Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Agnes'] debe taaaaaaaaaak?:P:P:P :shiny: mmmmmmmmmmmmhhhhhhhym
  2. [quote name='HankaRupczewska']Wiecie co ? Pocieszcie mnie :placz: :placz: :placz: Pojechałam z Gezesławem na spacer - i ZGUBIŁAM kluczyki od samochodu :placz: Na tej francowatej sawannie nie znajdziemy ich do końca świata ... :-([/quote] pocieszam Cię czy czujesz sie pocieszona a mój TZ mówi ze to ja jestem ciapa :evil_lol:
  3. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images4.fotosik.pl/270/fb551cade5beb9f3.jpg[/IMG] aaaaaaaaaaaaaaaaaaa padłam extra wole miec wykonanie niż pomysł ;) a co do odsiewu to różnie tak jak dziś niewiele wywaliłam ale dzis miałam i pogpde i refeks z regóły wiecej niz połowa zdjęć idzie do kosza :shake: i tych w ruchu i tych statycznych i tych domowych i każdych :cool1: fantastik latający włoś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [quote name='Gosiek']banerek jest odlotowy :loveu: Haniu - a czemu Ty mięsko po nocy pieczesz? :-o w dzień nie mozesz?[/quote] w dzień spi :evil_lol: :evil_lol: a w nocy przy dogo mięchp sobie pichci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6492/gaston8qp4.jpg[/IMG] jaaaaaaaaaaaaaaaaak z kalendarza śliczne :loveu: a o temacie zdjęcia już nie wspomne :loveu: :loveu: :loveu: przesyłam buziaki w tego płaskodzioba :lol: :lol: :lol:
  6. mmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhhm :loveu: :loveu: :loveu:
  7. dbsst

    .:: A X E L ::.

    dzi on biegnie całym włosiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czasem się uda :crazyeye: :roll: jak Ci to powiedzieć ZAWSZE podciągasz popzeczke :p :cool1: :multi:
  8. i lece dalej [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/3/3cb6f4ee910cd9e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/6c4703cedc891714.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/94e1ec78770632b0.jpg[/IMG][/URL]
  9. strasznie jesienna ta sesyjka ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/3/adb6a47aa13f0ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/e2c87eed47217b6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/e6593471ec2d2368.jpg[/IMG][/URL]
  10. no to średnio miło zaczeliście dzionek :shake: ehhhhhhhhhhh ja już nic nie będe mówić Szpili złazi skóra w miejscach gdzie dostała nie wiem czy z zęba czy pazura :( a dziś na spacerze były dwa bigle [B]BEZ SMYCZY[/B] te co kiedyś mi zagoniły Szpile. TZ juz był naszykowany na nie ale na całe szczescie tylko szczekały a nam się udało Szpile zająć zabawą :shake: Dzis rano był też [B]BEZ SMYCZY[/B] onkowaty który rzuca sie na suki z panią która juz chyba zapomniała ze odemnie prawie w dziub nie dostała za psa i jego zabawy z moim psem i swoja biernośc w stosuknku do nich :shake: na całe szczescie świeci słonko i mamy bombaliki ;) jakie mięsne narzdiono mogę do nich zrobić :cool1:
  11. byłam dziś na foto spacerze :cool3: ale narazie nic nie wstawie bo jestem zarobiona :cool1:
  12. dbsst

    .:: A X E L ::.

    ciesze sie ze byłam "natchnieniem" świeczki bowskie :loveu: czesc:multi:
  13. [quote name='HankaRupczewska']O rany. Zobaczyłam ZNOWU mój piekny banerek ! :multi: :multi: :multi:[/quote] hahahhahahahahha zawriowała :shake:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'];)[B][I]otóż to i nie będzie pretensji że duzo czasu się na kompie spędza:p[/I][/B][/quote] amen ja ciagle chodze sprawdzic przepisy na galerie smków :evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]to nie ma he he he [/I][/B] [I][B];)[/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/314/6975ce08dd01805a.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/6975ce08dd01805a.gif[/IMG][/URL][/URL][/quote] pyyyyyyyyyyszna kawa [quote name='Iza i Avanti']Ja bardzo proszę o nie pisanie o rogalikach i rogalach... Bo pianę toczę...[/quote] no i te BOMBALIKI :evil_lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)no to po rogaliku i pod te rogale;)[/I][/B][/quote] hehehhehehehe
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]cześć Bliźniaczko[/B][/I] [I][B]Wiesz co teraz robię .........................piję kawę i jem ROGALIKI:p[/B][/I] [/quote] aaaaaahahhahahaha ja TEŻ znaczy już kończę kawe i zjadłam rogaliki no to po rogaliku :multi:
  18. [quote name='anetta']Aaaaaaaa al epychotka :eating: mmmmmmmmmmmm[/quote] niiiiooooooooooooooooooooom zebys wiedziała ;)
  19. [quote name='Maga100'][B]mam nadzieję, ze debe tu nie zagląda, bo jeszcze jej się w ... [COLOR=darkred]głowie poprzewraca (jeszcze bardziej[/COLOR]...) :roll: [/B][/quote] o dzi a ta znowu zaczyna z wyznaniami miłosnymi :shake: :evil_lol: :evil_lol: tak wiem ze nie możesz bezemnie zyc ale prosze Cie nie przy ludziach :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Maga100'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-29-3.jpg[/IMG][/quote] [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-29-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-29-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-29-7.jpg[/IMG][/quote] bowskie Pela z roztrzaskanymmotylem na nosie jestpoprostu NIESAMOWITA :loveu:
  21. brzuch mnie juz boli od tych rogalików :shake: moje wyciskane 7 poty wczoraj zostały zasłoniete rogalami z powidłami :shake: i jak tu byc piekna jak w mtv :shake: :evil_lol:
  22. [quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=4][COLOR=red]A tak naprawdę ten piękny banerek ZROBIŁA MI DEBE ![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]I ona mi go wstawiła też ![/COLOR][/SIZE][/B] Dziękuję, Dominika :loveu:[/quote] to nie prawda wstawiła sobie Hania z innego komputera :mad: i nie ja zrobiłam tylko zrobiła Asia i Hania a ja tylko wykorzystałam ich prace :cool1:
  23. [B][SIZE=4][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]zrobisz i mnie :oops: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/B]
  24. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]WIDZIMY :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
  25. [quote name='Asiaczek'][B]Debe[/B] - skoopiowałam i w najbliższym czasie wypróbuję. A jakie Ty miałaś problemy z tymi rogalikami? Pzdr.[/quote] jaki ja miałam problem byłam cala w cieście, zadzwonił domofon musiałam otworzyć porzedpokój by ła cały w cieście wpadła kolega wiec i ona był cały w cieście ;) a tak wszystko było pod kontrola ;) [quote name='PIKA']No chyba jasne jak słońce, ze bliżej ciebie :evil_lol:[/quote] hahha ano tak ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:Moja koffana Debe i jaka zdolniacha ;)[/B][/I] [I][B]cieszkam że rogaliczki smakują :p[/B][/I] [/quote] pyyyyyyyyyyyyyyyyyszoty
×
×
  • Create New...