Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Justa']Szpila, Gomez idziemy! [img]http://img265.imageshack.us/img265/4430/dsc085306dd.jpg[/img] Ciocia dbsst pogłasia :D [img]http://img265.imageshack.us/img265/5362/dsc085329ce.jpg[/img] Szpila rewelacyjnie bawiła się sama :o Wykonując dziwne ewolucje :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/447/dsc085336ll.jpg[/img] Wpadała też w dzikie pędy :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/7541/dsc085371wu.jpg[/img] I za nic w świecie - nie chciała oddac kaczuchy :lol: [img]http://img265.imageshack.us/img265/733/dsc085406ia.jpg[/img] Gomez spał na stojąco 8) [img]http://img265.imageshack.us/img265/1575/dsc085385ve.jpg[/img] Albo kręcił się wokół zasapanej Szpili :D [img]http://img265.imageshack.us/img265/8775/dsc085410pn.jpg[/img] A Hipcia kręciła się wokół niego 8) [img]http://img265.imageshack.us/img265/7130/dsc085452yy.jpg[/img] W końcu jednak dawała sobie spokój :lol: 8) [img]http://img265.imageshack.us/img265/4761/dsc085466mw.jpg[/img][/quote]
  2. za zezwoleniem Justy kopijuje historie do mnie zeby Evelina nie zamknela mi topiku ;) 8) [quote name='Justa']Idziemy na spacerek ze Szpilą i baskami :angel: [img]http://img265.imageshack.us/img265/6042/dsc085189rq.jpg[/img] Tam gdzie jedzenie, tam i psy 8) :lol: [img]http://img265.imageshack.us/img265/156/dsc085202zj.jpg[/img] Galcik dzikusek tez gdzies na boczku dostał :fadein: [img]http://img265.imageshack.us/img265/746/dsc085245gi.jpg[/img] Kochana, Ty lepiej uważaj, bo to MOJA dbsst :evilbat: ! [img]http://img265.imageshack.us/img265/7439/dsc085218xi.jpg[/img] Gomez torpeda :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/7613/dsc085235pi.jpg[/img] i Szpila torpeda :lol: [img]http://img265.imageshack.us/img265/2232/dsc085291ji.jpg[/img] Dośc brutalne buziaczki :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/5200/dsc085267av.jpg[/img][/quote]
  3. [quote name='Justa']:angel: :angel: :angel: Nie no, debeściara Szpila jest na większości fot, więc wlepiaj jak chcesz ;) Dziekuję za spacerek!!!! :angel: :angel: :angel:[/quote] to ja dziekuje bylo extra :D i dzieki ze mnie odprowadzilas :D :buzi:
  4. [quote name='LAZY']Dostałam! :buzi:..przestraszyłam sie, ze o mnie zapomnailas... :wink:[/quote] a ja sie wystrachalam ze mi blokade zalozylas za te maile ;)
  5. heheheh |ma nadzieje ze Justa pozwoli mi przekopiowac historie :D
  6. :cry: wrrr mi dziala 8) cos ostatnio systko mi dziala dostalas maile :D
  7. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie biale puszki :D :angel:
  8. :cry: bidulka to dla Sarci [img]http://img349.imageshack.us/img349/1884/psy265mb.gif[/img]
  9. [quote name='daga10011']nie sadze aby zmorka byla zadowolona gdyby jej tak syneczka nazwali :lol:[/quote] bardzo bylaby zadowolona :D
  10. hehehe jaka harda baba z niej rosnie :D
  11. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehheee nie jaki pan taki pies a ze ja kolo abstyneta nawet nie stalam to wiesz ;)[/quote] Psa nazwiesz abstynent jako swoje alter ego :lol: zawsze może byc też alkoholik. W końcu też na A :wink: [b]Alkoholic Black Obsession[/b]:lol:[/quote] jestem bardzo za :D :angel:
  12. [quote name='olekg18']:o :o skarzypyta :o :o :evil: :evil:[/quote] tak to ja :D
  13. jaaaaaaaaaaaaaaaaaki sliczny :d
  14. szukajcie a znajdziecie ja juz Szpile widzialam :D
  15. [quote name='olekg18']no dobla dobla 8) :D uwiezyłem wam w 10% kurna ,żeby tu tylko agga nie przyszła bo mnie zlinczuje potem na gg :([/quote] ja powiem Adze wiec i tak becki dostaniesz :D
  16. [quote name='daga10011']no i gdzie te foty?zdazylam ugotowac i zjesc obiad a tu nic :evilbat: :cry:[/quote] no pustkowie susza dramat
  17. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehheee nie jaki pan taki pies a ze ja kolo abstyneta nawet nie stalam to wiesz ;)
  18. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  19. [quote name='sayma'][quote name='dbsst']hehehe sayma wielkimi krokami zblizasz sie do tysiaczka :D :drinking:[/quote] tysiąć butelek no nie mów aż tyle nie pije ihihihihhi :D :D a teraz lece popić za wene agi w realu może cos pomoże jak pod stół spadnę :drinking: :drinking: :drinking: wasze zdróffffko dogomaniacy :drinking:[/quote] ciao :drinking:
  20. [size=6][b]ABSYNT[/b][/size] to jest imie ktore trzymam dla mojego kolejnego boksera :D ale moge sie nim poodzielic ;) :d Ari :D
  21. [quote name='LAZY']Co za wredne babska...a ja sie zastanawiałam czemu mnie tak uszy piekły... :lol:[/quote] ho ho ho a kogo my tu mamy zboczek sie pokazal ;) :lol:
  22. Olo extra ale bedzie z Ciebie lamacz kobiecych serc :D
  23. hehehe sayma wielkimi krokami zblizasz sie do tysiaczka :D :drinking:
  24. a ja juz sie balam ze zalozylas blokadne na moje maile ;)
  25. [quote name='LAZY']Debe Ty sie ostatnio obijasz! Odkad zmieniła adres ni dostaje maili od Ciebie..a tak fajnie skrzynkę mi zapełnaiły:p [email][email protected][/email] Tutaj prosze słac... :lol:[/quote] qrde bele a mi wlasnie zwracalo maile od Ciebie psia kosc a ja teraz pokasowalam :( mam tylko dwa albo trzy zostawione Ala przeslesz male co nieco Lazy ;)
×
×
  • Create New...