-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Jojeczko śakoś dlaeko do Was :p baletty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/0983eb806d904769.jpg[/IMG][/URL] i lądowanie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/4a899d775ae04965.jpg[/IMG][/URL] i może się uda bez latania :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/b18f611986c87278.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie ja :eviltong: Hym...Czyżbyś jadła niewłaściwa karme? :evil_lol::evil_lol: [/quote] hahah tak specjalnie dla Paulobąkacza ternuje żeby p[rzy nastepnej kaffie ja zaskoczyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: duże te Twoje psy :razz: -
no to lecimy dalej ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/cd255f1d4f826bc3.jpg[/IMG][/URL] taki duzy taki mały może talerz mieć :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/007e34c3578b29c4.jpg[/IMG][/URL] o talerz leci :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/90c1c8575241bbdd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Moniś']parują? o matko :evil_lol: odpadną Ci niedługo, bo dużo osób tu chwali i chwali i chwaaaaaaaaaaali :lol: PS. CUDOWNE FOTKI!!!!! ahhhhhhhhh... :loveu:[/quote] dziękuje :multi: [quote name='*luthien*'][B][I]o boze:crazyeye:no nieźle:evil_lol:Czy szpila po tym spacerku funkcjonowała normalnie?:cool3: [/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL][/quote] wyobraź sobie że tak :crazyeye: [quote name='Behemot'][URL="gg:8176613"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=8176613[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] no to trzeba sie odbić od ziemi w końcu :evil_lol: najpierw dyskretnie:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/d87c50810decd9fb.jpg[/IMG][/URL] coraz odważniej [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/75a9d24614e9fca7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/54f6f263b2d3d2b5.jpg[/IMG][/URL] ta grawitacja :mad: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL] RE-WE-LA-CJA!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ;) dzięki :evil_lol:
-
Magdaleno jak sie czujesz czy już przyszykowałaś wyrko dla całej swojej ukochanej gromadki :cool1: ja juz błoce buciory a Szpilka fafle :cool1:
-
no to trzeba sie odbić od ziemi w końcu :evil_lol: najpierw dyskretnie:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/d87c50810decd9fb.jpg[/IMG][/URL] coraz odważniej [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/75a9d24614e9fca7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/54f6f263b2d3d2b5.jpg[/IMG][/URL] ta grawitacja :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jo-jo']Jak nie widać? Mine ma rewelacyjną :evil_lol: :evil_lol:[/quote] uff to dobrze :cool1: [quote name='Agnes']haha ale fajowskie zdjecia!!:multi::multi:super dynamika, kolorki, piekna modelka:eviltong:[/quote] dziękuje bardzo bardzo :multi: [quote name='anetta']Ach...boskie :mdleje:[/quote] :oops: siem czerwieniem [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu::loveu::loveu:cudne ....i znów mi mowę odjęło[/B][/I] [I][B][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/e6593471ec2d2368.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Aluś nie przesadzaj :p
-
cieść :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Agnes']debe wlasnie zerknelam na allegro, ale juz nie ma tych fajnych - trzeba poczekac i napewno niedlugo znowu wystawia. Jak sie pojawia dam Ci znac na pw jestes kochana dziękuje dziekuje dziekuje
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czesc Zmory :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wpadłam tak pokadzic i popsuć atmosfere :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
czesc [B]Jojeczko[/B] :multi: [B]BBeatko[/B] WITAMY i dziękujemy za odwiedziny i miłe słowo ;) :multi: a oto przedstawiam telestwora :evil_lol: czasami mam wątpliwość czy ona naprawde jest bokserem czy ufokiem jednak nie jest :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/7e513510187ca462.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/fb8088918df480e8.jpg[/IMG][/URL] tu nie widać jej miny :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/c5a827547425f23a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kate I Luka']uwaga : ATAK !!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/e6593471ec2d2368.jpg[/IMG][/URL] Witajcie [U]piękne[/U] Szpilencje :)[/quote] siem rumieniem :oops: WITAJCIE :multi: :multi: [quote name='Gosiek']ech - kiedy mi takie foty wyjdą? :loveu::loveu::loveu: Śliczne foty z megajesiennego spacerku :p[/quote] siem znowu rumieniem :oops: juz Ci wychodza przeciwz ja miałam poprostu super słonko :loveu: [quote name='Moniś']Tak się u Gosi rozgadałyście, że przyszłam popatrzeć na te Szpilkowe CUDA :loveu::loveu::loveu:[/quote] juz mi uszy paruja od tego rumienienia się dziekuje I WITAM jaki miły GOŚĆ :loveu: :multi: [quote name='evaxon']moj mięśniaczek moj :loveu:[/quote] ORAZU MIĘŚNIAK ;) [quote name='Gosiek']Prawda ze warto było? Dominika jest mistrzem w robieniu takich zdjeć :cool3: [B]często muszę koparę z ziemi sprzątać[/B] :diabloti:[/quote] [quote name='Moniś']Jasne, że warto :loveu: [B]Gosiu kup sobie podpórke pod brodę :evil_lol: wtedy nie będzie Ci tak nisko opadać- haha[/B] ;)[/quote] wariatki :lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/e6593471ec2d2368.jpg[/IMG][/URL] Obsesja w oczach :evil_lol:[/quote] red obssesion :evil_lol:
-
podzielisz się linkiem do adresówek :cool3:
-
[quote name='Asiaczek']Tradycyjnie na "okrągły" post wybrałam moją Galerię: [SIZE=5][COLOR=navy]Spadł bąk[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]na strąk,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]a strąk[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]na pąk.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]Pękł pąk,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]pekł strąk, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]a bąk się zląkł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]Pzdr.[/COLOR][/SIZE] [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Imbir1']ja robie w corel Photo-Paint jako film (wstawiam 2 klatki), a póżniej zapisuję w formacie *gif[/quote] hmmmmmmmm to bardzo trudne ale spróbuje się naumieć Dziekuje Imbirku :iloveyou:
-
BARDZO DZIEKUJE :Rose:
-
ale macie śnieżnie :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='olcha'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/309/ab2b73fd2fce5c08.jpg[/IMG][/URL] Tiiiiileeeeeeeee prezentów :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/309/a3ed3c75c709e244.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/310/26213085c4b9cc1b.jpg[/IMG][/URL] A tak Tekila lubi gości :loveu: Rób mi tak jeszcze, drap, głaszcz i miętoś :oops: :lol:[/quote] gościowej coś się stało z twarzą od tego miętolenia groźnego brytana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wwwwwooooooooooooowww ile prezentów same grzeczne ludzie u Was były widze :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Waszko wiesz powiem Ci szczerze wszystko można spalić ale NIE RYZ DLA PSA :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czesc bakolubna :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc mam pytanie jak sie robi zmieniający sie avantarek :oops:
-
jaaaaki nurek :evil_lol: o rany to niemożliwe że kiedys było tak słonecznie i przyjemnie ;)
-
Fiona ma zarabisty kolor oczu bardzo przenikliwy :loveu:
-
[quote name='Gosiek']hmm no cóż - widocznei muszę się przyzwyczaić do niezłego odsiewu - jakoś mnie wkurza jak mi zdjecia nie chcą wychodzić :diabloti: Oj musze kiedyś naprawde wybrać sie do Ciebie na szkolenie..... zdjecia Szpili w biegu masz rewelacyjne :p[/quote] zapraszam ale nie na szkolenie a na kaffe :D i to ja musze do Ciebie na szkolenie kropelkowe macrowe przybiec skoro świt