Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. bowskie :loveu: aaaaaa bowskie zgadzam sie z Katerinas w 100% :modla: i dzięki za te nasłonecznione foty :loveu:
  2. [quote name='malawaszka']ale jak już to chyba tylko wychowawca więc luzik - nie dam się zestresować :evil_lol:[/quote] ale ja Cie ni estresuje tylko włóz wygodne buty bo bedziesz żeby Ci ni espadły w czasie Poloneza bo koledze obciachu narobisz a on tam służbowo na statek ;)
  3. :evil_lol: u nas prowadzili :evil_lol: bo my same antytalencia byliśmy :roll:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/b4fc376d998b4e3b.gif[/IMG][/URL] to możemy sobie piątke przybic bo ja tez uwielbiam szczególnie te pulchne ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/13/fe0a4b2344e79855.gif[/IMG][/URL]
  5. ale mam nieodparte wrażenie ze najgorsze będa krwawe bestie myszy :evil_lol:
  6. [quote name='Asiaczek']I moje, i moje, i moje!!!:lol: Ale się cieszkam! Pzdr.[/quote] jesteśmy dla siebie stworzone a połączyły nas słowa ;) :evil_lol:
  7. sama słodycz [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6803/cykada021cj8.jpg[/IMG] czy elfie uszko ma ciage elfie uszko :cool1: cóż za blablador na włościach :cool3: :cool1: :loveu:
  8. [quote name='Maga100'][B]Ja odradzam, ODRADZAM!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/B] [B]Życzliwa.[/B][/quote] taaaaaaaaaaaaaaa odradza bo sama chce mnie adoptować [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/11/cac6e6d622d4c4fc.gif[/IMG][/URL]
  9. czy dziejszy lekarz był jakimś super przystojniakiem :cool1:
  10. [quote name='Asiaczek'][B]Debe[/B] - jejku, jak ja dawno nie słyszałam tego słowa "laczki". Debe, czyżbyś była moim pokoleniem...? [/quote] hehehehehe no jasne, że jestem Twoim pokoleniem :cool3: laczki i kajet to moje słowa :cool3:
  11. czyli ciągle stado dzikich dzików czycha na CIEBIE i TYLKO CIEBIE boshssssssssss w jakim ty niebezpieczeństwie żyjesz [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/12/a2cda7bd6abd57f1.gif[/IMG][/URL][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
  12. przypominam się czule że CZEKAM na mała adopcje mojej skromnej i cichej i grzecznej osóbki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/12/d311eb4c2e7a519a.gif[/IMG][/URL]
  13. [quote name='olcha']:shocked!: weeeeź bo mi podłoge w "fotoblogu" zachlapiesz :lol: [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Laver01.gif[/IMG] [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/LaverLesVitres.gif[/IMG] [/quote] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/12/287f8bb747d0f8bd.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1][COLOR=white]w życiu nie widziałaś tak falujacego języka co fikołki myka[/COLOR][/SIZE] ja wezme Twoje BESTYJE [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/18/2b30d69599e0402e.gif[/IMG][/URL] no to let's dance [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/12/88a1bc815ac2cf22.gif[/IMG][/URL]
  14. czesc popale sobie włosy od tch loków :diabloti: czesc :multi: :buzi: dla Oliwki :buzi: dla Bolutka :buzi: za Lazy i Jej docenienie moich loków :iloveyou: i to wszystkie :buzi: jakie dziś mam do rozdania w tej galerii :cool1:
  15. [quote name='evaxon']a u nas sie rozpadalo:placz:[/quote] u nas chyba teraz pada :mad: [quote name='Behemot'][B][I][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/f2fac99622baf79f.jpg[/IMG][/I][/B] [I][B]O, jakie to ładne! :lol:[/B][/I] [/quote] ooo dziękuje :loveu: [quote name='PIKA'] nie wysrałas i spadl deszcz :mad::evil_lol:[/quote] oo witam Panią Polonistke :D a tak apropo to juz moje kolejne sranie na ekranie :roll: ;)
  16. no tak chodzi się po lekarzach i sie podrywa :cool1: no no no :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. a bierz ta cholere ;) dam Ci ja bezinteresownie :evil_lol: :evil_lol:
  18. mały wygrzewajacy futro na grzbiecie WIEWIÓR :cool1:
  19. [quote name='madzia i medor']Witam:multi: :multi: :multi: Śliczne foteczki:lol:[/quote] HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ :multi: :multi: :multi: dziękuje:buzi: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:ojojojku.....a jak ci teraz [/I][/B] [I][B]ale extra fotek[/B][/I] [I][B][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/f2fac99622baf79f.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] boli mnie wsio :placz: po co mi sport :placz: thx w końcu widac czubek głowy mojego psa :evil_lol:
  20. [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8104/p1010491om2.jpg[/IMG] to u Was az taka ciepła zima :evil_lol: :rofl: czesc
  21. [quote name='olcha']Buahhahahahaha :turn-l: nikt Ci nie uwierzy :shake:[/quote] wiesz co ranisz moje srce szarpiesz moją dusze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/11/dd18606a4ffb1467.gif[/IMG][/URL]
  22. [quote name='bonita'][B][I]A tu z imprezy silvestrovej, całusek :)[/I][/B] [B][I][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3670/bos7.jpg[/IMG][/I][/B][/quote] łoooooo jeja biedne dzieciątko zostało zaozorowane :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Kate I Luka']:klacz: :klacz: :klacz: [U]A ja bym chciała tego Medorka wreszcie pooglądać w galeryjce jakiejś....[/U][/quote] AMEN :cool1:
×
×
  • Create New...