Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Nugatowa'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL] Delirium Klemens :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: Debe Zdjęcia prima sort !!!!!!!!![/quote] dzięks :loveu: [quote name='basiulka22tychy'][I][B]podziwia swoja zgrabna doopeczke hehehhe [/B][/I][/quote] hahahhahahahaa
  2. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bop tak :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='an3czka'][I][B]Mały kotek dużo miejsca nie zajmuje:cool3: [/B][/I][/quote] hahahhahahhaha powiem mu to może pójdzie na to ;)
  4. [quote name='Pysia']Jestem dumna z Ciebie :jumpie:[/quote] papuga :diabloti:
  5. [quote name='malawaszka']Madzia - czyżbyś chciała żebym Ci szczyla podrzuciła?? :razz: noo dałam radę :grins: a Bolesławek to aniołek - śpi grzecznie a kroplóweczka sobie kapie :multi: zero stresu :loveu: już nie dam mu robić u weta - tylko na zmianę wenflonu będziemy tam jeździć:p[/quote] jestem z Ciebie dumna :multi:
  6. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='PIKA'] Ty jej nie wierz, ona nie ma kawy, ona ma piwo :evil_lol:[/quote] no tak i wydałaś nas a było tak blisko Gosia juz prawie była juz prawie ja obsiadłyśmy ale nie szczera PIKA musiała przyjśc i oooooooooooo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. czesc dawno mnie nie było :oops: :oops: ile fot :loveu: :loveu: łaaaaaaaaaaaaaa :multi:
  8. [SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B]DZIĘKUJEMY[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi:
  9. czesc Zagrajowa Ferajno :multi:
  10. [quote name='paula_z']:shake: Ty? Brutusie :-( ;).[/quote] i za to mnie toffasz nad życia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. czesc Włochacze :loveu: :loveu: :evil_lol:
  12. [B][COLOR=darkred]BARDZO DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE żYCZENIA[/COLOR][/B] :buzi:
  13. kurka widzisz jakbyś mieszkała w wawie to bym sie pofatygowała i Ci ta kroplówe podłaczyła :shake: a tak to tylko trzymam kciuki :p
  14. no i czekamy z niecierpliwościa na zdjęcie tego czegoś :mad:
  15. [quote name='Pysia']Paula zmieniła już karme ;) Je inną :evil_lol: A moje dziewczynki są malutkie :loveu: To tylko fotomontarz :eviltong: [/quote] no własnie zmieniła i zaraz bedzie jej czegos brakować :evil_lol: :evil_lol: tak myślałam że to fotomontaż :mad: i jednak pewne madre słowa sie spradzają, mężczyźni naprawdę rozwijaja sie tylko do 5 rż a później już tyllko rosną [SIZE=1](mój z kolegą graja w tej chwili w playstation)[/SIZE] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/dziwy/28grudz96.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:wcael nie przesadzam...a z czym jutro pieczesz rogaliki?[/I][/B][/quote] słodkie z powidełkami :cool1: :multi:
  17. [quote name='jo-jo']No ja wiem :roll: No prawie złapała :evil_lol:[/quote] mieszkajcie bliżej :cool3: [quote name='Daisunia']boooskie zdjecia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::lol:[/quote] dziekuje kochana :multi: [quote name='Justa'][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/e6593471ec2d2368.jpg[/IMG] a tu Cie mam !:diabloti: oj ale sie za Wami stęskniłyśmy dziewczynki ! jeszcze magde teraz gdzieś wywiało ;([/quote] spotkamy sie jak tylko troche cieplej sie zrobi ;) mam nadzieje ze bedziesz chciała sobie popstrykac i ze nie bede musiała Ci wpychac siła emila do rak :shake: a Mage wywiało i dobrze przynajmniej teraz cisza i spokój w okolicy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='olcha']Ja nie wiem o czym wy szprechen :niewiem: :evil_lol: :diabloti:[/quote] hahahahhahahhaha już wiem czemu tu tak uwoelbiam zagladac :diabloti:
  19. sietwarz gosciowej rozmazała a wydaje się być ładna :cool3: i nie dziwie się ze jej bedzie przykro jak ją ktos za kwadratem zasłania :mad:
  20. prześłiczne zdjęcia :klacz: takie nastrojowe mistrzostwo [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/CSC_0271.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/diabe322002.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/CSC_0020.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/CSC_0278.jpg[/IMG]
  21. [quote name='HankaRupczewska']Boże , Debe ! Jaki mam PIĘKNY banerek :loveu: :loveu: :loveu: Jeszcze raz sobie na niego popatrzę :loveu:[/quote] hahahhahahahahhahahhaha cieszkam się ze się podoba :cool3:
  22. :crazyeye: :crazyeye: Maga "rewelacja" czy Ty jestes MIŁA :roll: az tak ci zalezy na tych rogalach :crazyeye: wow :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pewnie ze bedzie Cie bolał brzuch do Twoich dosypie czegoś na rozluźnienie jelit godzine 0:00 spędzisz w ohydkowym kibelku :evil_lol: :evil_lol: MIAŁAŚ SPRZATAC NA MÓJ PRZYAZD do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!
  23. [IMG]http://images3.fotosik.pl/314/5f3b0ee5a87d10e0.jpg[/IMG] bowski :loveu: :loveu: :loveu: i ta mini ślinka na falaelku :loveu:
  24. moooooooooooooooooooooooże byc taka łapcia :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...