Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'][B]oj, Cola, Cola, nie dotrzymujesz obietnic :shake: [/B] [B]anie jednego razu tu nie zajrzałaś :placz: [/B][/quote] a ja miałam nadzieje ze to ONA napisała coś :placz:
  2. Ile Pela ma kropek ???? Ile Stefan ma prążek ???
  3. Pela rządzi Pela Stefka bije :multi:
  4. aaaaaaaaaaaaaa jaka ona skoczna :loveu: :evil_lol:
  5. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='PIKA']O Gosiu ale Coi dobrze, tyleee wolnego :multi: [SIZE=1]Ja jutro tez nie idę do pracki[/SIZE] :evil_lol:[/quote] no nie i TY mi nóż w plecy :placz:
  6. aaaaaaaaaaaaaaaa jestem zakochana w Pelemeledootku :loveu: ale ma ozdobe wąsowonosową ma motylka na nosie :multi: :multi: :multi:
  7. [quote name='Pysia']Magda mogłabym Cię pocieszać [COLOR=darkred]ale sama sobie radę[/COLOR] [COLOR=darkred]dasz[/COLOR] :eviltong: A ja strasznie się cieszę ze Leon lepiej się czuje :multi::multi::multi: Bo bardzo przykro czytać ze jakiś zwierzak chory :placz:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ciesze się ze Leon ma się lepiej to teraz przejdzmy do konkretów PELE CHCE :diabloti:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:tak tak tak już popylam uczestniczyć w podpisywaniu jako ten bezstronny świadek:p[/I][/B][/quote] [quote name='dealer']ja też chetnie popylnę:) Alunia możemy sie razem zabrac:)[/quote] Dealerko Alicjo jestescie kochane ze i Wy bedziecie światkować :multi: [quote name='baskomaniak']:diabloti: Zwierzyniec już jest, teraz tylko trafić kumulację i domek będzie jak w banku. Do tego wielohektarowy wybieg dla piesków z kącikiem agility i co tam jeszcze Asiaczek zapragnie. Na uroczystym otwarciu posiadłości nie będzie mogło zabraknąć dogomaniaków. MUSI BYĆ [B]THE BEST[/B] Pan brodaty pozdrawia ;)[/quote] :siara: choLeLa to był scisle tajny paln przejęcia Asiaczka i zoo ale widzę ze Brodaty Pan nie da soebie ukaraśc skarbów :wallbash: w takim razie zaciskam kciukaski za baski i ich lottszczęście no i licze na kumulacje mam nadzieje, że pomimo nieudanego złodziejstwa wpuścisz mnie i moja Niteczkę ;) na tor do ćwiczeń :rolleyes: a miała taki wspaniały złodziejski plan ale nie jestem bez serca kciałam Ci oddać moje niebrodate szczęście :fadein: :megagrin:
  9. siupel :loveu: :loveu:
  10. mmmmmmmm brzmi interesująco z tym niemieniem wgadu ;) zapytaj grzecznie brata czy zaspokoi ciekawośc koleżanki z dgm i da coś na ruszt ;)
  11. wstaw jakies :cool3: nie daj się prosić :cool3:
  12. [quote name='malawaszka'] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8901/20061015zabrzewystawa032sd8.jpg[/IMG] [/quote] nie no BOWSKA jesteś :loveu: pasuje Ci takie duże czarne i słodkie :cool3: [quote name='Agga'] Agga i Tomuś [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/189/minolta734sg4.jpg[/IMG][/quote] fiu fiu o lalala :cool3: hmmmmmm no całkiem nie kiepski ten twój nowy towarek ;) ależ masz DŁUGAŚNE WŁOSY :crazyeye: superrrr [SIZE=4]SIOSTRA gdzie Ty się podziewałaś!!!!!![/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5663/mylas2lv5.jpg[/IMG] cudownie wygladacie dziewczyny i ta fryzurka MA CIĘ BYĆ WIĘCEJ NA DG :diabloti:
  13. czekam na biegajaca Pelcie
  14. hahahah taaaaak jaby mój brat miał kupować aparat to TYLKO canona powód prost poco miały kupowac obiektyw taki jaki ja mam :evil_lol: :evil_lol: ale niestety mój brat nie specjalnie jara sie foto :shake: zamieniasz się na brata ;) :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Elitesse']jaki pies morderca ? to amstaf roi baskowi przeglad uzebienia :eviltong:[/quote] no patrzy sie tam jakby jakąś resztke chciał(a) wyciagnac to fakt :evil_lol:
  16. dbsst

    .:: A X E L ::.

    Tobie to dobrze a ja jutro do roboty :placz: naszczescie tylko do jednej i o 13 robie pa pa i lece do domku :multi:
  17. [quote name='Rauni'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9929/16lz6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/2465/17kp0.jpg[/IMG][/URL][/quote] ooooo latajacy miś :evil_lol: :loveu: [quote name='Rauni'] Z przerwą na buziaka; [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2725/19ck9.jpg[/IMG] [/quote] proszę Pani proszę nie dusić misia :shake: :evil_lol: bowskie:loveu: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4462/24go0.jpg[/IMG]
  18. ufff a ja myślałam ze foto robiła Aza :evil_lol: tak tacy sa BRACIA bo bracia to FACECI a faceci zawsze musza miec "LEPSZE" ;) jaka maskote dostałaś od Mikołaja ;)
  19. nie słyszałaś jak mówili w Wiadomościach że świąteczny sernik nie ma KALORII i jest bardzo dietetyczny :cool1: :p
  20. JA CHCE PELE zasłużyłam byłam MIŁA :p
  21. foty super :multi: CTRka młoda mieszka u nas też jest pocieszna i przylepna :loveu: miodzio mamy tez maluch asweterka Spota w kropeczki :multi: i to wszystkie podobieństwa spacerowe :lol:
  22. spoko dzięki dziewczyny za pomoc jak ktoś jest bezstronny i ma cheć uczestniczyć w oficjalnym podpisaniu oświadczenia to oczywiście ZAPRASZAM :evil_lol:
  23. ja poproszę zdjęcia Palci felci portreciki i w ruchu :loveu:
  24. [quote name='Vectra']Debe ,ale jaki kolwiek papier który TZ podpisuje to tylko w towarzystwie wiarygodnych świadków.Bo się potem wyprze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ale ci swiadkowie musza byc koniecznie bezstronni tacy jak WY naprzykład :evil_lol:
  25. [quote name='Maga100']1. [B]to już stara będziesz :shake: [/B] [B]2. właśnie, właśnie, kazałam mu podsunąć oświadczenie do podpisania :evil_lol: [/B] [B]3. czy to ten, w który jak jest ubrana, to twój TZ odmawia wyprowadzania jej, bo się wstydzi? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] 1 stara ale jara bede :eviltong: 2. w samej rzeczy oswiadczam urczyście że debe moze mieć małe zoo tak było spisane :evil_lol: 3. CZEPIALSKA :shake: :diabloti:
×
×
  • Create New...