Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Wind'][quote name='dbsst'] ja ponoc jestem czarownica zawsze jak moj TZ cos mi robi to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)[/quote] :oops: :oops: :oops: :cunao: :cunao: :cunao:[/quote]nie rechotac ;) przy Was nic nie mozna powiedziec :lol:
  2. [quote name='adda'][quote name='dbsst'] zawsze jak moj TZ [b]cos mi robi[/b] to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)[/quote] :oops: :oops: :oops:[/quote] co niemilego ;) hihihih same zberezniki na tej dgm ;) :lol:
  3. K o N i E c G a D a N i A z A z D r O s N a J e S t E m :lol:
  4. [quote name='Wojtecki']Wind, robisz świetną robotę :wink: A Wy - wszystkie Dogo-modelki, które się odważyłyście tu zaprezentować - jesteście super :roll: [size=1]i chyba na tym zakończę peany nad Waszą urodą, moje drogie,bo jakbym napisał tak troszkę więcej i od serca, to byłby chyba to mój ostatni post w życiu :angel: 8) [/size][/quote] hehehe i ciekawosc mnie zrzera hahahahhahahaha ;) Widn to ile tych nozek tam wrzucasz ;) ja ponoc jestem czarownica zawsze jak moj TZ cos mi robi to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)
  5. [quote name='agabass']Wyjeżdżam na festiwal do Gdyni mój Gomzio zostaje z rodzicami o biedny mój robaczek Miłego weekendu Wam życzę bawcie się dobrze[/quote] i Ty sie baw dobrze ja juz tesknie :(
  6. makijaz permanentny :D
  7. [quote name='anetta'][quote name='dbsst']i nastepnym razem Ciebie zabieramy anetta :D[/quote] hmmmm 8) :cool3: [size=2]kiedy mam sie pakowac?[/size] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale szybko piszecie :evilbat: A nochalusy sa przebojowe :D Ale nie czuje sie na silach aby zgadywac czyj to krawat :lol:[/quote] pazdziernik kurs na Kare i jej dobytek ;) :D Ka-ka a sie napatrzylam i wiem ;) Alfik w realu naprawde widac roznice chociaz na fotach czasem w ogole sa nie do poznania :D to tak jak leoski Dagi w realu ogarniam(lam) ale na fotach jeszcze sie rypie ;)
  8. Juniorkowa pigula extra pomysl :D :angel: a czy ja sie kwalifikuje :roll:
  9. i ja sie usmialam ;) Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;) no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)
  10. [quote name='KaRa_TC']Ale Spike mi szpecze na ucho,że on chce całe te serducho dla siebie :D[/quote] uuuuuuuuu tak se nie da ;)
  11. no dobrze chlopcy ja sie oddalam spac a wy mi tu grzeczni badzcie bo inaczej bede musiala na was nakrzyczec jutro a tego nie kce ;) [img]http://img33.imageshack.us/img33/8071/24060181tl.jpg[/img] ciekawe czy Agga bedzie zadowolona z ilosci zdjec :roll: Ka-ka jak kiedys zobaczysz Szpile to nie uwierzysz jaka ona jest mini mini i jaka ma mini mini klate nie to co Twoj wielki czolg ona raczej jest jakis latawiec ;)
  12. oj sie miesci miesci ;)
  13. och Ozzy czuje sie taka doceniona :D [img]http://img33.imageshack.us/img33/6449/24060173rz.jpg[/img] Spike nie nerwuj ciebie tez koffam moje serce jest pojemne :D [img]http://img33.imageshack.us/img33/7656/24060154mp.jpg[/img]
  14. jaaaaaaaaaaaaaaaka pychota do cmokania :D
  15. dobrze moj drogi juz zwalniam musialam tylko Ozzyiego uratowac [img]http://img33.imageshack.us/img33/7785/24060085dq.jpg[/img]
  16. [quote name='Ka-ka']SUUUUUUPEEEER !!!!!!! to się zobaczymy za zlociku [quote][url]http://img292.imageshack.us/img292/4366/karalaina6ye.jpg[/url][/quote] [b]KaRa[/b]...nie pleć głupot...ja kocham czarno-białe zdjęcia :D:D:D:D:D wyszło bardzo klimatyczne :D a tak poza tym, to się przeraziłam :o Ty mi tu taka słodziuchną Deltę podsyłasz, a z niej jest istny morrrrderrrrrcaaaaa... :evilbat:[/quote] hehehehe widzisz ja Delte glaskalam i powiem Ci ze nie wygladala az na tak krwawa bestie ;)
  17. [quote name='Alicjarydzewska']no i siem stydam :oops: :oops: :oops: a jak inne się piesy podgryzają to on bezpiecznie i zainteresowaniem obserwuje rozwój sytuacji :-?[/quote] heheheh Szpila jak kiedys sie gryzly psy o nia to miedzy nich wchodzila i patrzyla co robia :oops:
  18. chlopaki znalazlam wasz trop tylko Ozzy gdzies mi zaginal [img]http://img33.imageshack.us/img33/2140/24060052iu.jpg[/img] cholera RRa goni WIELKI Ćem :cunao: [img]http://img33.imageshack.us/img33/1900/24060122ls.jpg[/img]
  19. i to nie zwylky pies tylko PIES MORDERCA buuuuuuuuuuuhahahhaha
  20. [quote name='KaRa_TC'][quote name='Koma'] a ja podpisik zauważyłam piekne jęzorki :P[/quote] Tylko Sharon i Era jęzorów nie chciły pokazać :-? pół godziny rzucałam im piłkę żeby się zmęczyły i jęzorki pokazały i nic :o :lol: A teraz dla Dbsst Spike :wink: Dasz mi kostękę?byłem taki grzeczny... [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c8.jpg[/img] pychota [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c9.jpg[/img] Co moje panie powiecie? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b9.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a1.jpg[/img] tak jemy, każdy odali a żeby wojny nie było :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b1.jpg[/img] Umiem być poważny na zawołąnie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a3.jpg[/img] i roześmiany [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a2.jpg[/img][/quote] moj najpieknieszy czekoladek :D
  21. [quote name='Ka-ka']piłą????? no to..... MYDŁEM, MYDŁEM Ją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: [size=2]P.S>tak spojrzałam na spokojnie na te fotki i doszłam do wniosku, że powinni oficjalnie uznać zawód Dobrej Wróżki :hmmmm: zgłaszam kandydaturę Wind do tytułu [b]Pierwszej Wróżki III RP [/b]:D[/size][/quote] hehehe popieram :D kandytature i oddaje swoj glos na Wind ;)
  22. [quote name='daga10011']:lol: :lol: :lol: moje ganiaja chrzaszcze i muchy :lol: fajnie to wyglada-zwlaszcza Galowa jest zaciekla-spi,nawet jak ja wolam to udaje ze nie slyszy..a tylko muszka brzeknie-i hop do gory-jak kot :lol:[/quote] hahahahaha kot kocur a nie kot ;) ale to musi kosmicznie wygladac :D
  23. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']a to poslanie mojego psa nie dosc ze czarne jak swieta ziemia (w poniedzialek swiezo powlekane) to jeszcze porzadek na nim takie ze glowa boli ona tak sypia :evil: :oops: macie jakis pomysl naniebrudzenie poslania 0X[/quote] Nooo..... - trzeba zabrać posłanie :lol:[/quote] hehehe nie chce pytac gdzie psa wtedy mam ulokowac na noclegi ;) :lol: no nie RR jest krwiozercza bestia nie wierze taki :angel: to dobrze ze nie tylko ja mam syfeksowy mebel w domu ;)
  24. syfeks jest taki ze ja przy niej zbankrutuje na praniu ;) brudas nie baba ;)
  25. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ja tyż na 90% jade :wink: Namiot udało mi się już załatwić, tylko muszę sobie jakiś dojazd załatwić :D[/quote] moze sasiad pojedzie :roll: :lol:[/quote] Haha już na to go nie uda się namówić :lol: :lol: :lol: Ostatnio go truje,żeby zabrał Meza na wystawe kundelków, i wtedy przy okazje mnie z Deltą :evilbat: :evilbat:[/quote] hehehehehe dasz rade powiedz mu ze beda boksie ;)
×
×
  • Create New...