[quote name='daga10011']musze wyjsc na chwile-prosze przestac gadac,za 20 minut wracam i nie chce 10 stron nadrabiac :evilbat: :lol:[/quote]
no ja wlasnie od godziny ide sie ogarnac :roll:
wiec zgram sie z toba ;)
[quote name='agabass']E tam my się Szpili nioe bojimy na palcach chodzimy[/quote]
heheheheheh mowisz
Agga Agga boj sie ;)
Daga ale to najczystrza (?) krynologia ;)
[quote name='Agga']upssss mamy Sarcia mamy problem :o :lol:
CIocia dbsst gorsza niz sepki :o[/quote]
hihihihihihihi bo ja jestem SZPILOTON taki wielki upierdliwiec
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']Dbsst jutro jestem w domku to Sarci porobie foty.... :lol:[/quote]
jakto JUTRO
o nie moja droga Panno do domu raz raz[/quote]
a co oflagujesz sie?????[/quote]
heheh przywiaze sie do Twojego topiku
[quote name='agabass']wiem wiem zauważyłam to już wcześniej ja też mam tajniaków hihihi[/quote]
i prosze jaki spokoj zapanowal w tym topiku
wystarczylo tylko bestie pokazac 8)
[quote name='Agga']oooooooooooooooooooooooooooo Szpliosława..... :angel: :angel: :angel: :angel: :iloveyou:
Nom dbsst nie mysl ze wróciłam na zawsze....
Tak mnie jakos intuicja podpowiedziała zeby zajrzec bo chyba Szpilosława sie pojawiła...[/quote]
o nieeeeeee jak to nie na zawsze :o
jak sie bojkasz to juz sobie nie pojdziesz nigdzie ;)
jak dziewczyny bedziecie dokuczac debe
[img]http://img129.echo.cx/img129/6407/obraz0486ix.jpg[/img]
to ja sie za Was dopiero wezme
[img]http://img129.echo.cx/img129/2636/obraz0523js.jpg[/img]
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']chcialabym :lol: .ale czasem trzeba sie oderwac :-?[/quote]dbsst Daga ma nas po prostu dosyć :evilbat: ONA nas nie TOCHA :bigcry:[/quote]
o nie zniose systko ale nie to ze Daga nas nie TOCHA :bigcry:[/quote]a jeszcze gorsze jest to ze agga tysz nas nie tocha :bigcry:[/quote]
o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
agga tyż o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee