-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='HankaRupczewska']O kurcze ! Rzeczywiście !!!! :lol: :lol: :lol:[/quote] ma się to bystre łoko :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Imbir1']cześć Fionulki, u nas też jest dziś bleeee i w związku z tym na polepszenie nastroju otworzyłyśmy sobie dzisiaj w pracy szampana i wypiłyśmy we 3 szt. wyszło po szklanecze na głowę:eviltong::p (mamy jeszcze 2 butelki:evil_lol:;))[/quote] aaaaaaaaa jak ja uwielbiam szampona :sabber: juz to mówiłam ale powtórze Fiona ma zarąbisty kolor oczu płone normalnie do jej ślipiów :loveu:
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaa jaki uśmiech prawie jak Franio :eviltong: :lol:
-
Te piękne koty niestety są nie moje :placz: tylko Magi100 :placz: [quote name='basiulka22tychy'][I][B] jej jaki slicniutki kotecek :):)[/B][/I][/quote] to jest kot palcożaryty :shake: [quote name='evaxon']dżem dobry :p[/quote] powidła lepsze :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pwitaj moja koffana bliźniaczko:loveu:[/B][/I] [I][B]Poproszę fotkę Szpilki na nowym kocyczku;)[/B][/I] [/quote] hej sis Szpila jest nie do sfotografowania na nowym kocyku :eviltong: [quote name='BBeta']A ja przyszłam prosić o wybaczenie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: WYBACZ MI :Rose: :cool3:[/quote] hahhahhahah masz goraczke :razz: :roll: :evil_lol: [quote name='Kati']śliczny kotek, wyglada jakby miał brudny nosek :)[/quote] bo miał Maga nawet Stefkowi nochalopagusa nie wyciera :placz: :lol: [quote name='KaRa_TC']Ale śliczne te kociaki są:loveu: takie maluchy:loveu:[/quote] nioooooooooooooooooo:loveu: [quote name='Maga100'][B]bo miał. W zaschniętym whiskasie :cool1: [/B][/quote] o jesteś :diabloti:
-
hej jak tam moje Pelka może jakąś foteCke :razz: bo cos mało ostatnio wstawiasz fotek :shake:
-
[IMG]http://images12.fotosik.pl/1/5810cff700c25575.jpg[/IMG] hahhahahahahahhahahahhaha bowskie łocko do kamery :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']nie mysl tylko wklejaj:diabloti:[/quote] o raz jej sie zdażyło powiedziec coś mądrego :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
czesc wiesz co Fiona strasznie zmężniała klata jej się zrobiła szeroka fajna laseczka :loveu:
-
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5454/p1040015ah3.jpg[/IMG] no i płyne przy tych falafelkach wywalonych na poduche :loveu: mam słabość do niedbało ułozonych fafli;)
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img400.imageshack.us/img400/503/zdjcie036zt4.jpg[/IMG] mmmmmmmmmmmmmmmmm jakie siostrunie :multi: :loveu: :loveu: :loveu: czesc :eviltong: -
czesc dzi jaki on jest bowski a uchale są bez konkurencyjne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/918/10275380nv6.jpg[/IMG]
-
wooooooooooooow bowskie foty :loveu: :loveu: :loveu: ja poproszę o jeszcze :multi:
-
[quote name='HankaRupczewska']Kurka ! Dominika ! Magda też mnie indoktrynuje :cool1: Ale ja się BOJĘ KOTA !!!!!! :shock: To znaczy - że psy zjedzą kota. A przedtem zdemolują mi dom cały ... I sasiedzi mnie wyklną. Bo Mańka będzie się akustycznie pastwić nad kotem :cool1:[/quote] no to koniecznie dwa koty.............zawsze jeden przezyje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wezmą dwojaki ;) wierze w Asie i jej dar przekonywania :multi:
-
:evil_lol: no nie straszne jestescie chociaż Was rozumiem bo ja nie jestem w stanie wstać iprania wstawic bo mi sie nie chce :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='an3czka'][I][B]No, no. Urabiaj, urabiaj:cool3: [/B][/I][/quote] urabiam urabiam i tylko piana się pieni a efektu zero ale trudno staram sie dalej ;) [quote name='an3czka'] 1. [B][I]Irek[/I][/B] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IRCIO/DSC_0024.jpg[/IMG] 2. [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IRCIO/DSC_0044.jpg[/IMG] 3. [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IRCIO/DSC_0096.jpg[/IMG] [/quote] 1. jaka ładna masz tapete na kompie :evil_lol: :evil_lol: 2. tak działaja na Irka żujki :evil_lol: :evil_lol: 3. rozumiem że kotek jak ciasto drożdżowe jak bedzie przykryty to większy urośnie ;) :evil_lol:
-
czesc :multi: :multi:
-
[IMG]http://images11.fotosik.pl/12/c49640059ef2c21e.jpg[/IMG] ale kameleon :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/3/e2ab58cd936e57e8.jpg[/IMG][/URL] :eviltong:[/quote] mmmmmmmm jakie ciacho :loveu: ooo dzi ona własnego psa truje :shake: [IMG]http://images14.fotosik.pl/1/546d2d491b9e78a2.jpg[/IMG] czesc Wredoto z pięknym psem :eviltong:
-
czesc :multi: no nie padłam jaki JAJOGŁOWY :evil_lol: :evil_lol: a Ty pracuj kobitko a nie tu po forum latasz :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ale macie fajowych gości :loveu: ale Wam fajowo, że kota bedziecie mieli :multi: :multi: :multi: tylko jak tego kocurka zmieścisz na banerek :shake:
-
[quote name='Kate I Luka']maluszek kochany :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/1/e4fc4c930c75ffe1.jpg[/IMG][/URL] Witajcie po pracy :multi: :multi: :multi: [RIGHT]a ja jeszcze 2 godziny :shake: :shake: :shake: [/RIGHT] [/quote] hello :multi: ja juz zdążyłam Szpile wymęczyć :loveu: spi teraz zmęczona najedzona w swoim nowym kocyczku :eviltong:
-
pozowanie to Stefana drugie imie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/85ee171c6f5e4bd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/6/cd98c69b32bca75c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/1/bfc33281143c515a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/280/cf6ad282e4751772.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/faf42b9381388348.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'] [B]Boże broń! :shock: [/B] [B]Boże broń, że Dominiki :diabloti: [/B] [/quote] mmmmmmmmmm to może ja cie obronie po co angażować Boga :shake: :cool1: [quote name='HankaRupczewska']Madziu, przez te Twoje koty Aśka wymogła na mnie tysiąc telefonów. O kota. Do wzięcia. :cool1:[/quote] aaaaaaaaaaaaa Aśka :klacz: już Wam zadroszcze :placz:
-
hej dziś jestem siper wszczesnie w domu i mam bans :D to jeszcze nie moje koty :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/1/e4fc4c930c75ffe1.jpg[/IMG][/URL] Pela zimny łokieć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/1/b1a92b25e7db2e4d.jpg[/IMG][/URL] moze zrobić maniucre [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/1/8085cc686c87432b.jpg[/IMG][/URL] co kot widzi :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/280/d1088b032b63d1b9.jpg[/IMG][/URL]