Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. mowisz a potem my czyli gryzonie ktore wygryzaja z wyrek bedziemy dostawac po nosie ;) :lol:
  2. [img]http://img274.imageshack.us/img274/5871/obraz1441fw.jpg[/img] łooooo jeżu jaki nochalek do buziaczkowania :buzi: iiiiiiiiiiiiiiii [img]http://img43.imageshack.us/img43/5002/obraz1360ai.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: do ataku albo nie jescze polezymy ;) [img]http://img184.imageshack.us/img184/7393/obraz0504id.jpg[/img] czuje sie troszke pocieszona ;) :lol:
  3. [quote name='carragan'][quote name='dbsst'] on ciegle mysli ze bedzie spal na wyrku hahahahahhahahahaha [/quote] Przeciez moze 8)[/quote] hahaha po moim trupie ;) :lol: :lol:
  4. hehehe kosiorek foteCki
  5. hehehe narazie gadanie zostalo wstzrymane zeby nie dolowac juz i tak zdolowanych ;) :lol:
  6. qrde samiutenkie krzyzyki na poczatku ;(
  7. [quote name='asher']RR = Rączy Rumak :wink: Tylko nie mam pojęcia skąd ta ksywka :lol:[/quote] heheehe zeby miec pojecie trzeba poczytac bla bla bla badz ble ble ble ble w szpilkowym topiku ;) :lol: Alu a moze w tytule zawrzyj RR bo widzie ze co 3 strony sie powtarza zapytanko :D
  8. [img]http://img246.imageshack.us/img246/1452/dsc016415en.jpg[/img] łeeeeeeeeeee jaki Strus hehehheheheh EXTRA moj koffany Giziminiwinipini
  9. hehehehe KAra Szyszkowy Pgromca :lol:
  10. [quote name='asher'][quote name='dbsst']nioooooooo pieknie masz odwage ze sie przyznajesz do nieczytania ble ble ble ;) ja bym sie nie przyznala 8)[/quote]No i kto tu nie czyta, hę? :evil: Ble ble ble to ja czytam, nie czytam bla bla bla 8)[/quote] :oops: :lol: jakie slicznosciowe Ozzikowe i jakie caluskowe Mamciowe Ozzikowe :D :angel:
  11. [quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']oj moje drogie jak wy nieuważnie odczytujecie nasze posty :lol: :lol: :lol:[/quote] Hahaha, bo ja tylko zdjęcia oglądam, a bla bla bla zazwyczaj pomijam :evilbat:[/quote] nioooooooo pieknie masz odwage ze sie przyznajesz do nieczytania ble ble ble ;) ja bym sie nie przyznala 8)
  12. [quote name='Pagaj']Na dziś chyba tak jest. Carragan na parterze. Na piętrze po jednej stronie ja i ty na przykład. Po drugiej Kaśka od Carragan i Dbsst na przykład - zostaje TZ dbssst, który wspaniałomyślnie wybiera podłogę.... :wink: ([size=1]będziemy go zmieniać, rzecz jasna[/size]... :lol: ) i XXL, który jeszcze nie wie czy przyjedzie - ze wskazaniem, że go raczej nie będzie.[/quote] hehehehehe chyba musze przeprowadzic dzis rozmowe z TZ baaaaaaaaardzo powazna ;) on ciegle mysli ze bedzie spal na wyrku hahahahahhahahahaha cosik towarzystwo sie wylamuje :evil:
  13. [quote name='Maga100']No dobrze, a co się stało z tym aparatem, którym do tej pory robiłaś? :hmmmm:[/quote] to pozyczone jeden od kolegi a drugi z TZ pracy :D hehehe Ala ufffffffffff
  14. [url]http://img66.echo.cx/img66/7261/img22564er.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/2594/obraz1902qu.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/3407/obraz2250rv.jpg[/url] [url]http://img164.echo.cx/img164/2366/obraz0920ll.jpg[/url] [url]http://img229.echo.cx/img229/9241/obraz2296og.jpg[/url] [url]http://img113.echo.cx/img113/315/obraz0312ew.jpg[/url] wyciagnelam kilka zdjec z topiku :D a Natala ma swojego pieska od niedawna goldenka :D
  15. ale wiecie co dzis znowu mi sie w nocy aparacik snil cala noc znowu fotki pstrykalam :oops: :oops: chyba jestem jakas ten tegez :fadein:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']nie zjadać proszę bo nie będzie co miziać.... :lol:[/quote] jak nie NAs bedziesz miziac bo nie bedziemy sie mogly ruszac po takiej wyzerce przez dobrych kilka godzin[/quote]wyżerka wyżerką a potem co :o sama się ostaniesz :-?[/quote] nie nie nie bede w brzuchalku nosila :D[/quote]ojej to grubasek będziesz :o[/quote] nienie nie bede miala tylko kapke ciut wiekszy brzuchalek ale za to moj brzucho bedzie miec oczka zeby RR mogl swiat podziwiac :D
  17. [quote name='Justi0022']debeściaq, kiedy będziesz miała aparaciq foto?[/quote] qrde nie wiem jak bardzo dobrze pojdzie to na Zlot a jak gorzej to kolo pazdziernika :cry:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']eeeee jaka maszkara :o bo u mnie pokazuja sie slodziaki dwa do miziania hmm moze cos z moim kompem nie tak :-?[/quote]pewno ci monitor ześwirował :wink:[/quote] nio chiba 8)[/quote]no pisałam ze zawsze mam racje :lol:[/quote] hehee nie moge Ci podpadac i tyle dlatego tylko sie z Toba zgadzam
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']nie zjadać proszę bo nie będzie co miziać.... :lol:[/quote] jak nie NAs bedziesz miziac bo nie bedziemy sie mogly ruszac po takiej wyzerce przez dobrych kilka godzin[/quote]wyżerka wyżerką a potem co :o sama się ostaniesz :-?[/quote] nie nie nie bede w brzuchalku nosila :D
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']eeeee jaka maszkara :o bo u mnie pokazuja sie slodziaki dwa do miziania hmm moze cos z moim kompem nie tak :-?[/quote]pewno ci monitor ześwirował :wink:[/quote] nio chiba 8)
  21. [quote name='Alicjarydzewska']nie zjadać proszę bo nie będzie co miziać.... :lol:[/quote] jak nie NAs bedziesz miziac bo nie bedziemy sie mogly ruszac po takiej wyzerce przez dobrych kilka godzin
  22. [img]http://img279.imageshack.us/img279/2662/200507271403ij.jpg[/img] nic tylko zjesc ze smakiem
×
×
  • Create New...