Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Agga']Ze niby my tak mamy przed nimi ten tego 8)[/quote]no bo one te Tzty niedoucone siakoś są i nie wiedzą :roll: no i koniecznie trza im fotki Agatki dać na wzór /a i wam sie może przydac :oops: / :wink:[/quote] i bedziemy ciocie krzesne ;)
  2. [quote name='sayma']jak tak jak nie :evilbat: :D tam naprawdę mało buja a to na zachętę :D [img]http://img196.imageshack.us/img196/4113/sta600114ie.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/1180/sta600539dj.jpg[/img][/quote] zajebiste jestem dumna ze u mnie goszcza takie sliczne foty szczegolnie ta pierwsza teraz jakis taki nastroj mam (nigdy nie lubilam wschodow i zachodow a teraz ubostwiam chodzi mi o foty ;) ) Agga Szpila znowu na swoj pontonik sie teleportnela :D Justa wydaje mi sie ze to sexy doopeczka pedzi ;) [size=1]kiedy spacerek[/size]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']OKi będziemy rozdawać legitymacje :-? i zbierać kase na znaczki :wink:[/quote] a potem zdefraudujemy ta kase i kupimy sobie jednorazowy aparat z gazety :D[/quote]nie nie badziewie a z gazety bo z reklamy :wink: :angel:[/quote] hahahah oki oki Pani Prezes ma zawsze racje :D i jak dobra wazelinka :D
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']A czy dr Agga oprócz teorii to i praktykę bedzie panomTZ tom będzie przedkładać , a siakieś pomoce naukowe :-? .No i czy na koniec dostaną dyplomik ukończenia kursu :roll:[/quote] wolałabym nie w praktyce bo mnie włąsny chłopa ukatrupi...dyplomiki nom da sie załatwic 8)[/quote] oj tam bez praktyki to ja nie wiem czy to sie tak opyla ;)[/quote] yyy no wiesz ale Payowi moze sie nie spodobac moja praktyka... 8) ALe pomyslimy..[/quote] o to swietna mysl :D oj tam Pay zrozumie robisz to dla slusznej sprawy :D[/quote]a to może Pay posłuży jako pomoc naukowa :roll:[/quote]
  5. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']A czy dr Agga oprócz teorii to i praktykę bedzie panomTZ tom będzie przedkładać , a siakieś pomoce naukowe :-? .No i czy na koniec dostaną dyplomik ukończenia kursu :roll:[/quote] wolałabym nie w praktyce bo mnie włąsny chłopa ukatrupi...dyplomiki nom da sie załatwic 8)[/quote] oj tam bez praktyki to ja nie wiem czy to sie tak opyla ;)[/quote] yyy no wiesz ale Payowi moze sie nie spodobac moja praktyka... 8) ALe pomyslimy..[/quote] oj tam Pay zrozumie robisz to dla slusznej sprawy :D
  6. [quote name='malawaszka']jak potrzeba to dorzucam jedną furę transportową z Zawiercia :wink: ahaa no i jadę z TZ :fadein:[/quote] o to beda dwa Tz mniej zadowolone z wyjazdu bo psy psy psy ;) :lol:
  7. [quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']A czy dr Agga oprócz teorii to i praktykę bedzie panomTZ tom będzie przedkładać , a siakieś pomoce naukowe :-? .No i czy na koniec dostaną dyplomik ukończenia kursu :roll:[/quote] wolałabym nie w praktyce bo mnie włąsny chłopa ukatrupi...dyplomiki nom da sie załatwic 8)[/quote] oj tam bez praktyki to ja nie wiem czy to sie tak opyla ;)
  8. no dobra to sie teleportuje za Szpilowym sladem ;)
  9. [quote name='Alicjarydzewska']OKi będziemy rozdawać legitymacje :-? i zbierać kase na znaczki :wink:[/quote] a potem zdefraudujemy ta kase i kupimy sobie jednorazowy aparat z gazety :D
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']spokojnie teleportowal sie na pod drzwi wyjsciowe[/quote] :bigcry: nie ma :shake:[/quote] psia kostka nie mam psa wyteleportowal sie gdzies 8)
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ze kiedy :o[/quote]jeśli idzie o Kube to w niedzielę :-? /Dbsst wyro jest wolne , nie musiałabys w pontonie spać :wink: , tylko ten urlop :x /[/quote] qrde ja wole w pontonie z przystojniakiem :D ;) czadowe foty[/quote]nio akurat z doopiatego aparata :( ale jak se kupie :angel: /tylko nie wiem kiedy :( /to dopiero będzie :D[/quote] hehehe to tak jak ja jak se kupie kiedys to juz bedzie cos lepsiejszego niz aparaty ;) :lol:[/quote]hi hi to mozliwe bo zanim kupie to ho ho :roll:[/quote] haha ao witam Cie w gronie szybko kupnych :D[/quote]to może założymy Stowarzyszenie Kupujacych 8) /ja moge być prezesem, bo długo pobęde w Stowarzyszeniu :wink: /[/quote] hahaha a ja moge byc Twoim zastepca bo postaram sie kroku dumnie Ci dotrzymywac ;)
  12. spokojnie teleportowal sie na pod drzwi wyjsciowe
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dobra pakuje i sle o prosze juz zaczela sie teleportacja [img]http://img211.imageshack.us/img211/586/szpilka0081gc.jpg[/img] oj anetko fleja odrazu letko jej skaplo male co nie co ;)[/quote]kurde aparatura ci sie spierniczyła bo nic mi nie wylądowało :o[/quote] łooooooooo matko to gdzie moj pies sie podzial
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ze kiedy :o[/quote]jeśli idzie o Kube to w niedzielę :-? /Dbsst wyro jest wolne , nie musiałabys w pontonie spać :wink: , tylko ten urlop :x /[/quote] qrde ja wole w pontonie z przystojniakiem :D ;) czadowe foty[/quote]nio akurat z doopiatego aparata :( ale jak se kupie :angel: /tylko nie wiem kiedy :( /to dopiero będzie :D[/quote] hehehe to tak jak ja jak se kupie kiedys to juz bedzie cos lepsiejszego niz aparaty ;) :lol:[/quote]hi hi to mozliwe bo zanim kupie to ho ho :roll:[/quote] haha ao witam Cie w gronie szybko kupnych :D
  15. dobra pakuje i sle o prosze juz zaczela sie teleportacja [img]http://img211.imageshack.us/img211/586/szpilka0081gc.jpg[/img] oj anetko fleja odrazu letko jej skaplo male co nie co ;)
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ze kiedy :o[/quote]jeśli idzie o Kube to w niedzielę :-? /Dbsst wyro jest wolne , nie musiałabys w pontonie spać :wink: , tylko ten urlop :x /[/quote] qrde ja wole w pontonie z przystojniakiem :D ;) czadowe foty[/quote]nio akurat z doopiatego aparata :( ale jak se kupie :angel: /tylko nie wiem kiedy :( /to dopiero będzie :D[/quote] hehehe to tak jak ja jak se kupie kiedys to juz bedzie cos lepsiejszego niz aparaty ;) :lol:
  17. [img]http://img131.imageshack.us/img131/1403/szpilka1697gc.jpg[/img] tancereczka w sosie wlasnym :D
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hahahha sayma dawno nie widzialas tej cholery ma nowy sposob buziakowania najpierw delikatnie lapie zebami podgryza a potem buziuje ja nie wiem czy jej komus nie oddam bo to niebezpieczne sie stalo zwierze ;)[/quote]zapakuj , biorę :wink:[/quote] heheh Szpila raz na wynos[/quote]bez keczupu i bez zapiekania :-?[/quote] oki proponuje w sosie wlasnym
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ze kiedy :o[/quote]jeśli idzie o Kube to w niedzielę :-? /Dbsst wyro jest wolne , nie musiałabys w pontonie spać :wink: , tylko ten urlop :x /[/quote] qrde ja wole w pontonie z przystojniakiem :D ;) czadowe foty
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hahahha sayma dawno nie widzialas tej cholery ma nowy sposob buziakowania najpierw delikatnie lapie zebami podgryza a potem buziuje ja nie wiem czy jej komus nie oddam bo to niebezpieczne sie stalo zwierze ;)[/quote]zapakuj , biorę :wink:[/quote] heheh Szpila raz na wynos
  21. ło matko jak beda fury to czy ktos poczeka na nas w Katowicach!!!!!!!! czuje ze nie moge oddychac ja sie zguubie ;) :lol:
  22. mowie Ci jakas niewyzyta ta moja Szpila
  23. ni o nie nio nie nio nie 50 stron stuknelo :drinking: sayma 980 postow :drinking:
  24. [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.106.jpg[/img] patrzcie patrzecie jaka dumna ze swoich paskow w zebre ;) :lol:
×
×
  • Create New...