Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100']Dbsst szpieguje i dopada Pikę :o Pika kryj się i lepiej [b]uważaj na tę diablicę[/b]:evilbat:[/quote] to ja to ja to ja 8) :angel: :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie005.jpg[/img] no nic tylko w nocha :buzi: dac :D
  2. a to na doblanoc tak przed chwila spala moja corka z krwi i kosci :D [img]http://img79.imageshack.us/img79/7268/szpilka013g6ly.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/5830/szpilka014g3kk.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/2514/szpilka015g2xe.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/9151/szpilka018g3ja.jpg[/img]
  3. qrde sam miod :D Agga bedziesz miala okazje na Zlocie wytlumaczyc TZ ze jak nie dostane takiego Elfiego Uszka to zeswiruje na stare lata ;)
  4. [quote name='Alicjarydzewska']i jeszcze z serii śpiących :wink: [img]http://img259.imageshack.us/img259/9374/dogryko322ami3yr.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/664/fakirek0fl.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/5342/naplecach5yi.jpg[/img] [img]http://img327.imageshack.us/img327/7916/pytajnik0qy.jpg[/img] [img]http://img327.imageshack.us/img327/7863/serdelnafotelu8la.jpg[/img] [img]http://img327.imageshack.us/img327/5411/ziewaam4oy.jpg[/img] :wink:[/quote] jak z Ozzym to moge i w pontonie ;) mam nadzieje ze nie bedzie sie tak rozpychac ;)
  5. [quote name='Magda&Amir']bylas blisko :D :lol: :lol:[/quote] baaaaaaaaaaardzo ;) hahhahaha
  6. no tak myslalam ze cos kombinuje z tymi slowami ale co tam ;)
  7. a i ciesze sie ze moje danio sie podoba ;) :lol:
  8. [quote name='Agga']Szpila wytrzyj sie w pańcie 8)[/quote] he he bardzo smieszne :P Ala juz jestem bylam na browciach :D :angel: i ogladalam madagaskar kosa :d wyginam swje cialo wyginam swoje cialo (to kawalek piosenki z tego :D Daga i jak i jak i jak lece juz do Ciebie na topik :D
  9. [quote name='olekg18']masz zrób a w dowodzie tez masz głupia mine :lol:[/quote] haha dowodu nie nosze z soba mam go schowanego (nawet nie wiem sama gdzie) bo tam mam arcy mine ;) :lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahaha ale znowu nurtuje mnie jego nos czym on oddycha :D :angel:[/quote]oj chyba musisz przyjechać i to sprawdzić :wink:[/quote] nie mow nie mow bo w drugim tygodniu urlopu siedze w domu ;)[/quote]no to w pociąga i uz jesteś :wink:[/quote] hahahahaha nie kus nie kus moja droga :D ;)[/quote]a dlacedo :o[/quote] bo wsiade w pociag wysiade u Ciebie i juz zostane z RRem :D
  11. heheheh Szpilunia nie wytrzymala i zamoczyla dzioba w pudelku i sciemniala ze ona nic nie zrobila ze sobie lezy i patrzy :lol: :lol:
  12. zamecze Was zdjeciami :D zywa reklama jogurtu :D to jest pyyyyyyyyyyyyszne [img]http://img295.imageshack.us/img295/5651/szpilka2022sb.jpg[/img]
  13. [quote name='olekg18']szkoda ze gosia nie ma zółtych oczu wtedy by była jeszcze lepsza fota :D debest daj nam swoją normalna fote taka gdzie nie krzywisz sie ,nie żresz czegoś ,nie zasłaniasz sie piwem normalną fote taką jak masz w dowodzie chociażby :D[/quote] kazda moja fota jest minowa nie mam "normalnych" fot :D i miec wcale nie kce ;)
  14. a tu chmury nad warszawa [img]http://img363.imageshack.us/img363/3906/chmury0058hf.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/8405/chmury0168ed.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/254/chmury0127nc.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/9977/chmury0111ma.jpg[/img] i dzisiejsze niebo przed wschodem slonca [img]http://img356.imageshack.us/img356/3838/wschodokno0056ip.jpg[/img]
  15. [quote name='olekg18']jakie ty robisz ekstra foty :( ja takich nie umiem :cry:[/quote] hahahaha Olo no cos Ty umiesz tylko nie wiesz jeszcze o tym a co do extra to dziekuje ale uwazam ze przesadzasz :D te ostatnie foty sa dramatem ale jakos nie mam weny do ladnych ;) 900 postow brawo :drinking:
  16. oj oj tak spadl topik nie ladnie
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahaha ale znowu nurtuje mnie jego nos czym on oddycha :D :angel:[/quote]oj chyba musisz przyjechać i to sprawdzić :wink:[/quote] nie mow nie mow bo w drugim tygodniu urlopu siedze w domu ;)[/quote]no to w pociąga i uz jesteś :wink:[/quote] hahahahaha nie kus nie kus moja droga :D ;)
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Pieski Latarenki , to w Cepeli sie kupuje czy w markecie :wink:[/quote] reczna robodka z cepeli ;)[/quote]to taka udoskonalona wersja tych z ruszającym łepkiem :wink:[/quote] hahahahahah tak one ruszaja tez lapeCkami ;)
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahaha ale znowu nurtuje mnie jego nos czym on oddycha :D :angel:[/quote]oj chyba musisz przyjechać i to sprawdzić :wink:[/quote] nie mow nie mow bo w drugim tygodniu urlopu siedze w domu ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']Pieski Latarenki , to w Cepeli sie kupuje czy w markecie :wink:[/quote] reczna robodka z cepeli ;)
  21. wilki biegaja po stolycy [img]http://img357.imageshack.us/img357/8831/szpilka1745rk.jpg[/img] i jeszcze jedeno wicze zdjecie [img]http://img357.imageshack.us/img357/1492/szpilka1889yh.jpg[/img]
  22. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahaha ale znowu nurtuje mnie jego nos czym on oddycha :D :angel:
  23. heheheheh ona upodabnia sie do zajaca :D coby na zlocie denerwowac systkie psy ;) :lol:
  24. [img]http://img129.imageshack.us/img129/5633/im0004525kk.jpg[/img] łoooo matko jakie buziakowe spojrzenie nie no malenstwo do schrupania jak nic :D
  25. zdjecie jest malutkie bo z daleka robione i generalnie kiepskie ale mnie sie podoba i teraz jak juz poustawialam aparat to postaram sie zrobic podobne ale lepsiejsze :D [img]http://img231.imageshack.us/img231/4296/szpilka0932dg.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/5589/szpilka0925pg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...