilbat:
-
ciemu wieciorem :(
-
[quote name='Koma'][b]dbsst[/b] czy ja mam takie wrażenie czy ty fot Szpilencji nie chcesz nam wstawiać?! :x :evilbat:[/quote] no\ie to nie chodzi o Szpile Szpile zawsze wstawiam jak mam ;)
-
[quote name='Siostra']To dobrze, takie fajne Niunie muszą mieć i fajne domy - prosta zasada :D[/quote] heheh proste jak drut ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote]sayma napisał: dbsst napisał: hihihi identycznie taki sam jak Ty ten sobowtor hahhaha bom się sklonowała na potrzeby DGM no to moze jeszcze jakiegos klona dasz [/quote] ahhahaha no patrz klon zniknął na wieść, że fotkę mu chcę jeszcze jedną strzelić ihihihihih Dbsst Ty nie kombinuj tylko te zaległe foty wklejaj[/quote] jakie zalegle zobacz ile wczoraj bylo :D[/quote] hahahah no było, było nie mogę powiedzieć, że nie ale mi ciągle mało wiesz, żę ja foooty kooffam a Ty masz takie piatkowe, które mnie bardzo, ale to bardzo interesują :wink: :D :D :D[/quote] nie nie nie niema mowy koniec tematu
-
czekam na fote :evilbat:
-
[url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8388_127228.jpg[/url] :angel: :angel: jakie radary :D
-
hihihiihih :D ciesze sie ze moja torpeda sie podoba ;)