-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
wyczochraj bidaka od nas :loveu:
-
[quote name='Kate I Luka']Cześć dziewczyny... Oj urwanie głowy mam dziś w pracy, dopiero południe a ja już mam dość... SERDECZNIE DOŚĆ.... a miałam mieć jeszcze siły na poćwiczenie na steperze...oj ciężko będzie. Wieczorem postaram sie coś wstawić z choinkowym Gastusiem. Nie ma za duzo fotek, ale coś się znajdzie.[/quote] hahah ja tak się na fitness wybieram godzina 17 dochodzi a ja po obiedzie i poćwiczyc nie mogę ;) czekam na foty :multi:
-
bońciu to sa czołgi nie szczeniaczki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bowskie ja też kce Aslana ;) i Amelke :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='an3czka'][I][B]Dzięki Debe.[/B][/I] [I][B]Co stoi na przeszkodzie??:cool3: [/B][/I][/quote] dom a raczej mieszkanie TZ tak ale kiedy sie przeniesiemy więc nie predko :angryy:
-
Szpila dostała szału jak wyszliście :cool1: piszczała i latała jakby ktos jej kochanego zabrał :shake: teraz spi i marzy ;) chiałam zauważyc ze jaka pani takie koty TE KRWAWE BESTIE chciały mi zjeśc Szpileczke naszczescie ta sie nie dała i uciekła susem yorka na moje kolana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: powiem Wam że Leona miał dziś druga głowe na grzbiecie :cool3:
-
niom w zeszłym roku ma jak dama dwa swetr na bardzo zimno i na wiatr i deszcz ortalion :cool3: jeszcze na wielkie snizyska marzy mi sie kombinezon :cool1:
-
sota36 :klacz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Alu jak to nie ma go kto pomasowac JA jestem i czekam na WAS:cool3:
- 78403 replies
-
ona ma ciucha i chodzi w nim dumnie ;) a teraz mieszkamy 3 s od górek więc każdy spacer nawet 5minutowy jest "biegany" Szpila od biegania za rowerem tez masy nie przybrała :roll: za to klata jej się wieksza robi jak biega podpięta pod TZ i czasem musi go wspomóc niestety wspomoże go kilka razy a potem on musi ja ciagnąć :roll: bo bidula nie ma formy jesli chodzi o bieg bez przerwy nie jest to typ maratończyka :lol:
-
u nas z regóły Szpila bawi się ze wszytskimi psami jest bardzo towarzyska ale po zeszłotygodniowej awanturze z suka wielkości Onka boi sie nawet szczeniaków ale powoli jej przechodzi i zaczyna normalnieć kilka chwil bałaganu i sprzatanie przez tydzień ;) dziś była Maga z Leonem na chwile boshe psy szalały jak najete jakbyśmy miały aparat to albo były by w nogach alebo rozstawione po dwóch stronach kadru :evil_lol: a teraz razem w kupie zabawy w odległosci pięknego dobrze wykadrowanego zdjecie czyli na jakichś 100 - 150mm :evil_lol: ;)
-
no to prawda ze u boksi to widac ale to tez z powodu krótkiej przylegajacej siersci Aza przeciez tez jest niczego sobie dziewczynka tylko sierc "przeszkadza" w pokazywaniu muskulatury :lol: Leon Magii tez jest mięsisty ale też nie jest to tak widoczne jak u Szpili z powodu sierści ja osobiście wolałabym włochy bo zrobiło sie chłodnieja a nam juz cycuchy marzną :shake: :placz:
-
osobiscie się zakochałam w Peli konfaceli :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']poproś to na piśmie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a to dziwne Maga to samo powiedziała :evil_lol: [quote name='dealer']lepiej późno niz wcale jak mawiali madrzy ludkowie:) dzien dobry poza tym:)[/quote] hej tylko wiesz ja sie doczekac nie mogę [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:nio to cieszkam[/I][/B] [/quote] to pakuj manetle i fru do mnie :D [quote name='evaxon']eeee to i tak wczesnie:evil_lol: czesc:multi:[/quote] wczesnie to cała wiecznosc :shake: :placz: czesc [quote name='Agnes'][B]debe [/B]albo Ty Szpile czyms faszrujesz (czyt. sterydy:eviltong:) albo codziennie cwiczycie:roll:no przeciez ona jest napakowana i to niezle - miesnie miesniami, ale ona jest jednym chodzacym miesniem - wszystko widac, kazda zylke. Ciekawe czy jakby miala dluzsze futro tez by tak b ylo to widoczne...wyglada cuuudnie:cool3::multi::eviltong: Moze masz jaki plan dzialania, to bym u Azy wprowadzila?:eviltong:[/quote] tak sterydzik na śniadanko sterydzik na obiadek sterydziontko na kolacje a wmiedzy czasie przekąski ze sterydków :evil_lol: ona ostatnio mało biega. więc teraz i tak nie jest najlepiej zbudowana ale dzięki chyba ma predyspozycje poprostu nie jest wysoka ale za to lądnie się rzeźbi i bardzo szybko :multi:
-
[quote name='Maga100'][B]tzn kiedy? :razz: [/B][/quote] nie wczesniej jak za 5 lat pewnie :placz:
-
mam kalendarze dziękuje
-
po świąteczne dzień dobry mówie ;)
-
o to trudne pytanie :roll: przyszłość zawsze stoi otworem a ja skromnie uwazam że warto jest zrobic odrazu mgr bo to jest podstawa w późniejszej pracy TZ ma od kilku lat trute że MUSI zrobić doktorat tylko coś sie mu nie spieszy. wiec skromnym zdaniem rób odrazu mgr :cool1:
-
[quote name='Asiaczek']Tylko nie oszalej z tej radości, bo kto potem zajmie się zwierzyńcem...?!?!?! A tak poza tym, to też bym tak chciała. To znaczy żeby MKM tak powiedział, żeby miec domek, żeby mieć zwierzyniec...:lol: Pzdr.[/quote] hahah ale Ty msz zwierzyniec już :cool3: kciałabym miec "chociaz " taki :lol: [quote name='Asiaczek']Ktoś musi byc pierwszy... Pzdr.[/quote] [quote name='bigos']Ktoś musi zostać królikiem doświadczalnym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti: My wytypowałyśmy Szpilę:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] WREDOTY OKROPNOTY o WY o WY o WY no i to by było na tyle mojej złosci :lol:
-
tak postrasze Ją baskami a niech sie boi a niech sie trzesie a co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: fajnie że będziesz miała obślizgłe szczurki :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']kojarzę, kojarzę... I rzeczywiście już dawno Jej nie czytałam... Może napisz do Niej PW albo maila? pzdr.[/quote] codzień w pracy ja nagabuje a ona twardo mnie ma w nosie :placz: razem pracujemy tez ;) codzień z nia gadam przez tel i gg ale i to za mało Ona ostatnio tylko czyta dgm :placz:
-
[quote name='panienkabubu'] ooo :cool3: i jak tam? tzn w pracy? :p pewnie w "zawodzie" nie pracuje? :p[/quote] a no pracuje prawie w zawodzie ;)
-
[quote name='bigos']Tez nie stosowałam i mam nadzieję, że nie będę musiała:roll::roll::roll:[/quote] no tak cffaniary to mnie na mine cjcecię wprowadzić ja juz Szpili szepcze zjedz cos na dworze kapuche bedziesz dostawać a tu sie okazuje ze to jeszcze jest w fazie testów :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Iza i Avanti']Będą, będą... Tylko się zrobić muszą ;)[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: to do dzieła :cool3:
-
[quote name='Asiaczek'][B]Bigos[/B] - też o tym słyszałam, ale jeszcze nie stosowałam w praktyce. [B]Debe[/B] - no, niestety. Kocurek jest już za Tęczowym Mostem. A moje potrafią jedynie testować miękkość kocyków, kolan, stopień zapełnienia miseczki z jedzeniem, swobodę rąk itp. Takie kocie testerki, ale trochę inne...:lol: Pzdr.[/quote] Asiaczeka Twoje czarne bestie wytestowały kapuche prztworzona :evil_lol: tyz fajowe takie testerki :multi: szkoda ze nie moge miec takiego kotestera :shake: ale kiedys będe miała TZ powoedział ze jak przeoprowadzimy się do domu to moge miec ZWIERZYNIEC !!!!!!!!!!!! az uszy mi sie cieszą z tych słów :multi: :multi:
-
[quote name='Asiaczek']Taaaa, biedna staffinka... A pies morderca to JUMA MONGO Asiaczek i mieszka u Ingi w Kownie. Ale swojego brata, siostrę i wujka Wazirka to nie chcial zjeść, tylko staffinkę... Pewnie dlatego, że więcej mięska... Pzdr.[/quote] napewno takie mięsiwo az sie prosi coby je zjesć hahahhahaha Inga piękne imie moje przyjaciółka tak się nazywa na dgm znana jako sayma ale ostatnio nie przebywa tu :shake: :-(
-
[quote name='bigos'] P.S. Po za tym jest bardzo pomocna gdy psiak zje cosik na spacerze. podaje się wtedy dużą ilość kapusty kwaszonej z oliwą:roll:[/quote] ooooooooooooooo to ciekawe będe musiała Szpile poprsic zeby cos wtrabiła na spacerze i wypróbowac kapuche ;)