Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Asiaczek']No to może Ala dałaby przepis na te pyszne rogaliki, co? Ja chętnie wypróbuję nowość... Pzdr.[/quote] mówisz i masz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1312012&postcount=494[/URL] tu znajdziesz przepisik :multi: oki Haniu to ja Ci robie tylko podaj mi maila to Ci prześle jak cos zrobie zaraz się okaże czy mam wene :evil_lol:
  2. [quote name='PIKA']ja mieszkam nabliżej to mogę zaraz wpaśc :evil_lol:[/quote] najbliżej mnie czy Gosi :cool3: jak chcesz wpaśc do mnie to sie pospiesz bo rogaliki hmmm znikaja w zastraszajacym tempie :crazyeye:
  3. aaaaaaaaaaaaaaaa padłam Spot jest przefantastycznie cuuuuuuuudniasty :multi: :multi:
  4. jeśli masz zdjęcie ulubione to mi podaj linki na gg jeśli serio mówisz o banerku :cool1: a jak nie masz to sobie sama cos znajdę :evil_lol:
  5. [quote name='HankaRupczewska']Dominika, zrobisz mi jakiś ładny banerek ? Bo mi się Twoje podobają.[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :mdleje: NO JACHA
  6. czesc bąkopogromczyni :evil_lol: :evil_lol: roglaliki oł jeeeeeeeeeeee:multi:
  7. czesc byłam dzisiaj o 13:00 w Twojej pracy ale Ciebie nie widziałam :shake: nie znalazłam też tego czego szukałam :shake: szukac nie umiem i tyle :diabloti:
  8. [quote name='HankaRupczewska']A WYDAWAŁO mi się, że jestem przejedzona . I nic mnie już nie ruszy ... [B][SIZE=4]MYLIŁAM SIĘ !!![/SIZE][/B] :eating: :eating: :eating:[/quote] hahahahha to największy komplement ;) TZ włąśnie powiedział, że juz dośc zjadł zobaczył foty i poszedła po jeszcze :evil_lol: :evil_lol: sumujac coś Cie i mojego TZa łączy :multi: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='HankaRupczewska']Dominika, WYŁĄCZNIE dzięki Twojemu stanowczemu NIE już jest w porzadku :multi: Jesteś BARDZO SKUTECZNA !!!![/quote] nie za ma co jak widac nie na darmo sie krztałciłam tyle lat w jakiejs tam medycynie ;) polecam sie na przyszłosc :cool1: :lol: [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/313/cae1e5a04bb581f0.jpg[/IMG][/URL] [/quote] w jakiej klinice plastycznej wstawialiście maskotkowe oczy pogromcy talerzy :cool1: zapisałabym tam Szpile po oczy ala kot ze shreka naprzykład :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/268/b780291cca5e6f3c.jpg[/IMG][/URL] [/quote] smacznego :evil_lol:
  10. dbsst

    .:: A X E L ::.

    kurde Gosiu ja mam kompleksy i jestem perfidnie zazdrosna o Twoje foty ;) nawet nie będe ich cytować bo nie jestem w stanie wybrać jednej są WSPANIAŁE jak miło Cie mieć znowu ;) :multi: :multi: :multi: :multi:
  11. [quote name='paula_z'] 1. Sliczna karteczka :multi: Wzajemnie :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/268/a630ac7b0b45d397.jpg[/IMG][/URL] 2. Wygladaja smakowicie :eating:[/quote] 1. dziękuje i dziękuje za życzonka ;) [quote name='Vectra']o mniammmmmmmmm[/quote] nooooooooooooooooo [quote name='Gosiek'] ..... kiedy mnie na szkolenie weźmiesz? [/quote] na jakie szkolenie mam Cie wziąść chyba z gadania goopot ;) miszkaj bliżej to teleportuje sie na wyżerke ;) :evil_lol:
  12. zrobiłam dziś pod "bacznym okiem" a raczej gg-palcem Ali rogaliki :D wygladaja mniej więcej tak.............smakuja znacznie lepiej [IMG]http://images3.fotosik.pl/312/b787b84af6467ec0.jpg[/IMG][URL="http://images3.fotosik.pl/312/b787b84af6467ec0.jpg"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/268/a630ac7b0b45d397.jpg[/IMG][/URL]
  13. uwaga uwaga [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/312/b787b84af6467ec0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/268/a630ac7b0b45d397.jpg[/IMG][/URL]
  14. no taaaaaaaaaak nieźle sie śpi [IMG]http://images3.fotosik.pl/311/81a918230fd2983c.jpg[/IMG] jestem w szoku
  15. [quote name='PIKA']a nie mozesz kurierem przeslac? :lol: ale fajowska :multi:[/quote] dzis sama próbuje zrobic rogaliki :cool1: dzieks :multi: [quote name='Agnes']ale zajefana kartecka:-o:multi::multi::eviltong::p:cool3::lol::razz:;)[/quote] dzięks :loveu: [ quote=Iza i Avanti;2672871]Kartecka Cud! A my również życzymy wszystkiego naj, naj, naj w nowym roczku![/quote] dziękujemy za życzonka :multi: [quote name='Gosiek']karteczka zajefajna a życzenia idealne :loveu: hmm ja też coś musze upichcić z kapustką i grzybkami bo mi farsz z pierożków został....... moze jakieś krokieciki do jedzenia w sylwka :cool3:[/quote] tak jak wspomniałam wiekopomna chwila nadeszła znowu podchodze do "ciasta" pewnie i tak nie wyjdzie ale co tam Ala chcąc nie chcac bedzie czuwać nad moim wypiekem ;) BO TO Z JEJ WINY mi sie kce rogalików:diabloti: :eviltong: ;) ale z checia na Sylwestrowe rogale i do Ciebie Gosiaczku polece ;) dzieki za docenienie wypocin ala talent ;)
  16. koniecznie looknij maila
  17. miałam kilka kilo bosha dla alergików i sie nie sprawdził Szpila prawie łysa została a miała byc taka dobra karme oddałam do schronu :shake: przynajmniej jakis bidak miał pożadny jeden posiłek :placz:
  18. [quote name='Vectra']ekstra kartecka :) wpadasz na rogale ? :)[/quote] dzięki z chęciom bym wpadła :loveu: [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[B][I]moje koffane dziewczynki ....DZIĘKUJĘ za zyczonka:p[/I][/B] [B][I]idź sistersko na rogaliki do mojej córci ....moja szkoła;)[/I][/B][/quote] :buzi: to ja tez sie naumiem rogalić [quote name='Kate I Luka'] Ale Ładniutkie :) :) :) Dziękujemy :multi:[/quote] :buzi:
  19. [B][COLOR=darkred]Wszystkim odwiedzajacym nasza foto - blog[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/311/f8a9865b557cfb9d.jpg[/IMG][/URL]
  20. Alu ofafluniłam się aaaaaaaaaaaa [quote name='Vectra']hej ciociu Debe :D mniam rogale , [B]też sobie dziś zrobie[/B] :sabber:[/quote] maupa :shake: :cool1:
  21. [quote name='paula_z']Czesc Dominiczko :loveu: Jak Szpilunia moja kochana? :cool3:[/quote] czesc Kochanie Szpila ma się gut w nosie długi glut :lol:
  22. [quote name='lothia']Domi, dużo pracy w Nowym Roku,tylko takiej przyjemnej,żeby był dużo lepszy niż ten:cool3:[/quote] dziękuje Maluchu a ja Tobie życze Grzywkowego Roku ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I]:oops:stydam sisterko :loveu::loveu::loveu:[/I] [I]A rogaliczki zrobione nawet sa w aparaciku tylko młodzian gdzies kabelek położył i szuka:cool3:[/I] [/quote] nie styskaj no to czekam dalej na rogaliki :sabber:
  23. [quote name='PIKA']1. Dobra ja tez Ci podpisze, :evil_lol: 2. Ale najpierw powiem, ze jutro NIE IDę DO PRACY [/quote] 1. kochana 2. maupa :eviltong: [quote name='baskomaniak'][COLOR=blue][B]Dbsst[/B][/COLOR], jak już trafi się ta kumulacja to poproszę Cię o pomoc w zaprojektowaniu tego toru do ćwiczeń. To musi być coś ekstra, taki super [COLOR=navy][B]SZPIL-DROM[/B][/COLOR] :evil_lol: Pozdrawiam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] :multi: ja kce Szpil- Drom :multi: czy juz wygrałes czy jeszcze nie :cool3: :roll: bom się niecierpliwie :cool1: [quote name='bigos']Wszystkiego naj... w Nowym Roku...:p [CENTER][IMG]http://www.hospitalityguild.com/Images/champagne%20flute%2003.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] dziękuje Kochana ja Tobie Tez Waszystkiego Naj Naj w Nowym życzę [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]cześć moja zapracowana bliźniaczko:loveu:[/I][/B][/quote] [B]OZNAJMIAM ŻE KOCHAM ALE JEST NAJCUDOWNIEJSZA JEDNOSTKA JAKA ZNAM[/B] :loveu: :loveu: Dzięki Aniołku :loveu: [quote name='PIKA']Cześć :multi: A ja się dzisiaj wyspałam :evil_lol:[/quote] maupa :eviltong: [quote name='Asiaczek']A ja nie! Ale jeszcze zdążę się wyspać w tym roku! Pzdr.[/quote] Tak Asiu my sie tyż wyśpimy w tym roku ;) [quote name='agabass']normalnie cieplutko się zrobiło i sennie ciekawe z czym się jeszcze bawisz [/quote] a to czym się jeszcze bawie niech zostanie tajemnica ;) :evil_lol: [quote name='Kate I Luka']Doberek Szpilencje :)[/quote] CZESC :multi: [quote name='Gosiek']cześć Dominisiu :buzi: [IMG]http://images2.fotosik.pl/308/0816d55209171b70.jpg[/IMG] śliczna fota :loveu:taka nastrojowa :loveu:[/quote] czesc Gosieńko Dziekuje ci bardzo Twoje słowo to prawdziwa łaskota dla mojego zapału :cool1:
  24. [quote name='Rauni'] No zobaczcie jacy oni są do siebie podobni :loveu: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3256/27ee8.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9374/28ls6.jpg[/IMG] [/quote] aaaaaaaaaa bowskie normalnie bracia bliźniacy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. bowska ostrość :loveu: :loveu: i te kolory super sesja tylko czemu nie ma na końcu CDN :razz: to chyba nie koniec fot :razz:
×
×
  • Create New...