Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahahha sayma dawno nie widzialas tej cholery ma nowy sposob buziakowania najpierw delikatnie lapie zebami podgryza a potem buziuje ja nie wiem czy jej komus nie oddam bo to niebezpieczne sie stalo zwierze ;)
  2. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']ale Szpilunska sprytna :lol: .tak jogurcik wcina :o[/quote] ona lubic jogurcik i ona byc zdrowa jak krowka ;) :lol:[/quote] muuuuuuuuuuuuuuuu a mlesio daje mniam mniam :wink: :D[/quote] nie daje i cale szczescie ;) tobylby zly znak jakby dawala to by znaczylo ze gdzies ma ukryte male szpilki a to rownaloby sie rozniesieniem chaty w kilka sekund :evilbat:
  3. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Pagaj']Czyli z Katowic jedzie: Pay, Pagaj, Agga, Antu, Kaska, Dbsst+TZ, Bogarka Asik i Linka :D[/quote] jedziemy jedziemy z Wami z katowic :D jak poczekacie to jestescie debesciaki :D[/quote] A mamy inne wyjscie nie...zreszta ja musze terapie z twoim TZ przeprowadzic...[b]Gorzej jak po tej terapi on cie z łóżka nie bedzie chciał wypuścić[/b]... 8)[/quote] ja bym tego wcale gorzej nie nazwala 8) zawsze zostanie Ci Szpila do bawienia ;)
  4. takimi tam zlosliwosciami bedziemy sie bawic :D :evilbat:
  5. [quote name='Agga'][quote name='malawaszka']a my się pójdziemy bawić :lol: :evilbat:[/quote] Ze tak zapytam :Czym sie bawic lub kim?[/quote] to logiczne bedziemy sie bawic do upadlego mysla ze Ty wyklady musisz dawac tym dwom i ze to nie my im dajemy i ze mozemy sobie za drzewka pozagladac i w ogole :D
  6. [quote name='daga10011']ale Szpilunska sprytna :lol: .tak jogurcik wcina :o[/quote] ona lubic jogurcik i ona byc zdrowa jak krowka ;) :lol:
  7. hehe i jeszcze se poczeka na to opalanie ;) :evil:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']tak Alu od dzis mialam miec bycze jaja a tu doopa blada musialam przelozyc urlop :cry: w piatek juz ze wszystkimi sie pozegnalam :fadein:[/quote]no to faftycnie doopa blada :-?[/quote] nio i to na maxa blada 8)
  9. ewentualnie futerka zaklada tylko do zdjec a tak na golasa biegaja ;)
  10. tak Alu od dzis mialam miec bycze jaja a tu doopa blada musialam przelozyc urlop :cry: w piatek juz ze wszystkimi sie pozegnalam :fadein:
  11. skonczylo sie jak moglo sie skonczyc przeciez ja dopiero zaczelam :cry: [img]http://img232.imageshack.us/img232/1931/szpilka2085bl.jpg[/img] to bylo z zycia trufeleka w jogurcie ;) :lol:
  12. a teraz jogurciku czesc druga ;) juz legalna ;) ciekawe czy wejdzie caly trufelek ;) [img]http://img232.imageshack.us/img232/1963/szpilka2047vh.jpg[/img] ehh nie wszedl [img]http://img232.imageshack.us/img232/8343/szpilka2050sn.jpg[/img] i jeszcze raz ponawiam probe :D [img]http://img232.imageshack.us/img232/1444/szpilka2062ne.jpg[/img] udalo sie udalo :D [img]http://img232.imageshack.us/img232/1769/szpilka2096bp.jpg[/img] alez ja jestem sprytna :D [img]http://img232.imageshack.us/img232/616/szpilka2078ly.jpg[/img]
  13. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Justa']Heh dbsst ja sobie tez ostatnio czesto wstawałam na wschodziki :D W Solince sa najładniejsze :D Ale nadal nieodmniennie tęsknię za Szpilunią![/quote] hehehe dzies juz nie chce mi sie nic wstawiac jak zauwazyla Patka jestem nastrojowa ;) i sie niegatywnie nastroilam i zaraz spadam z przed kompa ;) :D ale jutro :D[/quote] to na poprawe nastroju foteczka z Krainy Wielkich Jezior, może za rok uda nam się wkońcu razem popłynąć :fadein: :D [img]http://img321.imageshack.us/img321/734/sta602356es.jpg[/img][/quote] Inia zdjecie jest cuuuuuuudowne dziekuje ale chyba raczej psuje niz poprawia nastroj ;) :lol: ja kce urlop :D
  14. hahahahah Pay musisz zrobic jeszcze dwa extra szablony dla Szoferow ;) :lol: Mozgu nasz kochany dziekuje za telefonik wrazie co dzwonie i maltretuje Cie ;) Olo puscilam Ci pika sygnala cobys wiedzial jaki do mnie numerek ;) :lol:
  15. grunt to zdecydowanie hahahahhaha
  16. piekna Kora [*] no dobLa ale takie stopniowanie napiecia mnie wykonczy ;)
  17. [quote name='olekg18']do bogarki-bogarko ja postaram sie byc koło 9 na dworcu i dotrzymam ci towarzystwa ,no chyba ,ze wolisz siedziec sama :D może być??????? truskawa ty jestes ta kaska od carraganki???? :roll:[/quote] licze ze qtosik przysle mi swoj numer telefonu 8) czekam na pw :D ;)
  18. ale pieknota :D i ma blisko domek :D
  19. [quote name='malawaszka']a my się pójdziemy bawić :lol: :evilbat:[/quote] no ba i bedziemy sie bawic do upadlego ;)
  20. o jeżu o jeżu o jeżu ochanie Ty mi tu szybciorkiem nurkuj w archiwum :D
  21. [quote name='Wojtecki']Wow !! Jakie piękne foty o wschodzie słońca w Truflandii - bomba !!!! :wink: :wink: Gratulacje - super wyszły !!!![/quote] :oops: ojej dziekuje ale nastepne beda jeszcze lepsze ;) tylko musze duuuuuuuuuuuuuuzo trenowac wrrrr
×
×
  • Create New...