-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:musiałam sobie TO zacytować[/I][/B] [I][B]Domiś dobranoc:loveu:[/B][/I] [/quote] Pa sis jutro zagaje Cie na gg mam Ci coś do powiedzenia :cool1:
-
weekend się zbliża :roll: jakieś foty będa :cool1:
-
[quote name='Vectra']wbiłam sie w szok :evil_lol::evil_lol: oglądam foty i się zastanawiam , po jaką cholere Debe wstawia fotki u Magdy ,a Maga nic nie marudzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to galeria Szpilki :evil_lol::evil_lol:[/quote] hahaha tez zawsze sprawdzam ktora to moja galeria w sumie to teraz mam dwie :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]a ta się znowu przepracowała i bredzi :shake: [/B] [B]biedna Debe, te pigułki, które przepisał psychiatra przestały działać :shake: [/B][/quote] no i koszmary na nowo sie zaczna :shake: znowu te wyzania milości i przywiazania uwielbienia i westchnienia :shake: no cóż juz sie do tego przyzwyczajam :eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj']Czy ten pies i te nogi w skarpetkach to już mieszkają u ciebie na stałe? :evil_lol: [/quote] ciekawe czyje to nogi w tych superanckich skarpetach :roll: :loveu: :loveu: :loveu: helllo
-
jestem padam skończyłam prace o 22:00 :roll: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]wyobrażam sobie ze wyglądała jak Ozzy polujący na balony/z rozstępami na kręgosłupi/[/I][/B][/quote] HA HA HA BARDZO ŚMIESZNE !!!!!! :eviltong: :evil_lol: [quote name='BBeta']Złość piekności szkodzi [/quote] uuu to mi już nic nie zaszkodzi :lol: :lol: [quote name='evaxon']tak tak... my ciebie tez tofamy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/5fab284cafaa43aa.jpg[/IMG][/URL] aaaaaaa Leon zboczeniec:turn-l::siara:[/quote] mmm wyznania tofania :loveu: nooooooooooooo zboczek na maxa [quote name='malawaszka']o psa czy o kota pytasz??? :cool1:[/quote] o psa oczywiście chodzi :cool1: [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/5fab284cafaa43aa.jpg[/IMG][/URL] Leoś oddycha swojskim powietrzem ;)[/quote] hahahahha :lol: :lol: [quote name='dealer']dobra przyznaje się..obejrzałam tylko fotki (świetne jak zawsze...ale po co ja to piszę?:) ) nie czytam bo pewnie znowu sobie zapluje monitor jak po wizycie u Magi:evil_lol:[/quote] u mnie na szczescie same powarzene tematy i same mądre odpowiedzi :loveu: [quote name='Kate I Luka']Leon sprawdza, czy Szpila czasem do mycia doopki się nie nadaje :eviltong: [/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: padam ide spać
-
nienawidze Was :angryy: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a oto miłosć [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/5fab284cafaa43aa.jpg[/IMG][/URL] ide spac
-
[quote name='evaxon']uuuu pewnie przerazliwie miałczą:evil_lol:[/quote] własnie ze to robią psom :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/cd30bb82321e0de0.jpg[/IMG][/URL] czesc Paula :buzi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wściekłe koty:evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]ale cóż wszystko przed nimi ...w końcu Maga je wychowa na koty obronne;)[/B][/I] [/quote] [SIZE=6][B]AMEN[/B][/SIZE] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] o WY maupy :mad: :mad: jedne nie widzicie ze to te koty sa bestiami :shake: :placz:
-
[quote name='Maga100'][B]Tu Stefanek śpiący na kolanach TZta :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-1-36.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-1-37.jpg[/IMG][/quote] to nie kot to KOSMITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='evaxon']:siara: taaaa jaaaasneeeeee:evil_lol:[/quote] no sama zobacz jakie to bestie prosze wściekły Stefan :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/885de4081b69da77.jpg[/IMG][/URL]
-
dziękuje Madziu zafoliowany Stefan [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/41c91e2204bfc50b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/8ee303ed287a317c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/4/c463a58dc065def4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/b58ab863f878422a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']Dominika hoduje koty bo karmi nimi Szpile:roll:[/quote] maupa :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: pomyliło ci sie to Szpilke chcialy zjesc TE koty :lol:
-
[quote name='BBeta']Masz koty ?? :loveu: Niedoinformowana jestem, ale mniej wiesz - dłużej żyjesz :diabloti: :eviltong:[/quote] nie to koty Magi100 ja je sobie pożyczyłam (pofociłam) jak ostatnio u niej byłam ;)
-
tak widza świat mrówki :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/a7b3be6cd50071fb.jpg[/IMG][/URL] do mojej kaczuchy któs stzrelał widac kawałek broni palnej :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/32e556d58209d1a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/4771222c73418bab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/277/f8b0717935e4d69d.jpg[/IMG][/URL]
-
spacer w strone dzików [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/4/749027efa8713e13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/277/b1a4b0031b4c9bc0.jpg[/IMG][/URL] za karzdym dźbłem czai sie dzik [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/411c79488a815210.jpg[/IMG][/URL]
-
dialog :diabloti: :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/30c9f3591530e204.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/277/e3c42135cd93048b.jpg[/IMG][/URL] jeste i rogalik i ogień Ohydkowego kominka :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:co dają ...[/I][/B] [I][B][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/08b1ba71fc5a7dc0.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] koty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Stefan pogromca Pelci [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/277/00f140a39f1f9fe8.jpg[/IMG][/URL] Pela pogromczyni Szpilki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/4/e2078f6104add745.jpg[/IMG][/URL] koci młyn [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/277/97f11255dba1f1c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/b87635c248c4d6e0.jpg[/IMG][/URL] i specjalnie dla MAGI fota kota :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/51fe7f1907f97bad.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pysia']I teraz będą mi się śniły koszmary....:placz:[/quote] aaaa ha jaaaaaaaaaaaasne :eviltong: [quote name='PIKA']aż tak opadającej powieki ni mom :eviltong::evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak a wiesz nie pamiętam musimy to sprawdzić to kiedy spotkanko :cool3:
-
[quote name='Pysia']Boszzzzzzzzzzzzzzzzzzz:crazyeye: Trochę mnie nie było tutaj a Wy od razu zasrałyście łóżka i poprzyklejałyście się do podłó które piły miód pitny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Potwierdzam :diabloti: [B]Jesteście ....normalne inaczej[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] też Cię toffamy :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='PIKA']1. ja miodu nie pilam fcale :diabloti: ja go tylko mialam w oku :diabloti:[/quote] a kto wie czy jak nie miałas w oku to nie miałaś i na uście :eviltong:
-
[quote name='PIKA']1.No chyba o mnie nie mowisz? :diabloti: 2.To co wyście we dwie robiły? :crazyeye: 3.Dominika na litość Boską coś Magdzie zasrała? :crazyeye: :evil_lol: 4.A Ty wytarłas jej podloge? :evil_lol:[/quote] 1. hahhaha jak nie jak pewnie tak ;) 2.byłyśmy dla siebie miłe jak zawsze aż rozpaliło nas to do gorąca :diabloti: 3. kurde ja naprawdę robie milon błedów :shake: 4. do tej pory mam lepka podłoge :diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)']Dominika na litość Boską coś Magdzie zasrała? :crazyeye: :evil_lol: [/quote] mam nadzieje, że nie wyrko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='PIKA']No jasne, ze milość kwitnie :evil_lol: Taka sado-macho :evil_lol:[/quote] taaaaaaaaaaaaaaaak Magda mnie kocha to fakt :evil_lol: a tak wogóle to jesteście NIENORMALNE i boli mnie szczeka ze śmiechu :shake: :lol: :lol: :lol:
-
ta wielka palama na moich spodniach wielkości kota to miód pitny który wylałam na siebie ja za srawa Magi i jej zapory z aparatów fotograficznych :evil_lol:
-
czy ja mam fleshbeck czy ona juz kiedyś patrzyła na ciebie w ten sposób :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-1-23.jpg[/IMG] kurde jakie te koty sa SŁODKIE a Pela jest MISTZREM :loveu: tylko straszne z nich piekarniki dwa koty + miód + goraca Maga = dobra zabawa
-
na szybko kilka fot i spadam jutro mam ciężki dzień w pracy :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/175b7cacc6d792a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/276/52829a0ed0955126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/08b1ba71fc5a7dc0.jpg[/IMG][/URL] :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/276/2ef4a96420da54fb.jpg[/IMG][/URL] no to buźka na dowidzenia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/2/80ab65208931fe4b.jpg[/IMG][/URL]