-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a teraz trochę śpiaco :sleep2: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/14/58fd00a386b58e25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/8/16288a5eed4f9523.jpg[/IMG][/URL] poduszka ortopedyczna z pamięcia kształtu :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/6f37ac3e70709380.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/ff48404127f106a0.jpg[/IMG][/URL] wietrzenie fafla [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/4543dc9a0d1bc8dc.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='DORRAG']Ale super uszka:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/dacfaef2bb60aec1.jpg[/IMG][/URL][/quote] dziękuje :buzi: [quote name='BBeta']Jakie mięśnie :crazyeye: :crazyeye: Nasza Diana to by się przy Szpilce marnie prezentowała[/quote] hahahhahaha zrobiłam je w psie ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
bowska dieta tylko czemu ta dieta głaszcze dietożerce :eviltong: :eviltong: :eviltong: a Hatorr jest mistrzem czarnego kilmatu :loveu: :loveu: :loveu: buziak dla dzielnego Bolka pogromcy kroplówek :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]a ja mam kilka nowych fotek :):):) poznije je w stawie :)[/I][/B][/quote] złośliwa :eviltong: -
czy juz naleśniki zrobiłas bo nie wiem czy mam pakowac manatki juz czy za chwile :eviltong: :p czesc :multi:
-
[quote name='Kate I Luka']Super uchole :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/dacfaef2bb60aec1.jpg[/IMG][/URL][/quote] kopiowane :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Kate I Luka']:niewiem: :niewiem: ja widzę... hmmm :niewiem: :niewiem:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaa ja nie widze :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Pies z uchem na głowie zarąbisty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] heheh dziękuje [quote name='basiulka22tychy'][I][B] kulturystka na tropie :D:D[/B][/I][/quote] faktycznie śakaś duzia sie tu wydaje być:loveu: [quote name='Kate I Luka'][CENTER][IMG]http://www.gify.org.pl/rysunki/strony/welcome/14.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B]Szpilunie :)[/B][/SIZE][/CENTER] [/quote] o nie nie widze obrazka :mad: [quote name='HankaRupczewska']Czy to sa zdjecia z dzisiaj ? U nas taki syf pogodowy, że nawet w okno nie chce się patrzeć :cool1:[/quote] Haniu to jeszcze Sylwestrowo _ Noworoczne foty :cool1: dziś będe focić koty jak mi sie uda ale to nie bedą Magowe koty :cool1: u nas tez pogoda nie najlepsza a chciałam porobic zdjęcia z terningu rzucania gumiakiem :roll: :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/14/a1a3059786a5dd27.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PIKA']Dominika rabnij Magdzie te koty :evil_lol:[/quote] to jest jakaś myśl :diabloti: oto mój pies tropiacy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/49a1d69f45ea3707.jpg[/IMG][/URL] pies szukający [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/dacfaef2bb60aec1.jpg[/IMG][/URL] pies wstydliwy :oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/281/e563b48fcee9664c.jpg[/IMG][/URL] pies z uchem na głowie :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/b31ba24492376b8c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]wolnokapująca istoto, ja pisałam o moim TZcie, który chrapie na kanapie, więc nie przyjedzie :cool1: [/B][/quote] oj wolno kapuje byłam na psach w potrzebie i teraz sobie się marze więc uciekne chyba spać albo nie wiem :-( :-( :-( :-( :-( :-(
-
[quote name='Maga100']1 [B]TZ chrapie na kanapie :cool1: [/B] [B]2 od urodzenia. Do tego też dobrze wychowana i miła. Uczynna. [/B] [B]Zreszta znasz mnie przecież :diabloti: [/B][/quote] blisko n akanapie ale................GRA zaskoczyłam Cie co :evil_lol: :evil_lol: eeeeeeeeeeeeeee a o kim mowa bo nie wiem :niewiem: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]i wygadałaś:evil_lol:[/I][/B] [/quote] uuuuppppppppppppppppsssssssssss :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
nie no kot z motylem na nosie może zrobic ze mna wszystko :roll: :loveu: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-5-11.jpg[/IMG] dzi jaka ona jestśliczna i jaka grzeczna :loveu: nie to co Stefcio :shake: pogromca czterołapów :p
-
szerokiej drogi :hand:
-
[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7751/3wh8.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: uchole odgrywaja ważna role koordynacyjną ;) :evil_lol: :evil_lol: super foty :klacz:
-
[quote name='Cimi'] Dzięki :loveu:.A klatę już ma dość długo taką :eviltong:. Dzisiaj kupiłam buty.. moje pierwsze na szpilce :lol: :lol:.[/quote] ale ja dawno jej nie widziałam troche sie opuściłam z zagladaniem do Was :oops: :oops: fota butów raz :evil_lol:
-
bardzo Ci do twarzy w nowym włosiu :loveu: mmmmmmmmmm ja to znam :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:mad:dlaczego Szpilki nie można fotografować na nowym kocyku hmmmmmmmmmmmmm...[/B][/I][/quote] bo jak tylko zobaczy ze wchodze z aparatem to zrobi unik i w tempie czaczy wyjdzie z sypialni :evil_lol: [quote name='Maga100'] 1.[B]nie rycz. Masz kolejny pretekst, żeby mnie odwiedzać :cool1: [/B] [B]Mimo że uciekłam od ciebie na drugi koniec pod-warszawy :evil_lol: [/B] [B]2 PS TZ sie pyta, kiedy pograja :cool1: :cool1: :cool1: [/B] [B]bo 31.12 sie nie nagrali :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]3z przyzwoitości. Nie chęci :diabloti: [/B][/quote] 1. hahahha ja nie potrzebuje pretekstu :diabloti: 2. powiem tak zganij co mój TZ teraz robi :evil_lol: także Twój ma szanse się jeszcze załapać jak teraz wsiadzie w autko 3. od kiedy ty taka przyzwoita :diabloti: :evil_lol: 3.
-
[quote name='Kate I Luka']:razz: a jeszcze bardziej niesprawiedliwe, że jest NASZ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] o tym juz nie wspomne :shake: taaaka jawna niesprawiedliwosc :diabloti:
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
dbsst replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
przesłodziasty bokser :loveu: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dbsst replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:obrazic: a ty nie chodz za mna i nie przedrzezniaj :obrazic:[/quote] dziś ja mam swój dzień :diabloti: [quote name='basiulka22tychy'][B][I]juz sie zgrywaja z aparaciuku :):):)[/I][/B] [I][B]--- [COLOR=darkred]zadowolone[/COLOR] :cool3:[/B][/I][/quote] całkiem [quote name='basiulka22tychy'] [I]mmmm pycha [/I] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6638/im000280vw0.jpg[/IMG] [I][B]a ucholki ciagle rosna :D:D:D[/B][/I] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7872/im000285pm5.jpg[/IMG] [/quote] czy ja wiem czy to taka pycha była :roll: :evil_lol: wielkie ucho puszcza łoCko :eviltong: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [/quote] dziekuje :eviltong: -
[quote name='Kate I Luka']:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: mi też już się dziś prania nie będzie chciało robić... zostawial all na jutro :) [/quote] no i nie zrobiłam prania :razz: :roll: [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:[I][B]o rany ja też miałam wstawić ....i zapomniałam ....[/B][/I] [I][B]Witam grono klikających:pchociaż tu wesoło jak pogoda do bani...[/B][/I] [/quote] hahha to sie czasem przydaje moje maruderstwo ;) :eviltong: o lenistwie nie wspomne :evil_lol: pogoda hm piekną mamy jesień tej zimy :evil_lol: to nie sprawiedliwe że Gaston jest taaaaaaaaki ćliczny
-
co to czesc takie oschłe :shake: :diabloti:
-
i co Felko Konfacelko nie rodzisz :shake: do dzieła dziewczynko :multi:
-
[quote name='mmbbaj']Aaaaaa... no i to wyjaśnia czemu znalazłam was na 4 stronce :p Chciałam ci Alu powiedzieć, że dziś na spacerku Zagraj poznał amstaffa, wygląda zupełnie jak Ozzulec, do złudzenia podobny :lol:[/quote] a bo Ala dziś z Ozzym była u nas na spacerku zapomniałam powiedzieć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
nio nie było nas troszku ale już jesteśmy i na foty czekamy ;) jakie miłe powitanie :oops: